Pletykapad- Pletykák, jóslatok a várható eseményekről

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: JövendölőMáriusz, témanyitás ideje: 20.5.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Sziasztok! :)
    "Menten elepedek eme fergetes remeken" :inlove::inlove::inlove:
    Imádnivaló! :inlove:És hogy lafognak a fülei, ahogy repked! Még farzseb is van a gatyóján! Meg tollas a kalapja! A párja meg m
    ég pislog is, amikor kikukucskál az ajtón! :D:inlove::inlove:
    Tudtam, hogy majd megint olyan figurát találnak ki, hogy ne tudjunk neki ellenállni! :D:inlove::inlove: Hát ez kell nekem! :inlove::inlove::inlove:
     
    Kukackukac, BriGitta75, Gio és 13 más kedveli ezt.
  2. Katka54

    Katka54 Fórum admirálisa

    Igazad van, ennek én sem tudok ellenállni, nekem is kell :)
     
  3. mizzi73

    mizzi73 Törzsjátékos

    Hello.
    Azt mondod, hogy ezt veszi; [​IMG]Jó?




    PS; Mivel követem a stratégiáidat és tanácsát, nagyon boldog vagyok:inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:
     
    vihence, PalMa, Gio és 7 más kedveli ezt.
  4. bogisaci60

    bogisaci60 Fórum bárója

    Sziasztok,

    Tudunk már valamit az októberi tenyésztésről? Esetleg átsiklottam rajta? :oops:
     
  5. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia Mizzi73! :)
    Igen, én mindenképp megveszem. :D Nagyon tetszik! :inlove: Jó is, meg aranyos is :D:inlove::inlove:
    Nagyon tetszik. :D:inlove::inlove:
     
    Kukackukac, Gio, GA-BI-O-Farm és 4 más kedveli ezt.
  6. mizzi73

    mizzi73 Törzsjátékos

    mmmmmmmm Imádom:inlove: Túl aranyos:inlove::inlove::inlove:
    ok, Értem
    Köszönöm:inlove:
     
    Kukackukac, genka53, Gio és 3 más kedveli ezt.
  7. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Ez is trágyát ad . Lassan annyi minden ad trágyát , hogy az már feltűnő . Lesz valami titkos trágya hadművelet ? :inlove:
    Nekem is kell ez a tojás :D
     
    .hullócsillag., genka53, Fatther és 6 más kedveli ezt.
  8. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Sziasztok!
    Kicsit elrabolt a valóvilág a farmtól.
    :oops:
    Jelenleg úgy látom, hogy elég összetett esemény lesz.
    6 napos, 6 részes, időkorlátos, jelvényes, beadogatós (farmos-bahás), event boltos, 6 kosárral.
    Ezer bocs, erről lemaradtam a napokban.
     
    bummka38, .barbi1., Fenyvesi1010 és 19 más kedveli ezt.
  9. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Máriusz, szép napot Neked :)
    Erről faggathatlak egy kicsikét?
    Az időkorlátos rész érdekelne leginkább. Ha tudsz rá már választ a csillagokban súgsz nekünk még róla?
    Adott idő fog rendelkezésünkre állni egy vagy több állat valamilyen szintre tenyésztésére, vagy magát a tenyésztendő állatot kéne időre előállítani a tenyésztéshez a csillagok jelenlegi állása szerint? Esetleg van olyan variáció az időkorlátra ami nem is jutott az eszembe?
     
    HéricsBáró, Gio, GA-BI-O-Farm és 2 más kedveli ezt.
  10. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    A sörös naptár utolsó dobozkájáról van már infó? Nyitható azonnal (mármint nem most, hanem majd a végén), vagy ütemezni kell pl. a nagy aratáshoz?
     
    genka53, maszilva, inanna11 és 9 más kedveli ezt.
  11. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Szia!
    Női méretű(S), zöld csíkra ható, rekeszes dolog.
    :)
     
    milanzs, DevilMókus, ljanika6 és 18 más kedveli ezt.
  12. bogisaci60

    bogisaci60 Fórum bárója

    Köszönöm szépen :) Kategóriás vagy konkrét állatot tenyésztés lesz? Ezt esetleg elárulhatod?
     
