Pletykapad- Pletykák, jóslatok a várható eseményekről

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: JövendölőMáriusz, témanyitás ideje: 20.5.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene


    Hónap végén ismét várható, újabb ajánlattal,
    kedvezménnyel,
    % Kapitány (gumi maci)!
    :)
    [​IMG]
    :)
     
  2. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    :D
    Szia kedves Máriusz :)

    Örülök a csillagok fényének, két olyan akciót kapunk amit nagyon szeretek :):inlove::inlove:
    Ezt a kis időt majd csak kibírom, hogy megérkezzen, türelmes vagyok, ha eddig megvoltam nélküle, a maradék időt féllábon is bírni fogom :D:inlove: (Ezt persze csak nagyon halkan mondom, ne hogy más is meghallja és kipróbálja mit bír a lábam :D)
     
    -Fülemüle-70, vcsaba18, vihence és 8 más kedveli ezt.
  3. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Sziasztok!

    [​IMG]

    Két felhősor vásárlási lehetőségét is látni közeledni.
    Érdekes, hogy úgy látom, teljesen egyformán
    jutalmaznak majd minket.
    Hosszú érésűek, ládát adnak, és a zöld csíkra is hatnak
    a farmos (%) és a teliholdas területek által is (%).
    :)
    Örülhetnek majd a szomszédok is hamarosan.
    Lehetséges még egy olyan ajánlat is, amit nem érdemes kihagyni.
    (Persze ha marad olyan árban, ahogy most látni)
    [​IMG]
    :)

     
    imi010, -Fülemüle-70, vcsaba18 és 31 más kedveli ezt.
  4. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Erre visszatérünk majd, mert nem egyértelmű mit is akarnak a csillagok.
    Látni a ládákat is, de ez nem jelenti azt, hogy valóban lesznek is.
    :oops::)
    Erre a hónapra, nem látok most ilyen eseményeket.
    A következő hónap pedig, csak most kezdett el körvonalazódni.
    :)
     
    imi010, -Fülemüle-70, vcsaba18 és 16 más kedveli ezt.
  5. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia kedves Máriusz, szép vasárnapot kívánok Neked :)

    Csupa jó hírt hoztál köszönjük szépen.:inlove:
    Ezt az egyet kiemeltem a többi közül, mert picit fájó pontom az egyedi banki ajánlat igazságtalansága...:eek:
    Azt szeretném kérdezni, hogy ezek mindenki számára elérhetőek lesznek-e vagy csak néhány farmon?
    Az első képpel jelenleg nem sokat tudok kezdeni, látni kéne, hogy mi van a ládákban. A második viszont biztos, hogy sokunknak mozgatja meg a fantáziáját a farmaranyfával. Jó lenne nekem is....:inlove::music:.
     
  6. Kata_rzis

    Kata_rzis Fórum admirálisa

    Szia Máriusz!
    Mondd csak, Drága Jósunk, a múltkori Piccolo ládás akciónak nem látod nyomát a csillagokban? Vajon mikor találkozhatunk vele legközelebb?
     
  7. Pokimoki72

    Pokimoki72 Fórum veteránja

    Sziasztok.
    A Top-ról lehet tudni valamit?
    Lesz e egyáltalán, és kb mikor ha igen.
    Elnézést ha van róla már infó és csak én voltam a vak.
     
  8. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Nem voltál vak, nem szerepelt még a padon ez az infó. Csak kérdések voltak eddig, a csillagok állása viszont túl távoli volt, reméljük világosodni fog :)
     
    -W-595-, -Fülemüle-70, vcsaba18 és 6 más kedveli ezt.
  9. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :) nem volt olyan hír, hogy idén ne lenne TOP, így szinte biztos, hogy lesz :)
    November közepe környékén szokott kezdődni, én november 18-as kezdést tippelek 8)
    Legkésőbb az október végén megjelenő novemberi előzetesben már látunk majd konkrét dátumot is :)
     
  10. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Jelenleg nem látom nyomát, hogy jönne ilyen akció.
    Viszont, szerintem volt annyira sikeres, hogy bizakodva várjuk.
    :)
    A hónapban kiderül lesz-e vagy sem.
    Jelenleg a novemberi hónapra, még csak két eseményt látok a csillagok között, ezekről már írtam is.
    Ezekhez nem kapcsolódik a TOP. Mivel valószínű, hogy több event is lesz még novemberben, így meg kell várni, hogy azokról mit mutatnak majd a csillagok.
    :)
    Szerintem körülbelül a szokásos dolgok, amik a szomszéd ajándékozásnál szoktak lenni.
    :)
    Úgy látom egyedi ajánlat lesz.
    Én ezzel a lehetőséggel, eléggé magas szintű farmnál találkoztam.
    :)

    Egy rémisztő ajánlattal is találkoztam.

