Pletykapad- Pletykák, jóslatok a várható eseményekről

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: JövendölőMáriusz, témanyitás ideje: 20.5.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Nem sietik el ezt egy kicsit? Szerintem mostanában inkább röpülni fogunk, mint lagziba menni :D
     
    HéricsBáró és jutka190226 kedveli ezt.
  2. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Sziasztok!

    dddd2hghg.png 1.png 2.png 3.png

    :)

    4.png
    5.png
    6.png

    7.png
     
    PalMa, jucus100, maszilva és 25 más kedveli ezt.
  3. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia kedves Máriusz szép napot Neked:)
    A 2. és a 3. képedről nekem egy hajó jutott az eszembe. Az ifjú pár hajóra is fog szállni? Esetleg nászútra indul hajóval? Jancsika összefoglalójából tudjuk, hogy helyszíneket fogunk díszíteni. Hajó és kikötő is szerepelni fog közöttük?
    PS: Volna még egy kérdésem: Most olvastam el a PP új dekorjáról szóló hírt. Mit gondolsz eltűnik a váratlan meglepetés és visszajön nálam is a régi kínálata a keréknek? (nem mintha hiányozna a sok narancs szamár, de kíváncsi lennék rá :D)
     
    Utoljára szerkesztett: 28.4.21
    HéricsBáró és jutka190226 kedveli ezt.
  4. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Vajon ma kapunk event naptárt? Hátha lesz benne újdonság amit nem tudunk;)
     
    soresne és -ujcivis- kedveli ezt.
  5. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Már a májusi megjelent.
     
    jutka190226 és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  6. soresne

    soresne Fórumgróf

    A hetvegi tenyesztesrol volt mar ismerteto ? vagy csak nem talalom ?
     
  7. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

  8. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    PalMa, maszilva, zoldert és 3 más kedveli ezt.
  9. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Jancsika :)
    Mindig tudtam, hogy nem olcsó, sőt drága egy esküvő, de hogy ennyi minden kelljen egy esküvői csokorhoz arra nem gondoltam :D
    Azért arra kíváncsi lennék, hogy a pajtánkból kell-e vinnünk ajándékba hozzájárulást akár a lagzihoz, akár ajándékba?
    Lehet, hogy erről már volt szó, csak én nem jegyeztem meg, de jó lenne tudni :) (Ha volt már kérlek írjátok meg, hogy mit kér)
     
    HéricsBáró, jutka190226 és Samborg kedveli ezt.
  10. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jó reggelt!
    A titok állatos eventről tudunk már valamit?
     
  11. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    -gyöngy-581 és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    jutka190226 és mandityalexandra kedveli ezt.
  13. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Én most utána lapozgattam. Szerintem jól emlékszel, hogy nem emlékszel - vagy én bambultam be.
     
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
  14. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Egyszerre gondoltunk egymásra :)
    Köszönöm a megerősítést :)
    Én pedig a rejtvénymegfejtésedet szerettem volna idézni, mert valamit kigondoltam. Aztán, hogy bemegyek vele az erdőbe vagy sem nem tudom, majd kiderül.:D:music:
    Néztem már tegnap is az eventnaptárt és a hontalanok eventet amihez a rejtvényt is kaptuk nem tudtam beilleszteni sehová. Ezt meg is kérdeztem egy hsz-ben Máriusztól.
    Na most arra gondoltam, hogy ez lehet a Titokállatos gazdaköri event ami a hontalanok event mechanikájához fog hasonlítani :)
    Bocsi nem olvastam vissza, csak írtam a gondolatomat, látom, hogy Te is erre a következtetésre jutottál, no elnézést az ismétlésért vagyis, ha ez erdő akkor ketten járunk benne :D
     
  15. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Ismétlés a tudás anyja. :D Egyébként biztos, hogy jól logikáztunk, mert Máriusz azt mondta, hogy ideiglenes gazdakörihez adja meg a rejtvényt. Úgyhogy fogjuk egymást kézen, mint Juliska és Juliska, és kövessük a morzsákat, mert biztos kivisznek az erdőből. :) (hacsak nem jön egy varjúnak álcázott Jövendölő és felcsipegeti előlünk :D :D :D )
     
  16. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A Mi Jövenölőnk szórja a magokat;) S néha jelzőrakétát küld, hogy ne kolbászoljanak nagyon el az erdőjárókxDxDxD
     
    jutka190226 és mandityalexandra kedveli ezt.
  17. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Ezt olvastátok?

    https://board-hu.farmerama.com/threads/sms-fizetés-telekom.21142/

    Kíváncsi leszek rá, hogy meddig nem használhatom ezt a fizetési módot? Mikor kapunk helyette másikat?
    Talán Máriusz, ha erre jár megmondja nekünk.
    Nem sokszor használom, de nem akartam banki adatokat megadni a kisfarmjaimon és paysafem sincs mindig itthon. Aratómunkásokat szoktam venni rajta amikor akciósak (7 aranyos) Szóval éléggé érzékenyen érint ez a dolog :):music::oops::cry:
     
    Utoljára szerkesztett: 30.4.21
    Kuzdern és HéricsBáró kedveli ezt.
  18. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Remélem a többi szolgáltató esetében nem terveznek ilyen újítást:music: Mert valóban ritkán de én is élni szoktam a lehetőséggel8)
     
    jutka190226 kedveli ezt.
  19. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Én PayPal-t használok. Arra a felületre dob át (illetve felugri egy új ablakban) és kéri a jelszavam. Szándékosan, mindig visszapipálom azt az opciót, hogy 10% olcsóbb, cserébe automatikusan fizethetek (ezt minden alkalommal meg kell tegyem). Nekem az 10% nem éri meg kockáztatni a biztonságot és a jelszavam (amit annyiszor és olyanra módosítok, amit én akarok) beírása csak pár másodperc.
     
    maszilva, jutka190226 és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  20. Blökix

    Blökix Fórum hercege

    A kecskedoboz dekort még nem kaptuk meg?
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.