Pletykapad- Pletykák, jóslatok a várható eseményekről

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: JövendölőMáriusz, témanyitás ideje: 20.5.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szerintem utoljára az ambrella fa érkezett vele újdonságként.... kb 6 vonattal elelőtt!:wuerg:
     
  2. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    A másik fa pedig, lehet a szokotraitobzoskafa nevet kapja majd!
    xD:cry:xD:wuerg:
     
    -Arturka-, ladislaw11, maszilva és 7 más kedveli ezt.
  3. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia kedves Máriusz :)
    Jancsika linkje majdnem bevitt az erdő közepébe, köszönöm a felvilágosítást. Emlékszem a 10 fára amiről írtál.
    Álnévnek nem rossz remélem nem kell megtanulnom és leírnom :)
    [​IMG]

    szélfútta frizurafa (álnéven és röviden frizurafa)
     
    Utoljára szerkesztett: 10.4.21
  4. sosoump

    sosoump Fórum mestere

    Szép estét Neked és Mindenkinek!
    Van egy emlös (nem igazán nagy vagy ijesztö de nem is aranyos) :) inkább úgy néz ki, hogy nem szeretném a közelemben tudni. Németül Gürteltier-nek hívják
    A fordítò azt mondja, hogy magyarul tatú a neve?! Mond ez Nektek valamit?
     
  5. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Igen mond ebből indultunk ki a beszélgetésünkben és Máriusz szólt, hogy nem állatról van szó hanem fáról :)
     
  6. sosoump

    sosoump Fórum mestere

    Köszönöm szépen,
    most megyek és megkérdezem google bácsit:D talán a mindent tudó erre is tud válaszolni:inlove:
     
    -vadocka70-, -Fülemüle-70 és Kuzdern kedveli ezt.
  7. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Túlkombinálják már az átnevezést . Csak az almából 15.000 db fajta létezik . Ha napi egyet ennél meg mindig más fajtából , 40 évig ennéd . Mivel kéthavonta van titokfa , úgy érzem megoldottam a problémát .
     
  8. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Ja, én csak azt írtam, hogy látok egy pikkelyes állatról elnevezett fát májusban.
    De az én pikkelyesem nem emlős!
    De a borításukban megegyeznek. Az én állatom két borítással él a köztudatban, pikkely és plüss.
    :D
     
    -vadocka70-, -Arturka-, ladislaw11 és 8 más kedveli ezt.
  9. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Én elvesztettem a fonalat . :D
     
  10. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    :cry::cry::cry::cry::cry: SOS
    Eddig úgy tudtam, hogy a pletykapadon vagyok, nem egy turmixban, de most Ariadnét játszom fonál nélkül.. kérek szépen egy fonalat ami kivezet:oops::cry::music:
     
  11. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Ha nem emlős és pikkelyes , akkor hal ? A plüss részt nem értem .
     
  12. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Én is :DxD:cry::cry:xD
    Jancsika én semmit sem értek, Te ennél ezek szerint többet tudszxD:cry:xD:inlove::D:music::eek:
    Sárkányom nekem is van itt ül az asztalomon szép zöld színben.. és plüsből van.. ennyit felfogtam..
     
  13. sosoump

    sosoump Fórum mestere

    Köszönöm, hogy segítettél:inlove:
    Pikkelyfa: a botanikus nevét még elolvasni sem tudom, leírni meg végképpen nem. Azt mondja a fáma, hogy a korpafüvek törzsének egyik rendje (világos ezt eddig mindenki tudta;))
    Ami édekes az az, hogy a pecsétfafélék családjához tartozik.
     
  14. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Ezt a pikkelyest akármit a vadonban kell keresni ? Negyedelnem kell , hogy megkapjam ? :inlove:
     
  15. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    :oops:
    Ha baltával csinálod akkor igen, negyedeket fogsz kapni.. Bahás fa a neve szokotrai sárkányfa a kedvencem ha farmképet készítek a bahán.

    [​IMG]2. sor 1. fája a szokotrai sárkányfa XXL
     
    Utoljára szerkesztett: 10.4.21
  16. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Anyák napi eventben lesz eső ?
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 10.4.21
  17. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    A szellő pedig azt suttogja, hogy pünkösdkor pedig esernyőt fogunk kapni xD:cry:xD
    Jancsika se távcsövem, se játékmester, se holló nem vagyok, sajnos halvány fogalmam sincs róla. Máriusz pedig itt hagyott bennünket kétségek között megkeverve mint a piskótatészta......
     
    Utoljára szerkesztett: 11.4.21
  18. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Amíg kétségek között fetrengünk , hoztam egy kis ízelítőt a következő szezonból . :inlove:

    Amúgy egy madárnak miért kell méh szárny , nem tudta volna a kezére felvenni a szárnyakat ? :D



    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  19. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Jancsika hozott egy linket, ahol egy pikkelyes emlősről van szó.
    Én hoztam egy fát (ezt láttam), amit egy pikkelyes állatról(hüllő) neveztek el.
    :)
     
  20. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    No fordítsuk komolyra a szót, nézzük mit tudunk biztosan, mert szerintem Máriusz nem véletlenül hagyott magunkra bennünket és minden itt van, csak mi lükéskedtük el:oops::music::D
    Valamikor nagyon régen, azóta már sok pletyka lefolyt itt találtál 10 fát amit akkor elkeztünk találgatni, azt írta akkor Máriusz, hogy a játékba kerülésük is vegyes lesz lesz benne titokfa stb.. Ebből a kérdőjelfát és a társát már meg is kaptuk. Most hoztál egy linket amin a tobzoska vagy komodói sárkánygyík szerepelt. Arra tippeltünk, hogy titokállat lesz, de nem volt jó a tippünk, mert májusban titokfának kell következnie. Máriusz szólt már akkor, amikor a 10 fa képét hoztad, hogy zavarja az hogy egyik bahás fával névazonosságban van: ez a fa ma kiderült a szokotrai sárkányfa. Megtudtuk, hogy jön a fagőzös és nem hoz semmi újat sajnos.
    Igen leesett már, most próbálom összeszedni amit tudunk:oops::D Teljesen világos most már a fák képe is és a tatu/sárkánygyík faji hovátartozása is.
    Amit nem tudok az az, hogy jó-e Jancsika tippje a piros és a kék vonatról?
     
    Utoljára szerkesztett: 10.4.21
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.