Visszajelzés Profik a magasban - 2018. március - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 6.3.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. alx528

    alx528 Fórum mestere

    Köszönöm !! ;) Én olvastam, értettem, De kellett 1 konkrét válasz ! ... ( (már csak dacból is :):p)
    ... , hogy miért ? : Mert higgyed el nekem ,lesznek sokan akik ezen fognak lovagolni mert nem értik :)xD . )
     
    genka53, Swordfish és -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  2. magdalena1967

    magdalena1967 Fórum nagymestere

    Szia, Ne aggódj, nekem az örvényeshez 5 evező kellett volna.Tudom, hogy nem vigasz, én is mérges voltam, és mindig gondolkodom, hogy el kezdjem a következőt.
     
    SMAR57, emocy91, Swordfish és még 1 ember kedveli ezt.
  3. k.krisztinka

    k.krisztinka Aktív író

    Húúúú, az ám a bosszantó, amikor csak épphogy hiányzik. De talán legközelebb... :) Most hosszú érésűekkel várom a holnapot, meglátom mennyi lesz az annyi és akkor eldöntöm.
    Eddig valamiért nem láttam a táblázatot, így nem tudtam, hogy egy-egy ajiból mennyi az alap (nem mindegy, hogy 1 tégla duplázódik, vagy 160 xD), de most már látszik, így látom a mennyiségeket is. :)
     
    ljanika6, Swordfish és -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  4. lippi02

    lippi02 Fórumlakó

    Hát, én ma szemérmetlenül kunyeráltam, bagolyban zaklattam a szomszédaimat, majd az utolsó két lapátot megvettem 2 farmaranyért. De kövezzetek meg, és azt is tudom, hogy nem kell minden eventet csinálni (teliholdast ki is hagytam most is), de én kikapcsolódásképpen szeretnék farmozni, van elég pörgés, határidő, meló a VV-ban. Márciusban meg minden nap lesz legalább egy event... Hogy ne legyek off: mindenhol hosszú érésű növény van ültetve, de az eventismertetőt még nem volt időm elolvasni sem, így várom a következő ültetős, felröppenős eventet.
     
    Swordfish, Maszatka47, -Csiki- és 4 más kedveli ezt.
  5. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Szép estét!
    A farmon 3 föld terményes óllal, a bahamán pedig fákkal várom a kezdést! :)
    Felhő kell szóval nincs mese, újabb feladat vár rám!;)
    Sok sikert és sok-sok felröppenőt kívánok!
     
    MamaMeseKertje, Fatther, emocy91 és 12 más kedveli ezt.
  6. theresia26

    theresia26 Aktív író

    Sziasztok. Nem tudom mi a cél. Hogy pénzt költsünk vagy, hogy elhagyjuk a játékot. Biztos megint jó event kezdődik, de valóban, ez csak egy játék. Kikapcsolódni jön ide az ember, de én nem tudok ellen állni az eventeknek aztán meg mérgelődök. Régebben vártuk az új feladatokat, most meg az egyiknek vége, és már kezdődik is a másik. Nincs idő a pajta töltögetésére. Sőt, már a gazdaköri feladatokba sem adogatok be, ha nem eventes. Jó lenne, ha legalább 3 nap eltelne 2 event között. Ettől függetlenül jó játékot kívánok.
     
