Pletykapad- Pletykák, jóslatok a várható eseményekről

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: JövendölőMáriusz, témanyitás ideje: 20.5.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Nem bánnám, ha jósolnál;) De Te is tudod, hogy nem erről írtam...
    Szívesen olvasnám a színes megálmodott írásaidat...
    Annak pedig örülök, hogy nem tudsz titkokat... így nem fenyeget veszély;)
    Még túl friss az átöltözésed;)
     
    jutka190226, -forrest-gump- és alex0824 kedveli ezt.
  2. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Májusi kérdéseim , így egyben .

    Kíváncsi vagyok , hogy a társasjátékos eventben a ha lesz bolt kínálat , milyen megérős dolog lesz .
    És ha lesz megérős dolog , hányszor lehet kiváltani .

    Kíváncsi vagyok , ha lesz légiparádé event , akkor kell e anapraforgó bele ?

    Kíváncsi vagyok , ha lesz a bahamákon event , mennyire érinti pajtánk tartalmát .

    Kíváncsi vagyok , ha lesz telihold , és ha rá felépítve rá egy event , akkor nyitva lesz e egy hétig ?
    És ha egy hétig nyitva lesz , milyen eső lesz rá ?

    Ha lesz tenésztős event , akkor kíváncsi vagyok , megoldható e kapálással .

    Kíváncsi vagyok , jönnek e a nublonok ?

    Kíváncsi vagyok , hogy az elmaradt valdemár jön e ?

    kíváncsi vagyok , hogy lesz e retró tojás vásár ?

    Kíváncsi vagyok lesz e valaha ládaválogatás ?

    Kíváncsi vagyok , hogy az új állat mit fog enni .

    Kíváncsi vagyok , hogy az új szezon dekor mire fog hatni ?

    Kíváncsi vagyok , ki lesz az új tenyészállat ?

    Kiváncsi vagyok lesz e felhő vásár ?
     
    macska49, jutka190226, Gio és 7 más kedveli ezt.
  3. Picimaci2018

    Picimaci2018 Fórumprofi

    Szia kedves Alex!:) Megérkezett a várva várt eseményről a hír,tenyészthetek holnap akciósan boom-mal,SZUPER!Remélem megcsináltad a nagytakarítást a szerelemkuckódban!:) Este felnézek,hátha addigra kigondolsz valamit a holnapi,vagy holnaputáni berakással kapcsolatban!!:)
    UI:Tetszik az új kép,bár nem biztos hogy ilyen nyugdíjas otthonba költöznék!:)
     
    Gio és alex0824 kedveli ezt.
  4. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Ha az új állatt az lesz amire gondolok, akkor kétéltűt teszek be a házikóba.Ha tévedek, akkor sem lesz baj,gyarapodnak egy kicsit a kétéltű nemesitett állataim is.
    Nagyon sok jó dolgot tettek be holnapra ,tényleg kedvesek,segitő készek.Nem mindig van ez igy, de gratula és köszönet ezért nekik./mármint a" főnökségnek"/
     
    jutka190226, -forrest-gump-, Gio és 8 más kedveli ezt.
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Event naptár előzetest mikor kapunk tőled?
     
    -forrest-gump- és Gio kedveli ezt.
  6. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Tőőőőőleeeeeem ? :eek:Nem én szoktam kiírni a hivatalosokat . xDxD

    De rájöttem minden titkok titkára .
    Lehet azért nincs Máriusz , mert azt próbálta kideríteni , hova tűnhetnek a zoknik párjai , és ehhez még a csillagok fénye se segített .
     
    -forrest-gump-, Gio, PalMa és 2 más kedveli ezt.
  7. alex0824

    alex0824 Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Először is, még a jövő havi tenyésztés előtt is lehetséges egytápos lehetőség. Mostanában sűrűnek mondható!
    De, aki biztosra akar menni és nem kíván addig tenyészteni az kihasználhatja a mai alkalmat.
    A jóslat alapján az esemény a bahamákra várható, az új lakó is oda illő. Mivel még két állat is kaphat ólfejlesztést, ezért azokat is a bahamákra tenném. Visszanézve az ilyen eventeket, általában egy területen belül érkeznek az újdonságok, de volt már kivétel azt hiszem. Én abból indulok ki, hogy a bahamákon négy kategóriában lehet tenyészteni, madarak, emlősök, halak, hüllők. Tehát én "magamnak"most az ízeltlábúakat és a kétéltűeket kizárom. Az új állat miatt, az egyik kategória szerintem magáért beszél. A maradék három kategória, akár mind lehetne e mellett, de három pályára számítok. Mivel az ízeltlábúakat, kétéltűeket kizártam magamnak és a legutóbbi ilyen eventben halakat tenyésztettünk, így számomra meg is van az a három kategória a létező hatból, amiket most kihagyok.
    :)

