Visszajelzés Profik a magasban - 2018. március - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 6.3.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Gratulálok! :) Én matricát, rózsaszín zselét elvből nem duplázok, ha át lehetett volna ugrani mondjuk egy turbó luxus üzemanyaggal, akkor megcsinálom :D de az összes többi ajándéknak örültem, hogy duplán jött :inlove:

    Igen, most extra jól adta a felröpit, és aki akarta (és nem kapkodott), bármennyi ajándékot duplázhatott. Az első két este még ültettem hosszú érésidejű növényt, aztán már arra se kellett figyelni. Az event mellett kezdettől jól lehetett haladni az egyéb termelésekkel, gazdakörikkel is (a 2 új bahás gazdakörinek külön örülök) :) Nekem minden szempontból tetszett az event, jöhet majd máskor is :)
     
    brekkencs., -Csiki-, nyuszika215 és 3 más kedveli ezt.
  2. Kókusztej

    Kókusztej Törekvő

    Az utolsó pillanatban, de nekem is sikerült végeznem. Rontottam 1-2 helyen, de üsse kavics. A lényeg, hogy sikerült :D
    Elkezdtem a húsvéti készülődést, és a kis gyöngyből fűzött tojások gyártása elég sok időmbe került. Volt, hogy többször el is felejtettem ez miatt aratni xD
    Gratulálok mindenkinek aki sikeresen teljesítette, aki pedig még az utolsó hajrában van azoknak sok sikert!
     
    -Csiki-, rencsike982, missuzy_53 és 2 más kedveli ezt.
  3. amanda10

    amanda10 Járnitanuló

    kérés még 10 felröpi hiányzik aki tud küldeni köszönöm
     
  4. nagyalma2001

    nagyalma2001 Aktív író

    Sziasztok, melyik éri meg jobban, az afrikai ezüstfa, vagy a tiki, egyik sincs még nekem, és duplázni szeretném.
     
  5. TeddiNyuszi79

    TeddiNyuszi79 Utánpótlás-írogató

    Mindkét fát kéri gazdaköri feladat ha be akarod adni. A piacomon a tikifa valamivel drágább ha eladásra szánod. De ez változhat is.
    A döntés a tied. Végül is mindegy melyiket váltod ki. Nincs különösebb előnye egyiknek sem.
     
    Utoljára szerkesztett: 13.3.18
  6. SzilvaG

    SzilvaG Fórum biztosa

    Na én most végeztem.
    Rengeteget dupláztam, a végén már nem számoltam, de vagy 80 ajándékot biztos. Végén már a csillagra is duplával mentem, így is marad több mint 300 felröpim, és a vésztartalék növény még csak 20 perc múlva érik be. De már nem fog kelleni :)
    Ez nagyon jó event volt, jöhetne ilyesmi gyakran mifelénk. És nem is volt nehéz, magamat szerencsére nem kellett megduplázni hozzá, így is ment :)
     
  7. erafarm1971

    erafarm1971 Fórum-zöldfülű

    Gratula! Van 31 luxus bioüzemanyagom és nem engedte a játék felhasználni!!!
     
  8. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Luxus üzemanyag csak abban az esetben volt felhasználható, ha a következő lépés nyeremény volt, egyéb más esetben a gomb szürke maradt
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
  9. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    A szkript lefutott, a hiányzó BTP-k jóváírásra kerültek.

    Az event a végéhez ért, így a csevegő zárja kapuit.
     
    ljanika6 és HéricsBáró kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.