    [​IMG]
    :)
     
    Nagyii58, vcsaba18, nagymami2 és 18 más kedveli ezt.
  11. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Köszönöm a válaszodat :)

    Számolok magamban, hogy ne írjam le a véleményemet előre... Majd kiderül, ha beborul... ahogy a mondás szól :)
     
    Nagyii58, vcsaba18, SzuperTájfun és 6 más kedveli ezt.
  12. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Engem év eleje óta izgat a szezonkupa 600%-os dekorja .
    Látható arról valami , hogy amikor eléri a 600%-ot , akkor egy mega hiper szuper akció lesz ?
    Vagy csak ellesz magában a dekor , és figyel jobbra balra , hogy na mi van , senki nem nagyobb nálam ?
    Nem mintha nálam számítana ez a dekor , mert eléggé csenevész lett a százaléknyi aránya .
    De azért kíváncsi vagyok , hogy lesz e buli év végén .


    Mik lapulhatnak a ládákban ?​
     
    nyuszicica1, Nagyii58, vcsaba18 és 8 más kedveli ezt.
  13. Picimaci2018

    Picimaci2018 Fórumprofi

    Sziasztok!Köszönjük Máriusz az infókat!:)
     
    Nagyii58, vcsaba18, SzuperTájfun és 2 más kedveli ezt.
  14. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    A pék fogja adni

    [​IMG] [​IMG]

    Ange-liba Jolie fogja adni

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
    nyuszicica1, vcsaba18, maszilva és 12 más kedveli ezt.
  15. timi-1980

    timi-1980 Fórumgróf

    Sziasztok! Mit lehet tudni a novemberi tenyésztésről? Köszi
     
  16. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Nagyii58, vcsaba18, Hahacska és 3 más kedveli ezt.
  17. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

  18. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Jancsika!
    Izgalmas napok elé nézünk az már biztos, alig várom, hogy elkezdjük :).

    PS: Te Jancsika ketten néztük el a naptárt, ennyire? xD:cry:xD
    Sajna várunk még egy napot az ismertetőre, mert szerdán fog kezdődni, most néztem meg. :music::D
     
    Utoljára szerkesztett: 12.10.20
    vcsaba18, nyuszika215, kidmama és 5 más kedveli ezt.
  19. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Biztos nem adták meg még a repüléssi engedélyt . :cry:

    De addig borzongjunk egy kicsit

    "Az élet barátai"
    Baba Mau magányosnak érzi magát. „Szükségem van társaságra!
    Tükröm tükröm , ki a legjobb barátom az egész országban? - kérdezi boszorkánytükörétől.
    - Guru Anse? Ez vicc?! ”Valóban barátok lehetnek egy boszorkánymacska és egy majomkirály?

    Baba mau egy csokor ijesztő virággal a kezében érkezik BAHAMARAMA-ba.
    "Micsoda hőség! Legközelebb én leveszem a szürke bundát.
    Néhány szigetlakó suttogni kezd. „Először egy felfújt majom, most meg egy boszorkány macskája?”

    „A boszorkány macskája !” Baba mau észervesz egy sikoltozó struccot , de nem támadja meg -
    A szemed úgy ragyog, mint a smaragd. Szereted a smaragdokat? ”„ Szeretem őket! ”

    „ Apa, majdnem megcsípett egy csokor hátborzongató virág , mi folyik itt ...? ”A majomkirálynő értetlenül néz a smaragddombra , ahonnan egy macska és egy majom feje néz. "Rendben. Érezd jól magad a smaragd fürdővel - motyogja és távozik.

