Pletykapad- Pletykák, jóslatok a várható eseményekről

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: JövendölőMáriusz, témanyitás ideje: 20.5.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia! Köszönjük szépen :)
    Erre gondoltál? Mert ez már tegnapi: " TOGETHER " (együtt) kód. Tegnap kb 9 óra környékén tette közzé Tamás mod. Hoztam tegnap ide a padra is a linket.
     
  2. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Láttam két srácot leülni a padra délután, lehet magukkal vitték! :D ;)
     
    Gio, -kaktuszable-, GA-BI-O-Farm és 6 más kedveli ezt.
  3. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Fogják meg, mert kódtolvajok!xD:cry:xD Megkárosítják a játékosokat PP-vel és szupertáppal :D:D
     
  4. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    xDxDxD Köszönöm, hogy leírtad;) Teljesen egyet érek!
    Jöhetne minden területre, mindegyik fajtából;) A hozzá tartozó gazdakör egy kis pajtaseprést is okozhatna;)

    Létezik bizony;) Ki- ki vérmérséklete szerint kergeti a csíkot;)
    Egyenlőre én nem sietek... bár haladok szerintem elég jó tempóba...
    Akkor sietnék, ha ismét jönnének magas szintű gazdaköri feladatok;)
    Vajon előtte jön még láda válogatás?
     
  5. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Remélem nem annyira kemény a föld , hogy Mekk elek remekeljen , s egy hetem evvel tejlen , termeljem vessem .

    [​IMG]
     
    Nagyii58, maszilva, -Holdfeny-. és 7 más kedveli ezt.
  6. -katalinjani-

    -katalinjani- Fórum bárója

    Szia nem néztem mikor kaptuk engem ma értesítettek a szomszédok :)
     
  7. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Amikor fellépsz a fórumra, jobb oldalt a "fórum statisztikák" alatt van egy "mai nap eseményei" vajszínű, zöld betűs, kattintható rovat. Minden, ami aznapra vonatkozik, ott van, a kód is - minden alkalommal. A bal oldali "központ" rovattal egy magasságban található.
     
    Fuhur, -kaktuszable-, -Holdfeny-. és 2 más kedveli ezt.
  8. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Köszönöm az ismertetőt. Én tavaly nem nagyon foglalkoztam így tavasz tájékán eventekkel (tudom, hogy ez korábbi esemény linkje), szóval nem rémlik tavaly mi volt. Idén megelégednék azzal, ha hiba nélkül menne a Unity, mert ha itt hoznak egy "minden eltűnik a pajtából" effektet, azt a népek még komolyan is veszik. :D :D :D
     
  9. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Ennek az eventnek az ismeretetőjét töröltem ki utólag a hozzászólásomból. Mert félrevezető volt, hiszen Máriusz hozta a linket amihez hasonlítani fog az event. Sajnálom, hogy megismételted, mert így nem a helyes link fog rögződni az olvasókban. A helyes link ez:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/paradicsom-küldetés.18055/
    Légy szíves ezt a linket használd, ha hivatkozol az eventre :), de azért köszönöm a fáradtágodat amit megtettél az erdőben utánam és csalogass ki mindenkit aki még bement utánnad :DxD:cry:xD:music:
    PS: Tudom, hogy itt mindenkit a csere, és a tenyésztés érdekel és nem a linkek, de talán azért érdemes elolvasni Máriusz többi hozzászólását is, mert hasznos lehet. :inlove::D
     
    Utoljára szerkesztett: 28.3.21
  10. Namiamano

    Namiamano Fórum nagymestere

    Szia Máriusz!

    Azt lehet tudni, hogy az állatok üvegháza hetente megtelik a feladatok teljesítéséhez, vagy marad benne szabad hely a következő alkalomra?

    Üdv: Nami.
     
    -Holdfeny-. kedveli ezt.
  11. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Szia Gyöngyöm !

