Pletykapad- Pletykák, jóslatok a várható eseményekről

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: JövendölőMáriusz, témanyitás ideje: 20.5.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Namiamano

    Namiamano Fórum nagymestere

    Szia Máriusz!

    Régen, több más fényforrás zavarásában csak szűrődött valami a régmúltban a hétvégével érintett tenyésztéssel kapcsolatban.

    Nekem a pandáim már majdnem depisek odabenn, a korábbi, teljes feltöltés után 50 (X 4)-et szabadjára is engedtem a mostani Boom-ban.

    Sejthető indító szupitáp szempontjából kedvező beadási esemény, vagy simogassam meg a buksijukat, türelmüket kérve, 5 alvás erejéig, bízva abban hogy, mentalitásukból adódóan délután nem szundítanak egyet?

    Emellett az is bizonytalan volt, hogy kiskorukban emlőből táplálkozó állatokból kezdünk és másokkal folytatjuk. Ez kristályosodott egy kicsit?

    Emellett a holnapi retro hozzáférés a Bankrendszert mozgatja meg, vagy aranyfáink felhalmozott termését gyümölcsöztethetjük kedvünkre?
    Bármelyik is a válasz a felhőkkel kapcsolatban, tűkön ülve várjam a hozzáférhetőséget, vagy csak az olyan gazdatársak kedvére lesz a felleg, akik nem szeretik a sokj TP %-ot/TP-t, ládákat?

    Üdv: Nami.
     
    -Fülemüle-70, tewo és SzuperTájfun kedveli ezt.
  2. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Fecske Ferkó szorgalmas méhecske lesz :)
    200%-osra felfeszthetjük a szezon serleget. A szuvenír hatással lesz a KK turbóra és a fákra ad majd +1 termést ez nem is rossz, ennek örülök.
     
  3. Namiamano

    Namiamano Fórum nagymestere

    A mostani szezonos dekor szupetrtágya hatékonyság növelést vetít előre. Ezt talán már kitárgyaltátok.

    Amit most hoztál, az fáink hozamának növelését jelenti.

    Ez viszont elég konkrét. Nem igazán jelenik meg tervezetlen elem a Játékmesterek szervezésében. Vajon a következő Naptárba kerülhet be olyan event, amiben ezt kamatoztathatjuk?

    Üdv: Nami.
     
  4. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Kedves Máriusz:)
    Remélem már kidugtad a szárnyaidat a léghajóról és erre jársz egy picikét :)
    A naptárban a PP-s dekorról olvastam. Tudnál nekünk valamit súgni róla? Nyilván ládát fog adni, remélem valami újat, de nem bánnám, ha zöld pöri lenne benne, vagy PP.
    Ha jól számoltam ez már az 5. dekor lesz most kapunk hozzá felhőt, vagy még terveznek újabb dobozgyártást a gyárban? Amennyiben jön a felhő a tulajdonsága megérős lesz? Jobban megéri, ha felrakjuk rá a meglévő dobozainkat vagy kint hagyjuk területen?
     
  5. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Sziasztok!

    Már elindult az express,
    körülbelül 4 hetes út áll előtte.

    [​IMG]

    66760ba5216b2a4369cd675540f5543f51e90365.png
    :)

    Vega lesz, három fajta gyümölcsből lakmározik majd.
     
  6. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Úgy láttam, hogy növényekre lesz szükségünk, de nem olyan nagy a mennyiség, hogy a piros kosárból ne lehetne megoldani.
    :)
    A felhő két napon belül érik majd, és két ládát láttam.
     
  7. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia kedves Máriusz, szép hétvégét Neked:)
    Volna pár kérdésem gondolom nem lepődsz meg rajta túlzottan: A vonat fákat vagy ólakat fog hozni? Lesz benne bármi ami új? Bőven van mit felraknom akár melyik kategóriában jön is. Nem is tudom eldönteni melyiknek örülnék jobban:D:inlove::D
    Erre meg mertem volna esküdni :D Farmos gyümiket fog lakmározni vagy a importra vágyik a pocija?:D
     
    jutka190226, Gio, -Fülemüle-70 és 3 más kedveli ezt.
  8. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!
    Ez nagyon jó hír! remélem új dolgot is hoz;)
     
  9. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Két fajta vonat van .

