Pletykapad- Pletykák, jóslatok a várható eseményekről

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: JövendölőMáriusz, témanyitás ideje: 20.5.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    A 2 dl sörök megszerzése, mondjuk úgy, hogy már egy nehezebb szakaszhoz tartoznak.(bónuszlépések)
    Magasabb szintű tenyészállatokat látok ezeken a helyeken. Lehetséges, hogy lesz esély a piacon kereskedni, eladni vagy vásárolni ezekből a tenyészállatokból, így szupertápot lehetne spórolni annak akinek nincs, akinek meg van a pajtában ilyen, az pedig esetleg tud kereskedni. Ezt az eseményt mozgalmasabbnak nevezném a megszokottaktól. Az event boltjában, egy tucattól több, titokzatos dolgokat látni, ezek nem csak egyszer, de nem is korlátlan számban kiválthatóak. A szupertáp igény általánosnak vagy talán kicsit magasabbnak mondható a jelvények terén. De mivel magasabb szintű tenyészállatok is feltűnnek a beadandók között a bónuszlépéseknél, így a szupertáp használat mindenkinél más lehet. A gazdaköri feladatoknak is van jelentőségük azok számára, akik sörözni szeretnének.

    :)
     
  2. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Úgy érzem ez egy számomra és gondolom még sokunk számára izgalmas eventnek ígérkezik :D
    Tudunk rá ugye készülni az egytápos tenyésztés alatt, ha a kosarakban látott jelvényekből teszünk be negyedelve a terepbe?
    [​IMG]
    Segítség hozzá itt.
     
    PalMa, macska49, HéricsBáró és 7 más kedveli ezt.
  3. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Sziasztok!
    Igen! (reméljük nem változik meg most már)
    :)

    "Ajándék" nyúlnak ne nézd a fogát.
    8)
    Nem kötelező, de nem érdemes kihagyni.
    :)
    Pajtát érint a két kar, virágokban és fatermésekben érdemes gondolkodni.
    Amit meg termelünk az a fősort érinti.
    A többi dologgal meg "etetünk".

    Easter11.png

    Képkivágásddhghg.png
    :)
     
    Sali~*.*, genka53, macska49 és 16 más kedveli ezt.
  4. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Közeledik az új lakó!


    okapi.gif

    szur1.gif szur2.gif

    :):):)

     
    -happy58-, Sali~*.*, gretag és 25 más kedveli ezt.
  5. Picimaci2018

    Picimaci2018 Fórumprofi

    Szia kedves Máriusz!Szép az új lakó!:)Már alig várom hogy etethessem!:)A szurikáta fejlesztések is jöhetnek!!!
    Bár látná már a távcsöved a manta színesedését is!!
     
  6. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Jelenleg nem látom, hogy érkezne az esemény alatt, vagy az eseményig újabb egytápos lehetőség. Érdemes a holnapit kihasználni.

    Matricák.png
     
    Sali~*.*, gretag, genka53 és 13 más kedveli ezt.
  7. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia kedves Máriusz :)
    Köszönöm szépen a válaszodat :) Én biztos, hogy készülni fogok rá :)
    Remélem nem jön közbe olyan event ahol rákényszerülök a learatásukra, mint a múltkori, de az sem gond, ha mégis befutna :)
     
  8. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    És azt lehet látni esetleg , hogy az Ella elefántnak és a kisegérnek lesz valaha szerelmi gyümölcse ?
    Egyrészt kíváncsi vagyok a gyermekre , aztán meg arra , hogy utána még építhetnek e rá eventeket ?
     
    genka53, gretag, Gio és 4 más kedveli ezt.
  9. Picimaci2018

    Picimaci2018 Fórumprofi

    Szia kedves Máriusz!Látni-e már esetlegesen a májusi készülődést?Lesz jövő hónapban valami HŰHA?Amiért érdemes a kapával aludni?:)
     
    Gio, jutka190226 és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  10. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok :)
    Megtaláltam a tenyésztős event meséjét, elhoztam nektek, hátha valaki rajtam kívül is szereti olvasni azokat :)

    [​IMG]


    A Vörös szőnyegen
    Lili és Micha legelső filmjük főszereplője, ma este lesz a premier!
    Várod már a filmsztárok világát? Vagy zavarba jön a sok csillogás és csillogás?
    Öltözz fel a ma esti filmpremierre! Ezután gyűjtsd be a pattogatott kukoricát az aratásokbóll. Fókuszálj a madarakra, emlősökre, ízeltlábúakra és kétéltűekre!
    Két feladatlistát kell kitölteni. Elvégezhetők egyidejűleg is, de sorrendben kell kitölteni.
    Ahogy befejezed a feladatokat, a folyamatjelző sáv megtelik, és nagyszerű jutalmakban részesül.
    Tipp: Több pattogatott kukorica kell? Akkor nyerj többet a "A vörös szőnyegen" küldetésben !
    És... akció!

    [​IMG]

    [​IMG]Legjobb rajongói pillanat
    [​IMG]Rossz rajongó pillanata
    [​IMG]Vörös szőnyeges baleset forrás:#1769

    PS: A dekorok neve változhat.
     
    gretag, Gio, vízinyuszi és 14 más kedveli ezt.
  11. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Csak nem újabb horrorállatot szeretnél a teliholdasra?
    :D
    Még nem látni.
    :)
     
    genka53, Kókusztej, gretag és 9 más kedveli ezt.
  12. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok
    A képen szereplő állatok kellenek , vagy csak szereplők ?