    Egyébként az a 2018. áprilisi ,igen jó Tréfa-event volt !!
    Szép napot minden idelátogatónak !
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 30.3.21
    -Fülemüle-70, -gyöngy-581 és Fuhur kedveli ezt.
  12. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Nekem mindegy ki milyen linket ad meg , vagy hogy a link a padra ül .
    Vagyis nem , mert fő a pontosság .
    A lényeg , hogy rémesen fogom érezni magam egy hétig ?
     
  13. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia Jancsika!
    Bizony nem a régi link a lényeg;) Az csak a múlt... - s az idő megszépít mindent:p
    A jövő a lényeg.... 1 hét borzongás:music: jó jó... de hova tegyük a sok sok megtermelt rémséget:wuerg:

    Esetleg tudjuk már a láda válogatás rejtelmeit? vajon ha változik... akkor merre fog változni?
     
  14. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Nem zavar, de Máriusz nem ezt a linket adta meg segítségnek hanem ezt, tehát ebből kéne kiindulnunk:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/paradicsom-küldetés.18055/
    A ládaválaogatásnál egy bizos volt 3 FA helyett 5 FA-ért válogattam a polcról abban amit véletlenül elém rakott a rendszer és még sok másik farmon is látható volt az eventórában. Tehát drágulni fog.
    Ez azért elég erős változás ahhoz, hogy alig tudtam összerakni a saját válogatásomat a kínálat szegényesessége miatt..
    Eddig ennyibe került: [​IMG] és ez változott meg 5-re
    Viszont nem értem, hogy hogy jön ez Jancsika rémes aratásához és az árfogó eventhez?
     
    Utoljára szerkesztett: 28.3.21
    HéricsBáró kedveli ezt.
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Hm hm... drágulni is fog.. és szegényesebb is lesz:music: Ez nem jó ...
    Reméljük változik még.. bár nekem az a pinyata tojás tetszene... pláne ha lenne esély a megnyerésére:p
     
  16. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia, Gyöngy!
    Az is lehet, hogy ennyi lesz:
    [​IMG]
    Kétlem, de lehet erre keverednek és elgondolkoznak.
     
  17. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Apja :)
    Sajnos nem hiszem, láttam kishíjján fizettem is, kíváncsi lettem volna az eredményre, de a rendszer nem kezelte a válogatásomat. :), Álmodozni jó és lehet is, de a valóság/ébredés általában megcáfolja az álmokat :)
    Kipróbáltam a legújabb gyorsító felhőmet és tényleg le lehet vele "nullára" vinni a tenyésztési időt :inlove::D:inlove:
     
    Utoljára szerkesztett: 28.3.21
    maszilva, -Fülemüle-70, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  18. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Én semmit sem értek , de 3 napon bellül megvilágosodunk . :inlove:

    Főleg a répaevő elázása érdekel havi szinten . :D
    Már csak arra kell rájönni , jó ez nekünk ? :inlove:
    Lehetne még olcsóbb ? :D
     
  19. swarek

    swarek Törzsjátékos

    Sziasztok!
    Azt szeretném kérdezni Máriusztól, hogy a következő eventek mennyire lesznek szupertrágya igényesek? A nublonok miatt kérdezném, mert ha a következő event sem igényel 1000-nél több szupertrágyát, akkor nyugodtabban nulláznék most és gyűjteném az FP-t.
    Remélem, hogy nem lesz ennyire egaz igényes eventünk jó ideig, mint amennyi kellett a hajszáshoz.
    Köszönöm!
     
  20. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Hamarosan új küldetések érkeznek a farmra és a bahára .
    Asszem ól tároló lesz ?

    Ezen a csütörtökön ne engedje, hogy elmeneküljön Felicio Figurin . Fogd el, mielőtt elrepül !!!
    Beírtam nevét ennek a Felicio Figurint , és a szezon madarat adta meg képekként , és akkor ezek szerint lesz egy szezon event ?
    Most nem kaptunk szezonpontokat , lehet hogy lesz egy event ahol az összes szezonpontot megkapjuk egyszerre ?
     
    ljanika6, maszilva, PZoli64 és 2 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.