Pletykapad- Pletykák, jóslatok a várható eseményekről

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: JövendölőMáriusz, témanyitás ideje: 20.5.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Remélem igen, de, ha lesz akkor az nem most hétvégén, hanem, a 2. vasárnap, hagyományosan német szokás szerint :)
     
    Namiamano, fakír1020, maszilva és 8 más kedveli ezt.
  2. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Igen majd ha anya leszel...addig semmi ;)xD:D
     
    Netudki50, genka53, Boccio71 és 26 más kedveli ezt.
  3. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok :)
    Kíváncsiak vagytok rá milyen event vár ránk május elején?
    Megtudhatjátok ezekből a képekből:
    [​IMG][​IMG]

    [​IMG][​IMG]


    [​IMG] [​IMG]
    Az ilyen jellegű eventről felidézhetitek az emlékeiteket itt: >>Szülinapi forgatag<< 2020. január
    PS: A nyereményekről megtaláltam Máriusz jóslatát itt.
    Idézem a jóslatot "Bolt lesz, eső várható.
    A boltban több mint 3 tucat dolgot látni, vannak olyanok amiket 1x, vannak amiket többször, vannak amiket még többször ki lehet majd váltani, de egyiket sem korlátlanul."

    Találtam még pár érdekes képet a német fórumon is:
    5 táblával játszhatunk?
    [​IMG]


    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
    forrás: #1909

     
    Utoljára szerkesztett: 28.4.22
    macska49, Kuzdern, genka53 és 16 más kedveli ezt.
  4. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum veteránja

    Szia!

    Jók ezek a képek, de az a gond, hogy jós nélkül maradtunk.
    Nagyot tévedtem, mert már a múlt hétvégére vártam az új jóst, de hát az sehol, pedig már itt az új eventnaptár is.
    Volna miről érdeklődni, de nincs kitől.
    Ez nagyon nem jó így, már másképp látom, amit korábban ezzel kapcsolatban optimistán írtam.
     
    Gio, genka53, zsoxxya és 10 más kedveli ezt.
  5. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Amit tudok megteszem azért, hogy életben maradjon a topik. Tudom, hogy ez édes kevés.. Nem tehetek róla. Hidd el már én is gondolkodom rajta, hogy bedobom a törölközőt és csendben maradok, de azt hiszem nem olyan fából faragtak, hogy csak úgy feladjak bármit is amit szerettem. Nekem is hiányzik valaki akinek kérdéseket tehetek fel, de sajnos nincs senki. Már az is csoda, hogy egyáltalán van még hová hozni a pletyiket, még ha képesek is amiről tudom, hogy sokat is mondhatnak és keveset is. Én "csak" erre vagyok képes, a többi nem az én feladatom, nem rajtam múlik.
     
    Gio, genka53, Amira09 és 16 más kedveli ezt.
  6. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum veteránja

    Szia!

    Éppen hogy nem kellene semmit sem hoznotok mindaddig, míg nincs másik jós.
    Vegye észre magát Kazimir vagy a TL vagy akihez ez tartozik, hogy megszűnt egy fontos poszt, egy olyan, amelyet mind a hazai, mind a nemzetközi játékosok hiányolnak.
    Szóval lenne feladat, csak el is kellene végezni.
    Jós mindenhol van, nálunk volt a legjobb, most meg semmi???
    Ez nem munka, még gányolás sem és a TL a bemutatkozó levelében nem erről írt.
    Ezt semmiképp sem gondoltam volna, teljes a csalódásom.
    Meg voltam arról győződve, hogy úgy engedte el Máriuszt, hogy volt már eleve pótlása vagy ő maga akarta továbbvinni, mint korábban Jónás.
    Ez a munkakör eleve érte kiált, a TL-ért, ráadásul ha jól csinálja, nimbuszt teremthet magának.
    Az elődjei meg megvoltak, ha csak követi a példájukat, máris jó munkát végez.
    Szóval hajrá CB, legyen egy magisztrális diplomakalapos, nyakkendős hollónk ... de már holnap.
    Mert kell.
     
    jólóbarát, Gio, kovacstne és 20 más kedveli ezt.
  7. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    No problémó , jelentkeztem jósnak .
     
    anci091551, Kergekacsa, soresne és 6 más kedveli ezt.
  8. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok:)
    Várható egy vásárlási akció:[​IMG] forrás: #1923

    Ezekben a mesés csomagokban minden benne van, amire szükséged lehet! Élvezd a nagyszerű tartalmát, amelynek a segítségével még jobban szórakozhatsz kedvenc farmodon.
    PS: Nekem ez nagyon felhőpamacsnak néz ki, kíváncsi lennék rá, hogy a csomagok közül az egyik felhőt is fog tartalmazni?
    De az is lehet, hogy a lépcsőkre akar utalni a képek elhelyezésével (?)
     