    És ez mi ? [​IMG]


    [​IMG]
    [​IMG]



    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    -happy58-, gretag, Gio és 11 más kedveli ezt.
  13. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Emlékszel még erre az eventre?

    https://board-hu.farmerama.com/threads/bevezetés-a-farmmunkába-4-2020-november.20277/

    [​IMG] malomtermék volt az előző ilyen eventben. Ezzel vagy szupertáppal ébresztettük fel az állatkákat akiket farmozni tanítottunk :)

    PS: Máriusz kedves az előző hasonló event érintette a pajtánkat is. Gondolom most is fogja. A mennyiségekkel érdemes foglalkozni, vagy megoldható a piroskosár utcából és a picról is?
    Az elmúlt eventben nagyon jó tulajdonságú dekorokat nyerhettünk, most is látni hasonlót? Nagyon örülnék neki, ha kapnánk valami jót :)
    Az előző eventben nem volt felhő esetleg most számíthatunk egy kiadósabb esőre?
     
    Utoljára szerkesztett: 11.4.22
    gretag, Gio, jutka190226 és 5 más kedveli ezt.
  14. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Sziasztok!
    Májusról pár szó, amiket jelenleg közeledni látni.

    -Valószínű, hogy egy társasjátékkal kezdünk
    -Légiparádé is várható, verseny formájában
    -A bahamákra is várhatunk egy eseményt
    -Feltűnt a májusi tenyésztős event is.

    A tenyésztős event jelvényesnek várható és egy új lakó költözhet a tengerentúli birodalmunkba. Természetesen ezenkívül, két meglévő lakó kaphat újabb, színesebb otthonokat.

    Az új lakóról:
    Egy olyan faj, amivel nem szeretnék az életben találkozni egy kirándulás során. Igaz, nem fenyeget az a veszély, hogy természetes környezetében sétálgatnék valaha. Egy csúcsragadozó, amelyre jellemző akár a kannibalizmus és a szűznemzés is. Nálunk természetesen vegetáriánus lesz. Bizarr őskövület, ami tojásból kel ki. Zsákmányállatát a szájában elhelyezkedő méregmirigyek segítségével ejti el. Akár 20 Km/h sebességgel is tud futni, bár inkább lomhán sétálgat.
    :)
     
    macska49, magdi06, Sali~*.* és 22 más kedveli ezt.
  15. Picimaci2018

    Picimaci2018 Fórumprofi

    Szia kedves Máriusz!Jó és izgalmas hírek ezek!:)
    Tanakodtam az új lakó kilétével kapcsolatban,mivel tengerentúli területről van szó,az olvasott ismertető jegyek alapján nekem a iódomoK zsunárav jutott eszembe!Bár "smaragd" már van!
    Remélem nem tévedek!:)Ha igen,hátha kapunk még egy kis fejtvényt hozzá...Az étrendje kapcsán még jó lenne ha változtatnának,ne minősítsünk le egy ragadozót szimpla növényevővé!Legalább ha már a szigetre teszik,betehetnék mondjuk a botsáskát,vagy az imádkozó sáskát a menüjébe,kicsit megmozgatná a piacot is,meg legalább "husi"!!!:)A smaragd varinak pld. benne van a lepke a menüben!!!Gondolom a tojás valószínű,hogy benne lesz a vegetáriánus menübe,igaz gondolom ahol él nem pont tyúktojás a menü,hanem más állatok tojása!:)Én elfogadnék egy kis rejtvényt az étrendjével kapcsolatban is!:)
     
    gretag, Gio, jutka190226 és 4 más kedveli ezt.
  16. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Ez az esemény még februárban tűnt fel és az akkori elképzeléseknél és néhány előző eventből származó képeknél többet jelenleg még nem látni. Mivel sok idő eltelt azóta, így inkább várnék bármit írni az eseményről, amíg frissebb jeleket nem látni. Mind a jelenleg látható korábbi eventből származó képek, mind az akkor látott részletek is változhatnak.
    :)

    Még egy hónap van addig hátra, így bármi változhat, jelenleg korai mélyebben foglalkozni vele.
    :)
     
    gretag, vcsaba18, maszilva és 9 más kedveli ezt.
  17. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia kedves Máriusz :)
    Ha jól értelek akkor, ha lesz egyáltalán ilyen event az májusban fog jönni?
    Kíváncsi leszek rá, szerettem az ilyen felnevelős, oktatós eventeket. Majd kiderülnek a részletek róla később :)
     
    gretag, Gio, jutka190226 és 3 más kedveli ezt.
  18. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Az eventnaptárban szerepel az event, én viszont semmi olyat nem látok vele kapcsolatban, amit februárban ne láttam volna. Azaz esélyes, hogy változnak a dolgok a februári részletekhez képest. Így amíg nem látom az esemény végleges részleteit, óvakodnék arról bármit írni.
    :)
     
    gretag, maszilva, Gio és 8 más kedveli ezt.
  19. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    A társasos játékban lesz bolt , ahol annyi mindent válthatunk ki amennyit akarunk ?
    Lesz eső ?
     
    gretag, Gio és jutka190226 kedveli ezt.
  20. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene

    Sziasztok:)

    Tök jók ezek az uj baha tartalmak:) bár én kicsit többet vártam volna...
     
    gretag, jutka190226, Gio és 2 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.