Pletykapad- Pletykák, jóslatok a várható eseményekről

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: JövendölőMáriusz, témanyitás ideje: 20.5.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia, Gyöngy!
    Ez a szöveg ugrott be, mikor megláttam az írásodat. Csak ennyi. :) Őket is úgy szeretem, mint a farmot.
     
  2. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    És a vásárlási bónusz rendszer ? 35 nap múlva lejár. :inlove:
    Látszik valami reform , akár a szintrendszer bővítése , vagy újabb ajik betétele ? :p
     
  3. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jóságos ég Jancsika... :music:

    Bővítés? :wuerg: Nekem az előzőt sem sikerült kimaxolnom... ugyan nem is volt tervbe csak e miatt vásárolni... :p

    Bár nagyon szívesen bővíteném a tárolóim számát! remélem lesz a közeljövőben erre lehetőség;)

    A következő szezonban még aktív lesz a szezonkupa... - vajon ha végleg nyugdíjba küldik akkor lesz valami hasonló helyette? mert az a 600% hiányozni fog napi szinten a szezonok alatt!
    Szívesen pakolnám a többi szezonos dekort is felhőre... valami eredeti tulajdonságok összeolvasztott egyvelegének eső formájában történő érkezésének reményében;)

    Biztosan nem...:music:
    de 11 és a 14 óra az esélyes;)
    Szerintem:music:
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 5.1.21
  4. jozseflzr

    jozseflzr Fórum ezredese

    Tudja valaki mikor lessz eventismertető? Köszi
     
  5. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Egysze csak lesz! Én nagyon várom! Máskor ilyenkor már jegyzetelek.Most viszont megyek az ebédet megmelegiteni,és sütni egy kis zöldséges palacsintát.A maradék főtt zöldségeket és főtt húst egy kis sajtkrémmel összekeverem és megtöltöm a palacsintákat és sajttal lereszelve megsütöm,.Jó étvágyat!
     
    Utoljára szerkesztett: 5.1.21
    SzuperTájfun, Fuhur, maszilva és 27 más kedveli ezt.
  6. kevinerika52

    kevinerika52 Járnitanuló

    Szia. Azt írták a délutáni órákban lesz az event kiírás, türelmet kérnek.
     
  7. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Először is ne új hsz-t írj, hanem szerkeszd a meglévőt, mert nem írhatunk több hsz-t egymás alá.
    Másodszor: hol van az leírva, hogy kötelező az eventekhez leírást adni, pláne előző nap 10-kor?
    Harmadszor: mennyiben is leszel hátrányban? Még éjfél körül ültetve is beérnek a (közel) 20 órás növények - márpedig az eventek 99%-ában azok adnak felröpit. Ha állat kell, azt akár reggel is ráérsz kitenni; csak akkor vagy bajban, ha kizárólag fák adnak röpit. Viszont (valószínűleg) csak egy terület lesz érintett, így 202 turbótrágyával, ami szinte soha nem kell sehová, megoldhatod a dolgot. És az egy terület miatt, ha XXL fákat teszel ki turbó nélkül, akkor sem kapsz annyival kevesebb röpit, hogy ez gond lehessen. De mindez valószínűleg felesleges levezetés, mert még az sem biztos, hogy első nap már kell röpi, és ha kell, majdnem bizonyosan a növények is adni fogják. A 19 vagy 22,5 órás növények röpihozama közt pedig egy területen nagyon csekély a különbség.
     
  8. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    De lehet valahova dupla fél napon belül : evet , aylász , zúih , abmog , huj , keter .

    A játék elején még nem volt eventismertető .
    Úgy volt , hogy egyszer csak event lett , majd elkezdtünk vele játszani
    Kicsit később event lett , elkezdtünk vele játszani , a moderátor is észrevette , elkezdett vele játszani , és az event közbeni tapasztalatait írta bele .
    Majd kicsit később event előtt kiírta az ismertetőt és elolvastuk az ismertetőt , és másnap játszottunk .
    Aztán , egyszer csak lett egy hónapos eventnaptár .
     
