Pletykapad- Pletykák, jóslatok a várható eseményekről

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: JövendölőMáriusz, témanyitás ideje: 20.5.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. inanna11

    inanna11 Törzsjátékos

    5* Boszorkányos holmik ládája S
     
  2. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Palika!

    Amíg csak a mechanikája lesz hasonló addig OK., de ha lehet a kapát legalább a szupertáp mellett mellőzzük, ha kérhetem, mert kifutok a világból, ha csak akkor tenyészthetek, ha ültetek is mellé :( :eek: (bár volt rá példa, hogy ültetnünk is kellett és akkor sem szerettem) xD:cry:xD
     
  3. Susie0509

    Susie0509 Fórum hercege

    Szia
    Emlősnek emlős, az biztos, hogy éppen mi az szerintem teljesen mindegy.
    Zsuzsa
     
    SzuperTájfun és vcsaba18 kedveli ezt.
  4. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Mindenkinek aki a tenyésztésben bizonytalan hoztam a legutolsó olyan tenysztős event leírását amiben jelvényes, kategóriánkénti tenyésztés volt.
    https://board-hu.farmerama.com/threads/a-vadon-állatai-xiii-tenyésztős-event.19910/

    Ha jól értem amiről itt szó volt akkor most valami hasonlóra lehet számítanunk a kosarakon látható kategóriákban:

    [​IMG]

    Ezek az emlős, hal, madár és hüllő. A kategóriákon belül általában szabadon lehet választani, hogy melyik állatot fogjuk terepbe tenni és tenyészteni a jelvényekért. A feladatsorok pajtaértékre is kérnek beadandó állatokat, ezek lehetnek színes (tenyésztett állatok), vagy magas pajtaértékűek amik nem tenyészthetőek.

    Vagyis készülni szoktunk az ilyen eventekhez állattal ami a kategóriákban tenyészthetőek és magas pajtaértékű kategórián belüli állattal amit a jelvények mellett még beadhatunk.

    Az állatok kategórián belüli felosztását ezen a linken tudjátok megnézni, ha bizonytalanok vagytok benne, hogy melyik hová tartozik:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/Állatok-termények-és-ólak-a-játékban.16260/#post-860700

    Remélem tudtam segíteni.

    PS: október elején erről szólt a jóslat Máriusztól:
    "Novemberi látomások a láthatáron.

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    Ebben az eseményben nem látok újdonságot, viszont régebbi neon fények csillogását igen.
    Az event teljesítéséhez szükség lehet az érintett kategóriákon belül, megszabott alapállatokra, illetve megszabott tenyészállatokra is, a jelvényeken kívül."

    Hogy ez mennyit változott azóta azt nem tudom, :)
     
    Utoljára szerkesztett: 23.10.20
  5. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Ha nem tudsz valamit , fel kell bérelni Cincogi felügyelőt . :inlove:Ez lesz a neon ólas , amiben 1 tucat ól lesz ? :inlove:

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG] [​IMG]

    [​IMG]



    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
    nyuszicica1, milanzs, Ribiszke és 4 más kedveli ezt.
  6. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Ez már novemberi event lesz, de honnét vetted, hogy 12 neon ólat fogunk nyerni? Úgy emlékszem Máriusz erről már beszélt nekünk, de a számokra nem emlékszem.
     
  7. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

  8. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

  9. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Azért emlékeztem rá , mert ezt a választ kaptam rá .
    De ha tényleg a főbb jutalmak neon ólacskák lesznek , tényleg kihagyom az eventet .
     
    nyuszicica1, ^^Ayumi^^, Ribiszke és 5 más kedveli ezt.
  10. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia kedves Máriusz!

    Jó régen hangzott el ez a jóslat a novemberi tenyésztéssel kapcsolatban:

    "Az event teljesítéséhez szükség lehet az érintett kategóriákon belül, megszabott alapállatokra, illetve megszabott tenyészállatokra is, a jelvényeken kívül."

    Nem tudom azóta mennyit változott a csillagok állása, viszont kérdezni szeretnélek:
    A hét végén az egy tápos tenyésztéssel tudnánk-e rásegíteni arra, hogy a megszabott állatok biztosan meglegyenek?

    Tudnál-e súgni nekünk a kategóriákon belüli kötött állatok fajtájáról és a létra fokáról amire fel kéne mászniuk?