    1. Baba két hétig marad Guru mellett.
    2. A majom megmutatja neki a királyságát.
    3. Meglátogatja az Ajtók templomát, kortyolgatja Bob egyik kísérleti koktélját a Bahami Spa-ban, sőt tanúja lehet a kalózok sikertelen kifosztási kísérletének.

    Repül az idő, és végül Babának nehéz szívvel kell búcsúznia a szigettől. „Ígérd meg, hogy egyszer eljövök a telihold világába.” Guru Anse bólint, mielőtt szorosan átölelné. Igazán barátok lettek egy életre!

    --------

    "Éhes tölgy"
    Theo, Ziegfried tanítványa gyógynövényeket keres a teliholdas világban, amikor hirtelen dübörgés hallatszik az erdőn keresztül.
    "Éhes gyomornak tűnik". Meggyőződik arról, hogy nem jött ki a gyomrából, majd követi a hangot az erdőbe.

    Hamarosan Theo egy különös tölgyre bukkan. - Arca van. És tágra nyitott szája ... tele hegyes fogakkal! - Visszahúzódik, amikor a száj rápattan. A kabátjának egy darabja beleakad a fogaiba, és a tölgy megemészti.

    „Szent Erlenmeyer lombik! Éhes tölgy! ”Theo felveszi a nyakbundáját, és elbotlik a falatozó fától. Ziegfried könyveiből ismeri - egy mindig éhes tölgyfaj, amely mindent felfal , még aranyos tanoncokat is!

    A tölgy túl veszélyes. Mi van, ha ez rágót vagy szellemet emészt fel? - töpreng, amikor a tölgy körül jár. Végül felhívja az Eurekát!, Ahogy a gazdája és nagyjából minden tudós szereti.

    "Mit akarsz?" A hármasok egyhangúan pislognak. - Meg akarom vásárolni az összes üres süteményét, és megetetni egy éhes tölgyfával, mielőtt az megenné valakit. - Ingyenesen kapja meg - bólint Bertha. "A nagymamától tudjuk, milyen veszélyesek az éhes tölgyek!"

    "Milyen éles a foga!" - motyogja Bellát, majd nővéreivel és Theóval együtt üres kekszet dob a tölgy szájába. Végül is az éhes tölgy tele van ágainak csúcsaival és tele van kartonnal. Jól sikerült, elhárították a veszélyt!
    ................................................ .................

    "Szörnyű bébiszitter"
    "Kerberos, mi ez? Ebéd ?" Pokoli kutya izgatottan járkál egy kosár körül.
    Ez Bracula látott egyet ... szóval, mi ez? "Úgy néz ki, mint egy csecsemő . A nagyon csúnya baba. "Bracula hazaviszi a kis lényt."

    Bracula kutat és kideríti, hogy bevitt a gazdaságba egy trollofantot . "Elbűvölő. Azt hittem, hogy csakvalamikor régen , nagyon régen élltek ilyen állatok ”Időközben Kerberos és a baba az egész kamrát ürese falta . Még a bútorokat is !

    Három nappal később a trollofant akkora, mint Kerberos. "A gyerekek olyan gyorsan felnőnek" - szipogja Bracula és izzó gomba zabkásával táplálja az óriás babát. A trollofant kuncog. A csomagtartó és a zöld bőr mögött olyan aranyos.

    A trollofant továbbra is bőséges étvágyú, és akkora, mint Bracula a negyedik napon. Az etetés és a termesztés mellett más tehetsége is van , például távol tartja a tündér macskákat. Ragadozó tevékenységei a spájzban véget értek!

    Az ötödik napon a Trollofant már nem fér el Bracula konyhájában . És megtanult beszélni „Tartozom neked.” Braculának és Kerberosnak köszönhető. - Te neveltél, de most egyedül kell boldogulnom .

    Búcsú , barátaim! ” Bracula elszomorodik. Kísértetjárta háza olyan üresnek érzi magát a Trollofanten nélkül.
    Megpaskolja Kerberos fejét. "Várj egy percet, mi van a fogaid között?" Egy apró tündérmacska! „Kerberos, azt hiszem, új gyermekünk van, akit fel kell nevelnünk!” „Jaj!” ​
     
  20. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Örülnél , ha Octopust tudnál pörgetni a keréken ? :DRemélem a rulett szó azt jelenti :inlove:

    [​IMG]
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.