    Margó631116, Bonzó1945, Zsu065 és 8 más kedveli ezt.
  7. BriGitta75

    BriGitta75 Fórummogul

    Sziasztok Gazdák! :)
    Végeztem egy egyszerű számítást csak a sacc/kb végett.
    Szóval a minimum mennyiségek szerintem: Ha nem duplázunk és nem röpködünk le és föl a pályákon , akkor összesen az 5 futamon 304 lépést kell megtenni.
    1 Futam: 44 lépés = 14 BioXL + 2 Bio üzemanyag
    2 Futam: 60 lépés = 20 BioXL
    3 Futam: 65 lépés = 21 BioXL + 2 Bio üzemanyag
    4 Futam: 71 lépés = 23 BioXL + 2 Bio üzemanyag
    5 Futam: 64 lépés = 21 BioXL + 1 Bio üzemanyag
    Összesen:
    99 BioXL = 1188 db Felröppenő + 15840 db E-növény + 7425 Napraforgó
    7 Bio = 35 db Felröppenő + 560 db E-növény + 350 Napraforgó
    Összesítve: 1223 Felröppenő + 16400 E-növény + 7775 Napraforgó
    Hangsúlyozom, ez a minimum!!! Minden attól függ ki milyen ajándékot választ és mit és mennyit akar duplázni!
    Sikeres repkedést és sok ajándékot kívánok mindenkinek! :)
     
    Utoljára szerkesztett: 7.3.18
  8. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Szép estét mindenkinek! Végre belemerülhettem kicsit az ismertetőbe. 30 körüli duplázást számoltam így elsőre. Úgy belemerültem, hogy elfelejtettem a teliholdast learatni...mindegy event kivégezve ott is, itt az első 2 pályát nagyjából kiszámoltam, tárnicsot, sdinnyét elültettem. Felkészültem;) Holnap event! Tök jó!
     
    MamaMeseKertje, Gio, genka53 és 3 más kedveli ezt.
  9. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Nagyon kevesen foglalkoznak ezzel az eventtel. Vélhetőleg a farmeramával is.
    Mi is volt szeptemberben? Nézzük!

    Üzemanyagok:
    Bioüzemanyag
    [​IMG] 1 lépés
    Bioüzemanyag xl

    [​IMG] 3 lépés
    Bioüzemanyag xxl

    [​IMG]6 lépés

    És mi van most? A kész átverésen kívül nem sok minden. Mindössze 1 lépés lesz az xxl. De más is drágult.
    Nézzük mennyivel?


    Bioüzemanyag
    [​IMG] Drágulás: 1 kanna, 15 gaz, 38 napraforgó lépésenként!

    [​IMG]1 lépés
    Bioüzemanyag xl
    [​IMG]Drágulás: 1 kanna, -25gaz, 50 napraforgó 3 lépésenként!

    Érdekesség, hogy gazból kevesebb kell 8 db/lépéssel.
    [​IMG]3 lépés
    Luxus bioüzemanyag

    [​IMG]Drágulás: 17 kanna, 140 gaz, 92 napraforgó lépésenként!
    [​IMG]1 lépés

    És itt van a kutya elásva az XXL-ben. Jól meg kell gondolni kinek mi kell duplán. Nekem a partipörin kívül semmi. A többi szimplán sem ér semmit, duplán meg duplán nem ér semmit.
    Elnézve az arányokat egyértelműen a kezdőket érinti hátrányosabban a változás. Mindenik típushoz több kanna kell. A pannik értéke sokat emelkedett az elmúlt napokban. A játékkedv meg teljesen eltűnt.
    A duplázás sok játékosnak a felhősor megszerzését fogja veszélyeztetni és jónéhánynak a duplázások miatt nem is lesz meg.
    Így igaza van gadgetnek, hogy kell egy kis mínusz az értékelésben. Meg is kapja a pontlevonásokat.

    Lesz itt zenebona a végére. Sokan fogják kérdezni ismét: "Mit akar a BP?" A válasz egyszerű: Ugyanazt, mint nyolc évvel ezelőtt. Még az eszközök sem változtak, csak a kellékek.

    Nincs optimális. Ha elolvasod a fentieket, akkor látod Te magad is.
    Aki hamar akar végezni luxust nem használ.
     