    Persze csak akkor, ha nem ott és azonnali frissensültet kér az event.
    Ha pedig frissensültet kér akkor pedig azért lenne jó tudni, hogy a mostani tenyésztés végén miket tegyünk be a terepbe kicsit takarékoskodva a szupertáppal?

    Esetleg valami rejtvényt nem kaphatunk a kötelező állatokhoz?
     
    Utoljára szerkesztett: 23.10.20
  11. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Lesz valami reform , vagy a szokásos event lesz ?
     
  12. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    A kérdésedre a választ én nem tudom, de azt igen, hogy miért lesz ez fontos: október végén kapjuk meg valamkor a farmos kütyűtáróló hozzáférését csillagokért a Tölgyön, és a területek felszabadításának a lehetőségét farmpengőért. Vagyis sok játékosnak kell majd pótolnia a pengőkészletét. Kattoghatunk rendesen, ha nem reformálták meg azóta. (Reformra esélyt nem látok, ha lesz is az az unity-ben jöhet...)
    Emlékszel erre? Hoztad már pár oldallal ez előtt és akkor arra tippeltünk, hogy ennyibe kerülnek a területek majd:
    [​IMG]

    200
    300
    200
    300
     
    kicsicica!!!, Gio, Ribiszke és 7 más kedveli ezt.
  13. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Ha valaki a gyümölcspiaccal váltja ki a területet , az jóóóóó drága lesz , mert én 410 millió értékben dobáltam be itt , és 950 FP-t szereztem .
    De végülis Top előtt apadjon a pajta :D
     
  14. Sőrés_Róza_[Rózsika]

    Sőrés_Róza_[Rózsika] Fórumfelvigyázó

    Sziasztok! Szép jó reggelt Mindenkinek!
    Mai ajándék 1 db party pöri.
    Legyen szép napotok! :)
     
  15. bocsika67

    bocsika67 Fórum nagymestere

    Szia HéricsBáró!
    Köszönöm a képeket!:inlove:
    Szeretném megkérdezni , lehet-e már tudni azt ,hogy mennyiségileg ,-miből mennyit enne az a trollfánt?
    Rákóczi,Mátyás,Bethlen nevek mennyire szerepelnek?:p
    Szép hétvégét!:inlove:
     
    kicsicica!!!, barbi021951, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  16. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok
    Ha jól számolom , 2 hét múlva újraindul a számláló . Vásárlási bónusz rendszer
    Egyrészt foglalkoztat , hogy megváltozik e az ajándékok fajtája , jellege , sürűsége , mennyisége , darabszáma .
    Másrészt ami jobban izgat , fel lesz e emelve a pont rendszer a duplájára ? Mert igény az volna rá .
     
  17. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    hali!
    Te már elérted a 30- as szintet? -.-o_O
     
    kicsicica!!!, barbi021951, Kuzdern és 3 más kedveli ezt.
  18. Picimaci2018

    Picimaci2018 Fórumprofi

    Szia kedves Máriusz!Én is nagyon örülnék,ha esetleg tudnál egy kis rejtvényes segítséget adni a következő havi "nagy"jelvényes tenyészethez!:)Elő lehetne kicsit készülni....
     
    vcsaba18, Nagyii58, imi010 és 5 más kedveli ezt.
  19. levi5

    levi5 Törzsjátékos

    A Halloween naptár 4-ik napi ajándéka 3 darab."Kisértet" Rémitő talányos fa.
     
    kicsicica!!!, vcsaba18, Fuhur és 10 más kedveli ezt.
  20. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia kedves Máriusz, szép vasárnapot neked és mindenkinek :)

    Nem kaptam választ a tegnap előtti kérdésemre. Ennek "vén pletyisként" tudom, hogy két fő oka lehet. Az egyik az, hogy még nem mutatják a csillagok, a másik az, hogy nem beszélhetsz még róla, túl korai.

    Megpróbálom feltenni kicsit másképpen a kérdést, hátha úgy nagyobb szerencsénk lesz :):
    [​IMG]

    Ez a kép az eventből való és feltételezhető, hogy az event szereplőit mutatja. Remélem ebben nem tévedek :) (?)
    Ha ezekből teszünk terepbe az 1tápos tenyésztés végén gondolom nem követünk el túl nagy hibát?
    Illetve a krokit le kéne cserélnünk egy tenyészthető hüllőre (ehhez segítség itt van katt a zöld szóra). (a kaméleon és az anakonda tenyészthető hüllő)
     
    jucus100, marcsi152, vcsaba18 és 15 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.