Pletykapad- Pletykák, jóslatok a várható eseményekről

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: JövendölőMáriusz, témanyitás ideje: 20.5.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Jancsika :)

    Az első két képről már tudjuk Máriusztól. hogy a rémes területre jön tartalombővítéssel a butik színes változata, a trutyi is fejlesztést kap és egy rémes elefánt, vagy valami hasonló nevű állat. Ezeknek az ólaknak találtad meg a képét. Ez lesz az első számú tartalombővítés

    Ahogy olvaslak eszembe jutott, hogy régebben volt egy ideád az Ingrid-tojással, ha jól emlékszem. Ez akkor nem futott be, ha jól emlékszem, lehet, hogy most jött el az ideje? Talán ez pedig a második bővítés lenne? Örülnék neki :)
     
    Utoljára szerkesztett: 8.10.20
  2. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Akkor már csak az a kérdés , hogy a libatojáshoz hogy fogunk hozzájutni . :inlove:
     
  3. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Nagyobb a valószínűsége a vásárlásnak, bár simán el tudnám képzelni a varázspálca hajigálásának nyereményeként is a Mágiaszövés eventben (2 a 3-ból eventben).
     
  4. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Jack boltjában volt már tojás ? Szívesen kapálnák érte . És akkor sokszor ki lehetne váltani . Végtelenszer . Örökké .
     
  5. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Nekem pedig van egy vödör hideg vizem, majd áthajítom a kerítésen, hogy ébredj fel néha az álmodozásból xD:cry:xD
     
  6. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Ha majd lesz a szomszéd ajándékozás event , akkor jöhet .:inlove:
     
  7. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia kedves Máriusz :)
    Ha tiszta az égbolt kérlek vedd elő a messzelátódat, mert számomra kicsit furcsa, de nem kaptunk boomról értesítést a szokott időre: péntek este 18 órára. Nem lesz? Esetleg csak szombaton folytatódik tovább vagy elmarad?
    Szeretnék karnevált rendezni a farmon, de jobb lenne ikrekkel játszani :D
     
  8. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Sziasztok!

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]


    [​IMG]

    [​IMG]

    :)
     
    Nagyii58, milanzs, Kincső52 és 27 más kedveli ezt.
  9. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    A 3. és a 4. képen egész más a jutalom sor , főleg a 24. feladat teljesítése utáni jutalom .
    A 3. képen az egy rántotta ?
     
  10. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    A hivatalos ismertető előtt megjelenő képeket,(event, event kosarak,stb.) és a képeken szereplő szövegeket mindig úgy kell kezelni, hogy lehetnek hibásak, egymásnak ellentmondó részleteket tartalmazóak és meg is változhatnak.
    Régebben ezért takartam ki a szöveget például a képeken, de mivel más fórumokon ezt nem teszik, így feleslegesnek találom, hogy a jövőben kitakarjam őket. Semmivel nem jobb egy hozott, google fordítóval lefordított hibás szöveg, mint a saját nyelvünkön olvasható, lehetséges hibás szöveg.
    :)
     
  11. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia kedves Máriusz, szép reggelt Neked :)
    Köszönjük, hogy megmutattad a szöveget is. Változni minden változhat ezt itt mi pontosan tudjuk és már hozzá is szoktunk, hiszen ez pletyka és nem hivatalos ismertető. Igazad van a fordító érdekes eredményeket hozhat ki, erre példa az eltérés az eventneveknél is szépen látszik, hogy mit írtam én és mi lett az amikor te mutattad a plakáton.
    Inkább változzon meg valahol egy picit mint, hogy bevigyen bennünket az erdőbe feleslegesen. :)
     
  12. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

  13. cumoci

    cumoci Járnitanuló

    Kedves Máriusz,

    Nem néznéd meg a varázs távcsöved segítségével, hogy kb. mikorra várhatjuk a farmon is a plusz területet a dekoroknak?:p;)
    Előre is köszönöm :)
     
  14. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Már csak azt kéne megtudni , hogy pontosan mennyi darabszámra :D



    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]


    [​IMG]

    [​IMG]

    Meg lesz ilyen fa is



    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  15. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Jancsika!
    A sárga fejlesztés marad a boltban, a többiért viszont nem tudnak annyit kérni, hogy ne tudjam kiváltani :D Ott vagyunk már?
     
  16. mizzi73

    mizzi73 Törzsjátékos

  17. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

  18. mizzi73

    mizzi73 Törzsjátékos

    Szia Gyöngy!:inlove:

    de a Nublonokra gondoltam
    8)
     
  19. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia :inlove::inlove:
    Ezzel a hajóval jöttem ide a Földre , de ez szigorúan titkos . 8)
    Eddig azt hittem , azért takarják ki , mert hiper szuper titkos infót tartalmaz . :eek:o_O
     
  20. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Látod annyira lefoglalnak a rémeventek, hogy az ufókat már meg sem láttam, pedig jó lenne, ha jönnének, köszi, hogy felhívtad rá a figyelemet :D :inlove::inlove:
    [​IMG] Még virágot is szednék nekik, ha látnám, hogy közelednek :D
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.