Pletykapad- Pletykák, jóslatok a várható eseményekről

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: JövendölőMáriusz, témanyitás ideje: 20.5.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója


    Igazad van, jobb ha nem fórumozok :)
     
  2. Susie0509

    Susie0509 Fórum hercege

    Sziasztok
    A HETEDIK váza tartalma 1 db Mozaik talányos tenyészet, ami nagy szerencsével PELE ól is lehet,
    a SZIVECSKE 1 db ROMANTIKUS EGÉRTOJÁST rejteget annak, aki az eddigi 7 db vázát kibontogatta és átvette az ajándékokat.
    Jó éjszakát mindenkinek Zsuzsa
     
  3. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A hozzá tartozó felhő is újra megvehető lehetne;)
     
  4. soresne

    soresne Fórumgróf

    Szia !
    Nagyon jól írtad : nagy szerencsével PELE ól is LEHETNE ! Ha nem akkor narancs tengerimalac / nagyobb valószínűséggel / ;)
     
  5. PZoli64

    PZoli64 Fórum hercege

    Sziasztok!
    Nagyon jó, hogy sok dekort utólag meg lehet venni.

    Bár nekem ezek ismeretlenek, de nagy valószínűséggel sok hasznosat fogok köztük találni.
    Én a múltkor megvettem az összes lehetőséget és nem bántam meg, mert igen nagy híja
    volt nálam a kitehetőkből és sok "gyengécskét" jobbra tudtam cserélni.

    Arra volt már példa, hogy a meglévő kitehetőkhöz lehetett megszerezni a hiányzó felhőt???
     
    JövendölőMáriusz és Kuzdern kedveli ezt.
  6. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Nem emlékszem olyanra, hogy meglévő dekorhoz felhőt lehessen vásárolni. Viszont olyanra igen, hogy a meglévő dekorokhoz kaptuk a felhőt lsd játékórák, PP-s dekorok felhősorai.. biztos van még csak nekem nem jut most az eszembe több :)
    Kívánom, hogy leled benne örömödet (mármint ebben az akcióban is)
     
  7. szelídgesztenye

    szelídgesztenye Fórum ismerője

    Sziasztok !
    A Valentin naptár mai ajándéka/ 8 . nap/10 db Szupertáp.:)
    Legyen szép napja mindenkinek !

    [​IMG]
     
    CoraQueen, Gio, inanna11 és 7 más kedveli ezt.
  8. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Közeledik , itt van , jön , már érzem az eventismertető roppanós illatát , már a kapanyél rajtra kezemben van .........


    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    maszilva, -kidmama-, Kata_rzis és 9 más kedveli ezt.
  9. Cincilke

    Cincilke Junior szaki

    Kedves játékostársak! Nem tudtam, hogy hová írjak, de itt tapasztalatom szerint mindenki szívesen segít. Nem tudom, hogy mikor volt a turbómalom fizetési lehetőség és lemaradtam róla. Megírná nekem valaki hogy mikorra várható a következő? Nem találtam nyomát, hiába kerestem. Előre is köszönöm, Cincilke.
     
  10. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Ha a Központ archívuma részben rákeresel, láthatod, hogy a Turbómalom akció minden hónap 8-9. napja táján szokott lenni. Szerintem ma vagy holnap kaphatunk róla kiírást - hacsak nem gondolják úgy a központban, hogy változtatnak a menetrenden.
     
    hóóvirág, maszilva, Kuzdern és 4 más kedveli ezt.
  11. Cincilke

    Cincilke Junior szaki

    Nagyon szépen köszönöm. Az archívumban nem kerestem. Szép napot kívánok!
     
    -BombadilToma- kedveli ezt.
  12. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Oda kerül minden, ami a legfelső, Központ nevű részen megjelenik, és archiválásra kerül. Praktikusan itt találhatók az egy hónapnál régebbi eventkiírások (nem az ismertetők) és akciók.
     