    SzuperTájfun, Szabi451, maszilva és 21 más kedveli ezt.
  9. gretag

    gretag Utánpótlás-írogató

  10. Bucukipocica

    Bucukipocica Junior szaki

    Sziasztok!
    Nyilván zavaró, ha valami nem megszokott módon zajlik, de nézzük úgy, hogy most tenyésztős event várható, amelyre különösebb előkészület nem szükséges, az állaltállomány esetleges növelését már eddig is el lehetett végezni. A másik egy 24 órás gazdaköri, amire szintén maximum felröpikészülés szükséges, amelyek, mint Toma is írta, megoldhatók késő este. Átállás van, vannak gondok, egymás, a moderátorok, etc. zrikálásával semmit nem érünk el. Délután/este(akiknek akkor áll módjukban megnézni) mindent megtudunk. Jó játékot mindenkinek! :)
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 5.1.21
  11. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Sziasztok!
    Az event ismertetőinek a megjelenése mindig akkor történik, abban az időpontban, amikorra a központ engedélyt adott rá.
    Azaz a moderátor elkészíti az ismertetőt és amikor utasítást kap, hogy megjelenhet, akkor beállítja azt az időpontot, amikor láthatóvá válhat a játékosok számára.
    Persze előfordul, hogy valahol hamarabb jelenik meg egy ismertető, de ez általában olyan hiba, ami véletlenül adódik. (időzítő téves beállítása, vagy valaki elnézi a megadott időt, vagy egy rossz kattintás)
    Ettől rosszabb sose történjen!

    :)
     
    SzuperTájfun, Gio, nagymami2 és 26 más kedveli ezt.
  12. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Gyerekek.amikor én is hétköznap nyomom a melót, sokszor event ismertető nélkül kezdem a feladatot és utána olvasok:)
    nem mindig úgy várom az eventet ahogy kéne és a végeredmény mindig tutti:)vén rókák vagyunk...nyugalom
     
  13. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Megértem, hogy valakinek kellemetlen lehet, hogy nem az és nem úgy van, ahogy megszoktuk, de mint ahogy írtam a karácsonyi megköszönő üzenetemben: az is lehetne, hogy fele ennyi jóhoz sem szokatnak minket és akkor most nem lenne min elégedetlenkedni. Mindig annak kell örülni, ami van. A játék van, élvezem, szeretem, s remélem, még az én életemben működni fog normálisan az Unity is. :D :D :D És ahogy Máriusz igen bölcsen megjegyezte (a saját szavaimmal átfordítva): most komolyan ez a probléma? Ennél nagyobb sose legyen!
     
    zelda1956, 55nagyi55, nagymami2 és 16 más kedveli ezt.
  14. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    A fagyos szezon egy hetes véletlenszerű dologja mire Nem lesz hatással ? :inlove:
     
  15. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Utoljára szerkesztett: 5.1.21
  16. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Nem tudok portugálul , de a felhő érésideje elég hosszú , ahogy kislilabizáltam . :D
     
  17. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Ne légy már ennyire.... Ismered a fordító funkcióját? Én sem tudok portugálul, de kattintani tudok xD:cry:xD

    Egyébként igazad van kerekítve egy hetes a felhő...
     
    Gio, PalMa, JövendölőMáriusz és 8 más kedveli ezt.
  18. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Kitavaszodik , mire aktiválni tudjuk . xD:cry::inlove:
     
  19. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Nem érsz rá? Hová sietsz? xD;):inlove: Az utóbbi időben elég sok egy hetes felhőt kaptunk, már kezdem őket csoportosítani az idejük szerint , hogy lássam mennyi van még vissza az érésükből.
     
  20. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Nekem egy újabb 4 órás jobban tetszett volna . :cry:
    Ha már az 500. felhő nem volt jubileumi , akkor a 600. felhő az lesz ? :inlove:
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.