    genka53, Gio, GA-BI-O-Farm és 2 más kedveli ezt.
  13. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Kategóriánként bármit.
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    Viszont, kérnek majd a feladatok konkrét állatokat is a pajtából.
    Valamint, konkrét állatokat kell megadott időn belül letermelni.
    24 óránként változnak a feladatok. (még azért változhat a dolog)
    :)
     
  14. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Ez a stopperos jószágok mennyire fognak bezsongani ? Sokat kell készíteni belőlük ? Kik lesznek a stopper melleti rajtnál ? :inlove:
     
    .barbi1., genka53, kelleri és 7 más kedveli ezt.
  15. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    A gazdák mennyire fognak bezsongani...időre termelni állatokat...
     
    milanzs, -W-595-, .barbi1. és 10 más kedveli ezt.
  16. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Elő kell venni a húsvéti felhőt , a sajtgolyót , meg bármit ami van .
    Ha folyton kapjuk a rövídítő dolgokat , előbb utóbb rákényszerítenek minket , hogy használjuk .
     
    .barbi1., DevilMókus, genka53 és 9 más kedveli ezt.
  17. Bözse

    Bözse Rutinos

    Újra itt az ősz, ami nem csak a rövidebb nappalokat hozza magával, hanem a szokásos találkozónkat is. Amit úgy hallottam, hogy Sokan vártok már. Így mondhatni közkívánatra újra megrendezésre kerül kedvenc bulitok a törzshelyünkön. Az idei koncepció a

    BRAINSTORMING

    Ezen a délutánon / estén sok Gazda majd összedugja okos kis buksiját és a játék valamint önnön érdekében nekiáll ötletelni. Néhány gondolatébresztő ehhez:

    Petíció megfogalmazása az eventmentes fél órákért, mert néha kell egy kis nyugalom is.

    Az eventezésből eddig méltatlanul kihagyott területek bevonása, úgymint Kerge kert, Kincses sziget, Kísértetjárta kúria, Paszuly, Mesterségek völgye.

    Új akció bevezetése: hármat fizet, egyet kap.

    Szuper cuccok 2.0 verziója: hiper szupertrágya és extrém szupertáp, melyekkel az eleve megfelezett időt felezhetjük meg.

    Baby boom mintájára legyen Baby noop, amikor garantáltan nem ugrik még 1 szintet sem a tenyésztés. Így legalább nincs min izgulni vagy idegeskedni.

    A Bölcs tölgyön a ’Szabadság mód’ mellett legyen ’Karbantartás mód’ is az eventekben megfáradt Gazdáknak.

    Elavult már a farmrész, ahol havonta csak egyszer élünk. Legyen hetente telihold! Vagy a skandináv éjszakák mintájára akár egész hónapban!

    Plusz farm terület bevezetése 51-es körzet néven, ahol állandóan jönnek-mennek a nublonok, a Farmerama alienjei.

    Tojásból kikelő állat csapatunk bővése ’Templom egere’ kitehetővel. Ez 1 hónap után kel ki, de semmi gond, mivel nem ad az égegyadta világon semmit se.

    Ilyen és ehhez hasonló témák abszolút viharmentes megbeszélése zajlik majd a helyszínen, ami a Fanyűvő étterem (Budapest, Váci út 70) és az időpont pedig: 2019. október 12. 14.00 (gyülekező már 13 órától). A jelentkezéseket telefonos és/vagy e-mail, Skype, Discord elérhetőséggel együtt adhatjátok le október 7-ig a Bözse farmon.

    Keresgéltem ideillő zenét és belefutottam egy régi kedvencembe. Ennél jobb traktoros videót azóta sem találtam:


    A tali utáni mellékhatások tekintetében elég utólag egyeztetnetek a kezelő orvosotokkal és/vagy patikusotokkal.
     
  18. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    A sörfesztivál kalendárium 6. napi ajándéka 20.000 Trópusi TP.:)
     
    Ribiszke, Gio, genka53 és 9 más kedveli ezt.
  19. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Sziasztok!

    Vajon mivel játszhat egy kutya, ha elveszik a játékát?
    :music:
    Szerez magának egy másikat!
    Bár a tulajdonos, biztos nem repked örömében.
    :D


    [​IMG]
    [​IMG]
    :)
     
    Fenyvesi1010, dagi18, Imi* és 13 más kedveli ezt.
  20. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia ez nem kutya hanem 1 Mitikus Kerberosz...xD
     
    .hullócsillag., Gio, kovacstne és 6 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.