Pletykapad- Pletykák, jóslatok a várható eseményekről

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: JövendölőMáriusz, témanyitás ideje: 20.5.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Ha minden igaz akkor a megfejtés: etrök tájnyelvi kifejezés, de kijavított "körtyög"re
    Köszönjük szépen :) Ez jó hír :inlove::inlove:
     
  2. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Ezt a Google nem tudja... Ritka, népies kifejezés szeles vidékeken, ahol a gyümölcsfák különféle hangot hallatnak. Az almafa almog, a szilvafa szilvog... ;):D
     
    Kincső52, farmerjancsi, z2856 és 16 más kedveli ezt.
  3. PZoli64

    PZoli64 Fórum hercege

    Sziasztok!
    Arra gondolok, hogy Vilmos bácsi szokott körtögni. xD (Williams birne)
     
    Gio, Síkvölgy, Samborg és 6 más kedveli ezt.
  4. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Tessék, hoztam lefordítva. Remélem, akkor így már könnyebb.
    Mindent a játékosokért!
    :D
    [​IMG]
     
    orfisxo, Kincső52, marcsi152 és 50 más kedveli ezt.
  5. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Életemben nem hallottam még erről, hogy a gyümölcsfák hangokat hallattnak.. no mindig tanul valami újat az emberlánya, ha itt művelődik a játékban.. Egyébként tudta a Google is szóval ne becsüld le a tudását.. xD:cry:xD
    Ez szuper, köszi szépen így már mindjárt sokkal egyszerűbb a rejtvényfejtés... Sok sikert a kérdezőnek hozzá :D:inlove::inlove:
     
    Utoljára szerkesztett: 22.2.21
    Gio, -kidmama-, Síkvölgy és 8 más kedveli ezt.
  6. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szerintem könnyebb lenne , ha még tükörfordítással is lenne . :D
     
    ^^Ayumi^^, Gio, -katalinjani- és 7 más kedveli ezt.
  7. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Légyszi ne adjál több ötletet Máriusznak, ha szépen megkérhetlek... xD:cry:xD
     
  8. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Köszönjük, ez jó hír;)
     
  9. kriszta70707

    kriszta70707 Fórumlakó

    Köszi Máriusz, így sokkal jobb! ;)xD;) Egészen megvilágosodtam! :inlove::inlove::inlove:
     
  10. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Vigyázz a topik szabályai szerint tilos leírni a megfejtést, ha már fény gyúlt és lőn világosság :D;):D
     
  11. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Közeledik a randa szalma :inlove:

    [​IMG]
     
    maszilva, _kimi28_, -katalinjani- és 6 más kedveli ezt.
  12. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    maszilva, _kimi28_ és HéricsBáró kedveli ezt.
  13. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    _kimi28_ és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  14. BalazsR11

    BalazsR11 Járnitanuló

    hello!
    2690-ben tudna valaki valami segitseget nyujtani? nem talalom aminek nagy a valoszinusege hogy nekem nincs ilyenem, valaki valami kis apro segitseget tudna nyujtani hogy rajojjek? elore is koszonom!!!
     
  15. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Ok értelek, de erre azt mondom, hogy Te akartál teraszosan dekorokat lerakni kicsire és jön a PP akció is ezen a héten.[​IMG] Emlékszel még erre?
    Szia!
    Őtígelemlüf a koala terménye. A piacon a bahás termények lapfülön találod meg.
    Fülmelegítő-gyár
    Műhelyben megépíthető.
    Indításhoz szükséges: 1 db koalatáp, 1 db koala
    Szükséges szint: 1. baha szint és a szentély 6. kamrájából 20 arany banánért kiváltott koalakuckó szobor.
    Tárgy mérete: 2x2
    Kép
    .....................................
    NévTulajdonságok
    .......................................
    ÉpítőanyagJátékba kerültMegjegyzés
    [​IMG]Fülmelegítő-gyárTermény: 1 db fülmelegítő
    Érési idő: 20:00 óra
    Tapasztalatpont: 550 BTP
    Trágya mennyisége: 5 db
    3500 db szög,
    400 db fa,
    5 db itató,
    1 db ventillátor
    2019. július
    baha fejlesztés
    - Ólválogatásban szerepelt.
    - 2020. február Ólgőz
    PS: Szerkesztés oka képet illesztettem be :)
     
    Utoljára szerkesztett: 22.2.21
    maszilva, HéricsBáró és Kuzdern kedveli ezt.
  16. soresne

    soresne Fórumgróf

    Sziasztok !
    Nem igazán naponta vagyok itt,de Rékuci írását rég olvastam. Lehet elsiklottam felette ? Régebben többször olvastuk a hozzászólását.Mi történt vele ?
     
    inanna11 és Kuzdern kedveli ezt.
  17. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Én most a havi naptárt várom . Utána meg az áprilisi eventek pletykáit . Mit tenyésztünk áprilisban , mi lesz az április elseje event , a húsvéti eventkor esik e az eső stb .
    Elvileg , a márciusi utolsó event átnyúlhat elseje utánra , szóval az április 1 event talán kiderül .

    ----

    Megjött :D Hamarosan - Szalamandratenyésztés! - előzetes változások 2021. február 24-től

    Avval , hogy 3x nagyobb lett a szalamandra értéke , megéri ólat venni ?
    Vagy van más szolidabb ól , ami jobb ?
     
    vihence, -gyöngy-581 és lukimi kedveli ezt.
  18. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Jancsika ez ma a nap hírem, köszi, hogy megláttad:inlove:. Még a kedvem is jobb lett tőle :)
    Szerintem kérdezzük meg Máriusztól, hogy lát-e lehetőséget +1 ólas akcióra, várjál a vásárlással.
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
  19. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    +1 ólas akció és gazdaraktár akció . :D:inlove::p
     
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
  20. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Pontosan, ezeknek az akcióknak most örülnék, rám férne még pár szalamandra és piros ólra sajnos nincs esélyünk :) A narancs mégiscsak 1 tápért két állatot ad.


    [​IMG]

    PS: Elgondokodtam @HéricsBáró a pajtaértéken: majdnem azonos lesz a szalamandra és a kékszajkó pajtaértéke. A különbséget én ott látom, hogy a szajkó óljához nehéz hozzájutni, ellentétben a szalamandráéval ami most már elérhető lesz mindenkinek. Szóval én nem a pajtértéke miatt szeretném szaporítani, vannak nála jobbak is, ha a pajtámat gyarapítanii akakrnám (főleg a bahásak között). Én tenyészteni szeretném, ezért szertnék még többet belőle. Gondold végig 3-4 teljesen tele terepből lesz egy rózsa ól és esetleg, ha szerencséd van lesz még egy terményesed is. Hoztad az új ólak képét, szépek én szeretnék ilyen ólakat és terményest is, ha engedi a tenyésztői szerencsém. Emellett végig kéne vinni a bevezető eventet is és jön a gazdaköri állandó feladatsor hozzá + a terményes feladatsor is majd. A napenergiaterep 2 szalamandrát kér egy termény előállításához. Gondold végig mennyi szalamandrára lesz szükséged ehhez?
    Ezért kéne a narancsól, ha lehet minél olcsóbban megúszva a dolgot.
     
    Utoljára szerkesztett: 23.2.21
    marcsi152, Samborg, PalMa és 2 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.