  13. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Nem tudom megengedsz-e hogy írjak Neked egy jó tanácsot? Én amíg turbót vettem (ez addig tartott amíg be nem került a prémszolgáltatások közé) Egyszer megvettem két hónapra, hogy ne legyek kitéve a bizonytalan akció kiírásnak, ez után már elég havi egyszer megvenni. A turbó malom előfizetésének nincs kötött napja, akkor jön amikor beteszik. Ezen segít a + egyhavi előfizetés, hogy ne lassuljon le a malmom, nem szükséges többet ismételni, de nem leszel kitéve annak, hogy megcsúszik a következő előfizetés, mert bizonytalan, hogy mikor jut eszükbe hogy ismételni kéne az akciót.
     
    gagi56, PZoli64, -Holdfeny-. és 3 más kedveli ezt.
  14. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Ha lejár a vásárlási bónusz 3 óra múlva , megújul , vagy marad a régiben ? :inlove:
     
  15. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Egyetértek Gyönggyel. Én nem prémeskedem, simán turbózom. Megvettem egyszer vagy három-négy hónapra előre (én is azon a gondolatmeneten futottam, mint Gyöngy), azóta mindig csak egy havit. Volt, hogy kimaradt, mert nem foglalkoztam vele, hogy újból vegyek, de sosem volt gond, a "legrosszabb" esetem eddig az volt, hogy három hét maradt hátra. Javítás: 15 perce aktív az előfizetés tájékozatója.

    HéricsBárónak:
    Azt hiszem erről már volt szó, hogy nem tudunk változásról - ha jól emlékszem. Legalábbis hiába találgattunk és beszélgettünk róla, én úgy emlékszem, Máriusz sem A-t sem B-t nem mondott rá. Ki mit gondol, emlékszik?? De legrosszabb esetben ebédidőben kiderül. :)
     
    Utoljára szerkesztett: 8.2.21
  16. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Milyen három hónapos bónuszról beszélsz? Nem kevered a turbót és prém előfizetést? Ha mentett banki adatokat adtál meg a prémed automatikusan meghosszabbodik. A turbó nem, a turbót mindig elő kell fizetned. (a prémet is havonta, csak a rendszer elintézi automatikusan a bankoddal, mert megbízást adtál rá) Őszintén nem értem, hogy miről kérdeztél?
     
    Utoljára szerkesztett: 8.2.21
    Gio és HéricsBáró kedveli ezt.
  17. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Nem hónapot írtam , hanem órát .
    Tudod az a vásárlási bónusz rendszer , aminél ha veszel valamit valós pénzért , akkor kapsz dzsines ládát .
     
  18. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Bocsi figyelmetlen voltam, elnézést érte. A sávos banki jutalmazás lenullázódik és kezdődik elölről a gyűjtögetés újabb időtartamban.
    Idéztem Tamás modot az ismertető szövegéből:
    Néhány "szabály":
    - 90 naponta újra fog indulni a számláló, függetlenül attól, hogy hol tartottunk.
    - Minden valós pénzköltésünk után pontot kapunk (ismertető későbbi pontjában lesznek értékek is, azok irányadóak. Fel nem tüntetett összegek után is kapunk pontokat)

    - 30 bónusz szint van, aki esetleg felette költene, az már nem kerül számlálásra, és a következő ciklusra sem kerül átkönyvelésre.
    - Amennyiben összegyűjtöttünk X pontot, megkapjuk a jutalmat egy felugró ablak kíséretében, és a pontjaink megmaradnak, csak a különbözetet kell gyűjtenünk.

    Kb mára várható itt a hivi róla:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/turbómalom-előfizetés-akció.20597/
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 8.2.21
    Gio és HéricsBáró kedveli ezt.
  19. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Változott azóta valami ? Lesz a boltban valami hűha kategória ? :inlove:
     
    -kidmama- kedveli ezt.
  20. Susie0509

    Susie0509 Fórum hercege

    Sziasztok

    A Kilencedik ajándék 2 db PARTIPÖRGETÉS

    Jó éjszakát mindenkinek Zsuzsa
     
    Marika312, inanna11, Evita-55 és 8 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.