    Utoljára szerkesztett: 30.4.22
    lovardatanya, Gio, PalMa és 10 más kedveli ezt.
  9. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Láncvásárlásra is utalhat:music:
     
    Kergekacsa, zsani_apja és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  10. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Igen, már régen volt akár csomagok lépcsőzetes vásárlással, akár láncvásárlás is, kíváncsi lennék rá, hogy mit fog tartalmazni :)
     
  11. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A felhő miatt megveszem;) Nagyon örülnék ha lenne benne piccoló is;)
     
    Kergekacsa és zsani_apja kedveli ezt.
  12. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szeretnétek ilyen állatokat nyereményül?
    Gallérosgyík és a kolibri fog a pletyik szerint új fejlesztést akpni és egy új állat is beköszön a farmunkra: a leguán. (remélem nem csap be a fordító :))

    [​IMG]

    És, hogy hogyan lehet a tiétek? Mutatom:

    [​IMG] forrás: #1945
    PS: Érdemes a képet alaposan megnézni és mindjárt kiderül, a nyeremények listája is :) : 3 matricát látok, 1 új ólat ( kómodói sárkánygyík ahogy Máriusz is jósolta anno), titokfák, titok ól, alap gallérosgyík és kolibri ólat, ezeknek az új narancs fejlesztését. Bónusz láda piccolo láda. Az ilyen eventek adnak szupertápot is vissza, szezonpontokat is szoktak adni, bahás esemény tehát várható btp és aranybanán is a nyeremények között.
    Sok sikert a májusi tenyésztő eventhez :)
    *********************************************************************
    Társasjáték
    5 tábla
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG]

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    forrás:
     
    Utoljára szerkesztett: 2.5.22
    Gio, macska49, Kergekacsa és 32 más kedveli ezt.
  13. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok
    Most , hogy tudjuk , hogy mit tenyésztünk , és mik lesznek a nyeremények , már csak azt kéne megtudni , hogy mit fog enni ?
     
    Gio, Kergekacsa, genka53 és 6 más kedveli ezt.
  14. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    eventkosár:
    [​IMG]
    Matricák:
    [​IMG][​IMG][​IMG] Forrás:#1947
     
    Utoljára szerkesztett: 3.5.22
    Gio, PalMa, macska49 és 11 más kedveli ezt.
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ha jól emlékszem vegának várjuk...:wuerg:
     
    Gio, Kergekacsa, HéricsBáró és 2 más kedveli ezt.
  16. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Sziasztok! Szerintetek mikor lesz már kedves-aranyos-türelmes-okos jósunk? Nagyon hiányzik!!!!!!!!!!:wuerg:
     
    magdi06, Gio, jucus100 és még 1 ember kedveli ezt.
  17. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia, sziasztok!
    Mivel sárki, én logikusan a sárkánygyümölcsre tippelek, hogy az mindenképp bent lesz egyik tápanyag összetételként az eledelében.
    Hogy mi lesz még mellette, arra majd utal rá a jósunk, ha lesz addig egyáltalán, (mivel 2022.04.20. óta nincs), mielőtt még az event-idő elérkezik.
     
    PalMa, maszilva, Kergekacsa és 6 más kedveli ezt.
  18. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Itt van az event meséje:
    Vadon élő tanyavilág
    Látogasd meg a tenyészistállót, és tenyéssz állatokat a kategóriákból: madarak és hüllők.
    Minden állatfajtához megfelelő kitűzőt kapsz.
    Tegyél be többször is a két kategória állatait, és nyerj mindegyikért nagyszerű nyereményeket.
    Néha letétbe helyezhetsz kitűzőket – van elég minden kategóriából

    #1947

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
    genka53, Gio, PZoli64 és 12 más kedveli ezt.
  19. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Elragadt a való világ kert , de ebbe a bulizóba beleülnék

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    genka53, Gio, PZoli64 és 11 más kedveli ezt.
  20. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Itt van a mese is hozzá (egymásba fonódó körök event néven szerepel a májusi naptárban:)

    A kocsma még nem néz ki elég kalóznak! Válassz egyet a két terv közül, ha kalózbokrok vagy voodoo liliomok ültetnek.
    Választásától függően vagy szemfoltokat vagy tűpárnákat kapsz. Kombináld őket tengeri rablókkal a malomban, hogy létrehozd az üzemedet. Tipp: A fogadós kosarakkal több kalóz medvét kapsz.
    Adj át a növényt és az iránytűket (felröppenők a növényekről és a fákról), hogy előrehaladj, és jutalmakat nyerj az esemény egy részéért. Ezután készítsd el a második növényt, hogy játssza a többit!

    Ó, tengerész! A régi kocsmának szüksége van némi kalózra. Szeretnél egy merész dekorációs projektet?
    Ahoy! A kocsma egyre inkább kocsmára hasonlít. Ha van kedved, a többit díszítheted!
    Potz Blitz, nagyszerű munka, tengerész! Te olyan kalóz vagy. Egészségedre!

    [​IMG]
     
    genka53, kovacstne, Gio és 11 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.