Pletykapad- Pletykák, jóslatok a várható eseményekről

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: JövendölőMáriusz, témanyitás ideje: 20.5.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Hüllő-madár-emlős. Vélhetőleg ezek, de még elég messzinek ígérkezik az eventje, csak saját felelősségre!

     
  2. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia kedves Máriusz :)

    Megpróbálom összeszedni amit tudunk a Szülinapi készülődés eventről:

    Máriusztól kaptunk hozzá még decemberben képeket.

    Ők lesznek a szereplői az eventnek:
    [​IMG]

    Az event helyszíne már ismerős is lehet, többször voltunk itt eventezni:

    [​IMG]

    A szoba és maga a kép a Mesebeli utazás eventre hasonlít, talán nem tévedek nagyot, ha ezt leírom.
    A készülődésben is lesni fogjuk, hogy újra arathassunk valamit?

    Az eventkosarakat is láttuk már:

    [​IMG]

    A kosarak tartalmából kiindulva ajándékokat fogunk csomagolni. Növényekre utal a kosárban a szupertrágya és a KK is. Az olló és a kötöző szalag talán felröppenö lesz, az eventnövény pedig csomagolópapírra hasonlít, remélem nem lódult meg túlzottan a fantáziám.

    Nagy kérdés, hogy hajóznunk kell vagy maradunk a hóesésben amíg eventezünk, hiszen közben jönnek a Nublonok is?

    A Mesebeli utazásnál kétszer is eláztunk, reménykedhetünk most is abban, hogy szükségünk lesz ernyőre?
     
    nagymami2, marcsi152, maszilva és 7 más kedveli ezt.
  3. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Én arra leszek kíváncsi , ők mit fognak adni :inlove:


    [​IMG] [​IMG] [​IMG]



    [​IMG] [​IMG] [​IMG]


    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
    maszilva, Nagyii58, Hahacska és 5 más kedveli ezt.
  4. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Sziasztok!
    tp.
    tp,láda.
    tp, 2 láda, tp %.

    tp x,
    tp x,
    tp x, tp %.

    tp,
    tp,
    tp, láda, tp %.
     
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szuper ez a sok %-os kütyü... De kinőttem a kifutót...
    Ha így folytatódik akkor március végére duplán tele tudnám pakolni a futtató területét:music:
    Oda várhatunk bővítést?
     
  6. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    A százalékok fognak nyaralni vagy rémüldözni ? És mik fognak bújócskázni a ládákban ? :inlove:
     
    nagymami2, Nagyii58, PalMa és még 1 ember kedveli ezt.
  7. Benedek75

    Benedek75 Járnitanuló

    Sziasztok!
    Nagy öröm ért a tegnapi napon!
    A Bahán elértem a 600-as szintet!!!! ;) upload_2021-1-11_8-19-25.png
    Kedves Máriusz!
    Várható a szintbővítés?
     
    csio70, Fuhur, nagymami2 és 27 más kedveli ezt.
  8. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Akkor inkább már legyen a telihold megreformálva , és ott is egy szintrendszer . :inlove:
     
  9. Nálam is hasonló a helyzet a raktárban várakozik több ezer TP de nincs hely!
     
  10. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia Jancsika!
    Érdekes gondolat... de elég nehéz lenne szétválasztani:music: a normál tp-től az ott szerzetet...
    De bizony oda is jöheetne újdonság pont úgy mint a szigetekre...
    Mert sokaknál, már nincs ezeken a helyeken kihívás:wuerg:
    De csak óvatosan találgassunk mert mindjárt jön a koppintás, hogy ilyenről nem lehet beszélgetni-.-
     
  11. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Jött egy baha és egy farm dekor terület . Teliholdas mikor jön ? :inlove:
     
  12. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    Sziasztok az utolsó "új kerge" behozatala majdnem annyi mint halottnak a csók: odarakták jobboldalra totál feleslegesen azt a böhöm hajóroncsot és így ezt a terület messze áll mondjuk a kergéhez. Itt nem a szépségre kellett volna menni, hanem a célszerűségre.
     
  13. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szerintem 10 terület is jöhetne...:music: Legalább lelkesebben válogatnám a következő alkalommal a ládákat;)
    Jogos, jogos...

    De ha a tp növekményt valahol produkálni tudjuk ahhoz tér kell... szóval szerintem majd jön aminek jönnie kell:p
    Persze nem biztos hogy ont úgy ahogy mi elképzeljük;)
     
  14. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Bármilyen furcsa is, de nagyobb, mint a kerge:
    Kúria: 202
    Világítótorony: 174
    Hajótöröttek partja: 165
    Kerge: 160
    Kincses: 142
     
    Fuhur, .Khrone., nagymami2 és 21 más kedveli ezt.
  15. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    Elnézést, nem a pót- kergénél van a hajóroncs hanem a Hajótöröttek partjánál. De amott meg a világítótorony széles környezettel.:)

    /Tulajdonképpen nem tudom minek kardoskodok, mikor a pörgethető ládás cuccokra vagyok ráállva?/
     
  16. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Tudom, mire gondoltál, de mindkettő nagyobb, mint a kerge. De igazad van, lehetett volna mindegyik 202 kocka méretű.
     
  17. semmirevaló

    semmirevaló Fórum mestere

    Sajnos úgy van!
     
  18. Bátyus

    Bátyus Fórumfelvigyázó

    Sziasztok! Én nem is ragaszkodnék annyira a területbővitéshez,ha lenne pár fényfesztivál dekorom.
     
  19. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    :p 2 területnyi pockosom - illetve hasonló tp hozamú kütyüm van... s egy területnyi virágos dallam... azért el tudnék képzelni erősebb haladási tempót is;)
    a fényfesztivál nem sokkal erősebb az élőholt kincsnél ;)Persze ha az első 20 fényfesztivál+ aratás eredményét nézzük akkor igazad van;)
    Szóval terület vagy erősebb dekor jön ... ezt majd a jövő eldönti;)
     
  20. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Álmok, vágyak remények amiket leírtatok. Leírom az enyémet is: Nem akarok új területet sem dekorost, sem művelhetőt addig amíg a meglévő területeket sem tudom géppel learatni a baglyok 10 perces hatóideje alatt a játék lassúsága és egyéb még meglévő hibák kijavítása nélkül.
    Viszonylag hibamentes játékot szerenék először látni, aztán jöhet bármi más.

    Szintbővítés... majd kiderül, de nem rakaszkodom hozzá, hogy olyanná tegyék a bahát is, mint a farmos szinteket sikerült tenni..

    A valóság pedig itt van, nem rég jelent meg ez a hivatalos:

    https://board-hu.farmerama.com/threads/ma-ÉjfÉlkor-lekapcsolják-a-flahst.20512/.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.