    A kék vonaton virágot szoktak festeni .

    [​IMG]


    A piros vonaton olyan hideg van , hogy felvesznek egy prémet .

    [​IMG]

    Milyen fajta ládákat ?
    Az első betű az ABC első betűje ?
     
    Utoljára szerkesztett: 10.4.21
  10. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Jancsika :)
    Hogy te milyen jó megfigyelő vagy, ezt én nem vettem eddig észre, köszi az infót Szerintem, ha megkérném azokat a játékosokat akik ezt velem együtt még nem vették észre, jó páran nyújtanák a kezüket. Prémem van úgyhogy jöhet. Remélem lesz pár extrát adó mamut is a rakományában :D (bővebb, mint a bagolyra a válasz amit tegnap kaptam :cry:)
     
    szida57, jutka190226, maszilva és 8 más kedveli ezt.
  11. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Akkor én felteszem a kezem a tied mellé. :D
    Köszönöm a Hérics Megfigyelő Szolgálatnak a jelzést! :D
    Nagyon várom a vonatot, hajrá! :)
     
  12. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Tudsz pikkelyes emlőst ? Elvileg májusban jön . Vagy ha már van nekünk ilyen , akkor mi lesz vele ?
     
  13. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Tobzoska? :music:
     
    -Fülemüle-70 és SzuperTájfun kedveli ezt.
  14. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Eldugjuk a halak közé xD:cry:xD Szerintem nincs ilyen a játékban :)
    PS: -Alba- nem bízott semmit a véletlenre, ezt nem volt nehéz kitalálnixD Az viszont egy érdekesség, hogy majusban titokfának kéne következnie, nem állatnak, bár lehet, hogy nem titokállatként érkezik a játékba, hanem a vonat rakománya lesz, Máriusz 4 hetet jósolt az érkezéséig az nagyjából bele is férne a dologba.
    Már tudjuk, hogy a kigyászkeselyű lesz az új titokállata a farmnak áprilisban Jól emlékszem? Egyik hónapban ól a másikban fa a titkos érkezési menetrendje :)
     
    Utoljára szerkesztett: 10.4.21
  15. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Titokfa jön és hozzá a vonat!
    Az új titokfák, abból a fogatból kerülnek ki (10 új fa), amikről régebben szó volt.
    Az egyik fának a neve már akkor kicsit megkavart, hiszen az elnevezés alapján már nekünk van olyan a bahamákon és a nevének köze van egy mitikus, pikkelyes, tűzetokádó állathoz!
    Nem tudom, most miként fogják nálunk az elnevezést megoldani így, hogy már van egy ilyen nevű fánk. Na jó leírom, talán nem harapják le a fejem érte. Nálunk ez a fa anno a szokotrai....fa nevet kapta, máshol viszont ........vérfa (dragon blood tree) lett a neve.
    Most új faként a mi elnevezésű fánk szerepel mint újdonság!
    De még az is lehet, hogy elnéztek valamit és az egész hibás, úgy ahogy van!
    :oops:
    A vonaton nem láttam új fát.
     
  16. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Titokfa az hoz újat... mert csomagot veszek... de a vonat is hozhatna mert csak akkor tud a BP aranyat kicsalogatni a zsebemből:music:
    Szívesen áldoznék vonatjegyre sok 100 aranyat is ha lenne valami újdonság rajt;)
     
    jutka190226, Tigrislady, Mica67 és 2 más kedveli ezt.
  17. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene


    A másik várható új titokfa, ismét egy látványossághoz vezethet minket!

    [​IMG]

    Van, amin a Taft sem segít!
    xD
     
  18. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ez még a görbénél is görbébb:pxDxDxD
     
  19. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Ezzel mindenki így van!
    Ezt már többször, és régóta jelezzük, de ha nem, hát nem.
    :sleepy:
     
  20. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Na , ha halálra csikiztek volna se jutottam volna el az állatokból a fa vonalra . xD:cry::inlove:xD

    De ha már ilyenben tobzódunk , a vonat miért nem hoz új fát ? Asszem múltkor se hozott . :cry:
    :cry::cry:
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.