Pletykapad- Pletykák, jóslatok a várható eseményekről

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: JövendölőMáriusz, témanyitás ideje: 20.5.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Tudtam , de nem sejtettem . :D
     
  2. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Na nem mond már, hogy nem sejtetted, hiszen végig írtad hogy forró a hír és nézzem a dátumát is a hírnek. xD:cry:xD
    Szia Kedves Máriusz!
    Köszönöm a megnyugtatást reménykedtem benne, hogy ez lesz a válaszod. Igen, elég élthűre sikerült. Lelki szemeim előtt már megjelent a hibatopik egy halom panasszal ahogy ez az újításoknál lenni szokott...:cry::cry::cry::oops:
     
  3. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Ha nem változik, akkor farmos esemény.
    Egy területen ültetünk és egy másikon gyűjtjük a felröppenőket.
    (farm-szántó)
    Az ólak pihennek. De lesz olyan felröpi, amit tenyésztéssel is kaphatunk.

    ;)
     
  4. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    A szerelmi kuckóba fxen le lesz kötve , vagy szabad foglalkozású negyedelés lehet ? :inlove:
     
  5. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Fogalmam sincs kit akarsz felnégyelni és miért.
    Azt tenyésztesz, amit jónak látsz!
     
    missuzy_53, bugavalika40, klé92 és 14 más kedveli ezt.
  6. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Nekem a büntetőjog jutott eszembe, mikor olvastam HB írását, de a tenyésztéssel helyreraktad az agyam. :D
     
  7. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Én semmit nem akarok tenyészteni , főleg ebben a hónapban nem , de a nyuszi úgylátom szereti , hétvégenként is hozzányúlnak a készletünkhöz , és ezek szerint ennél az eventnél is lehetséges eme dolog .
    Ha már megcsappan jelentősen a készlet , várható a közeljövőben egy meglepő dolog ennek hatására , hogy a fejünkhöz kapjunk ?
     
  8. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Nem szeretnék Jancsika ügyvédje lenni, de én úgy értettem, hogy a kategóriák szerint kérdezi, hogy negyedelhetünk-e, hogy miért akar most negyedelni azt viszont nem igazán értem.. nincs egytápos nem érdemes előre készülni...:music::D:D
    PS: Visszajöttem, mert nem értem a tenyésztés menetét Ezt jósoltad: 1.[​IMG] 2.[​IMG] 3.[​IMG]
    Ez megváltozott és nem a három kategóriában fogunk tenyészteni, mert itt pedig ezt írtad Jancsikának: "Azt tenyésztesz, amit jónak látsz!"
    Szóval van bennem egy nagy kavar :) megtennéd, hogy kivezetsz a tenyésztés erdejéből? Változott amit látsz jelenleg az első jóslathoz képest?
     
    Utoljára szerkesztett: 3.4.21
  9. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Gazdaköris eventről beszéltünk Jancsikával!

    Ezt írtam a gazdaköris eventről:
    Egy területen ültetünk és egy másikon gyűjtjük a felröppenőket.
    (farm-szántó)
    Az ólak pihennek. De lesz olyan felröpi, amit tenyésztéssel is kaphatunk.


    Jancsika ezt a válaszom beidézte és ezzel kapcsolatosan megkérdezte, hogy a felröpiért miket lehet majd esetleg tenyészteni:
    "A szerelmi kuckóba fxen le lesz kötve , vagy szabad foglalkozású negyedelés lehet ?"

    Erre írtam, hogy:
    "Azt tenyésztesz, amit jónak látsz!"

    Azaz ha a gazdaköris eventben az egyik felröpit tenyésztésből szeretné megszerezni, akkor bármilyen kategóriából azt megteheti.
    Szóval a tenyésztős event, ami később lesz nem jött szóba, ha visszaolvasol láthatod Te is.
    :)
     
  10. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Köszönöm, igen ezt olvastam teljesen igazad van. Ezért is írtam, hogy belekavarodtam a dologba. Ez amit ma írtál tiszta és világos. Engem az első jóslat zavart meg..
    Elnézést, hogy meg mertem kérdezni:oops::oops::music:
     
  11. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Az első jóslat biztos, hogy nem zavart meg.
    Az ott van ahol volt, nem változott. Jancsika kérdése már más tészta, na az megzavarhatott.
    De sajnos, Jancsika kérdéseire a tudomány mai álláspontja szerint, sem a Bp, sem én nem tudunk előre felkészülni! Pedig nagyon igyekszünk!
    xD:wuerg:

    Semmi gond, ha tudok segítek!
    :)
     
    missuzy_53, bugavalika40, klé92 és 18 más kedveli ezt.
  12. Kata_rzis

    Kata_rzis Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Mindenkinek kellemes húsvéti ünnepeket kívánok!
    Aki még festegeti a tojásokat, azoknak hajrá-hajrá!
    [​IMG]

    Kedves Máriusz!
    Akkor lehet továbbítani a fejlesztőknek, hogy a gazdáknak nagyon tetszett (tetszene) az új ládabontási módszer. Lehet kezdeni a programozást... :music:
     
    Anulu73, missuzy_53, klé92 és 18 más kedveli ezt.
  13. gretag

    gretag Utánpótlás-írogató

    Kedves Barátaim !
    Kellemes húsvétot mindenkinek!

    [​IMG]
     
  14. nyuszi63

    nyuszi63 Rutinos



    Kedves Gretag!
    Köszönjük a jó kívánságot,és viszont kívánunk mindenkinek Boldog Húsvéti Ünnepeket!:inlove::inlove::inlove:
     
    jutka190226, marcsi152, Gio és 12 más kedveli ezt.
  15. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    A negyedelést úgy értettem : Ha tenyésztünk 4 állatot , akkor abból 1 állat lesz . Aránylag . Szóval negyedelünk .
     
    -Fülemüle-70 és milanzs kedveli ezt.
  16. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A kérdés inkább az lehetne, hogy a 3 hétvégi tenyésztés mellé/után milyen tenyésztős eventet kapunk?:music:
    Jancsika kár ennyire cifrázni...;) Még neked is....
     
  17. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Eljött az idő egy jó kis lékhorgászatra . Ez a kép pont úgy néz ki mint ez az event : Vízmánia - eventeken átívelő pecás event
    Ennél négy különböző event mehanizmussal összekapcsolódoan kellett eventezni , hogy egy Nagy eventet összefogjunk .

    [​IMG]


    Utána tenyésszünk egy kicsit a dekorokért

    [​IMG][​IMG][​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 5.4.21
  18. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Vajon hány eventből kapunk csalit?
     
  19. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Szia!
    Gondolom Te is észrevetted rögtön, hogy ezzel a képpel van egy kis gond.
    Légy szíves írd azért oda, hogy mi a bibi, nehogy mások megtévesztődjenek.
    :)
     
  20. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Odaírtam , remélem ez volt a bibi .

    -----
    Nekem ezek csincsillág elég furára sikeredtek .
    Szóval kapunk egy kígyászkeselyűt , meg a csincsilla sárga és narancssárga fejlesztését .

    [​IMG]





    [​IMG]
     
    missuzy_53, jutka190226, marcsi152 és 2 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.