    Sajnos ez van, kicsit lepukkant a kulipintyó, a 2011-es halloween eventből lett kiszuperálva, szóval céges na. Egyébként a környék jó, friss a levegő, nem fenyeget sem madárinfluenza, tyúkszem vagy korpáskarom. Szóba jött még a villa a luxus limuzinnal, de még azt hittétek volna, hogy megtollasodtam.
    :D
     
    Utoljára szerkesztett: 26.4.22
    macska49, PZoli64, jutka190226 és 30 más kedveli ezt.
  8. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia kedves Alex :)
    Köszönjük szépen az útkeresést, tehát, ha jól értem akkor nem tévedünk nagyot, ha a (feltételezve, hogy jó a megérzésed) a következő kategóriákra számíthatunk: madarak és hüllők. Ezeklet tegyük terepbe, természetesen mindenki a saját feleősségére. Én hallgatok rád és felezve rakom be a terpebe őket :)
    PS: Az emlősöket töröltem a megfejtésből.
     
    Utoljára szerkesztett: 26.4.22
    jutka190226, marcsi152, Hahacska és 10 más kedveli ezt.
  9. -forrest-gump-

    -forrest-gump- Fórummogul

    Szia!Sziasztok!
    Itt Kiemelném a felhő vásárlást. Ha ilyen ütemben halad van rá esély hogy még az évezred forduló előtt meg lesz az összes hiányzó felhőm. Már alig váromxDxDxD
     
    jutka190226, alex0824 és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  10. Alexandra0727

    Alexandra0727 Aktív író


    Jó reggelt!

    Először is köszönöm Alexnak a gondolatmenetét:)

    Na és persze neked, hogy így kora reggel lefordítottad az olvasóknak, bevallom őszintén azt sem tudtam merre induljak, még 3.olvasásra sem, ami a kategóriákat illeti, így kora reggel. :D:p(megint életet mentettél) :inlove:

    Úgy elaludtam tegnap éjjel, hogy az este 11kori aratásomat vígan végig aludtam, most meg kapkodok mit hogyan oldjak meg a játékban és a való életben is mert, ha nem alszom el, akkor tegnap este végeztem volna a nyuszis eventel, de még aratnom kell egyet, és kihasználva az 1tápos akciót betárazok a szerelemkuckóba is.
    jaaahj ez hosszú délelőtt lesz:D


    Szép napot mindenkinek

    A.
     
  11. SnéDóri

    SnéDóri Fórum bárója

    Jó reggelt. Lehet buta kérdés, de még nem vagyok túlzottan járatos. Ilyenkor csak bahás állatokat tesztek be, vagy kategórián belül farmosokat is?
     
  12. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Az én véleményem szerint bármilyen származású is az állat, útlevelet nem kér a jelvény tőle, tehát vegyesen is beteheted, a kategória számít nem a helyszín. :)
    Ettől függetlenül én bahásakat fogok benthagyni a terepbe :)
     
  13. SnéDóri

    SnéDóri Fórum bárója

    Köszi gyöngy. Kicsit gyatrán állok a szigeten, ez nekem most jó hír :)
     
  14. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája


    Szerintem igaza van Alexnek,én kétéltűnek goldoltam ezt az óriási állatot,de a hüllőkhöz tartozik.Jólesz ez az 1 tápos tenyésztés, ki kell használni.
     
    jutka190226, -forrest-gump-, Gio és 3 más kedveli ezt.
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ohh leesett az új állat... :p Oly régóta szó van róla, hogy azt hittem már a farmon vanxDxDxD
     
    Utoljára szerkesztett: 26.4.22
  16. SnéDóri

    SnéDóri Fórum bárója

    Hát mi lesz az? Dinoszaurusz? :)
     
    -forrest-gump-, Kuzdern és alex0824 kedveli ezt.
  17. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Majdnem... sőt smaragdos sem lesz;)
     
    Gio, alex0824, SnéDóri és még 1 ember kedveli ezt.
  18. -forrest-gump-

    -forrest-gump- Fórummogul


    K_m_d_i ?
     
    PZoli64, marcsi152, Gio és 3 más kedveli ezt.
  19. alex0824

    alex0824 Mindentudó orákulum

    Mivel csak tippelek, így aki biztosra akar menni, az az új állat miatt (ha az lesz ami) menjen a biztosra, ha csak annak a kategóriájával készül, akkor sem érheti nagy baj. Az eseményig pedig még lehet amúgy is, egytápos, vagy más infó máshonnan, és talán addig még jóst is kapunk, aki hozz némi infót.
    :)
     
    Utoljára szerkesztett: 26.4.22
  20. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Valami ilyesmi rémlik... :music: De mivel ez egy őrült farm, itt bármi előfordulhat....8)
    Az elmélet sohasem biztos... de addig is van miről írni/beszélni;)
     
    -forrest-gump- és alex0824 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.