    Utoljára szerkesztett: 7.3.18
    mentorkiller, Kukackukac, HaVera és 38 más kedveli ezt.
  10. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Egy picit több lesz az a minimum, mert a 4. futam 71 lépésből áll, nem 61-ből.
     
    mentorkiller, Gio, Maszatka47 és 9 más kedveli ezt.
  11. apcimama

    apcimama Junior szaki

     
    ulmo12 kedveli ezt.
  12. apcimama

    apcimama Junior szaki

    Leho69 Üdv. Teljesen egyetértek Veled vissza sírjuk a régi szép időket.
     
    Leho69, Fatther, imi010 és 5 más kedveli ezt.
  13. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Ugyan leírtad, de hangsúlyozzuk ki: a luxus üzemanyag egy csapda! Négyszer annyi felröpi kell hozzá, mint a normálhoz, így akinek gondja szokott lenni a röpikkel, könnyen úgy járhat, hogy az elején luxust használ, majd a végén ... Nos, már nem jut a végére.
    Számokban:
    Minimálisan kell az eventhez 99 XL és 7 bio üzemanyag (részletek a #47-es hsz-ban). Összesen 16 400 növény és 1223 röpi.
    Maximálisan kell - ha minden ajándékot luxussal veszünk ki: 122 luxus és 182 bio üzemanyag. Ez 38 960 eventnövény és 3350 röpi!
    A különbség óriási, úgyhogy mindenki figyeljen oda nagyon!
     
    Fätum, ikivid, HéricsBáró és 30 más kedveli ezt.
  14. Swordfish

    Swordfish Fórum ezredese

    Sziasztok! Szép jó reggelt kívánok mindenkinek! Bár az időjárás eléggé vacak, mondhatni nem ideális repülésre. Felkészültem pár db röpire, most növények és fák vannak a területeken. A F- farmon- a széleken fák, Csipkebogyó és a megszerzett Tárnics van, Sz- szántón- Tarlórépa és fák, E- tisztáson Tarlórépa és fák. Bahama a széleken fák és Sárgadinnye van, Esőerdőn szintén ez. Még nem számolgattam ki, hogy mennyi üzemanyagot és milyet malmozok le. Majd élesben látom, hogy hol lesznek azok az ajándékok, amiket szeretnék megszerezni. A kezdésnél figyeljen mindenki, mert az alap repülési magasság az alsó szint! Az útvonal tervezésnél és indulásnál is számít( 6 ), mert lehet az is, hogy rögtön szintváltással kell majd kezdeni. Repülésnél a NAP, mindig a hátunk mögött legyen! Mert ha szemünkbe süt, akkor elvakít és nem látunk semmit.:D;) A cél bemérve és rögzítve, nincs más hátra, mint előre!:music: Sok sikert és ehhez elegendő röpiket kívánok mindenkinek!
     
  15. hóóvirág

    hóóvirág Fórum félistene

    Sziasztok! :)


    Szia! Tegnap ugyanerre jutottam. Én hagyom a duplázást, nekem elég, ha megvan a felhő.
    Ha nagyon jól jön a felröpi menet közben, akkor a dekorokat szedem ki duplán a sorok végén, és cserenap alkalmával elcserélem.
    De nem szeretnék úgy járni, hogy minden szupertápot, party pörit duplázok, és nem jutok a végére, mert nincs elég röpi.
    Számolgatni, meg nyomni ezt az eventet meg most nincs kedvem, azt majd akkor, ha tényleg olyan megérős lesz.
    Mindenkinek sok felröpit kívánok! :)
     
  16. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Nem tudom, milyen értéke lesz a dekoroknak cserenapon, de a felhőt csak a végén lehet kivenni, vagyis senkinek sem lesz hiányos felhője. A dekorok pedig önmagukban csak közepesek.
     
  17. BriGitta75

    BriGitta75 Fórummogul

    Szia! Köszi az észrevételt! Javítottam.
     
    Gio, Maszatka47, mabinog és 6 más kedveli ezt.
  18. hóóvirág

    hóóvirág Fórum félistene

    Igazad van, erre nem gondoltam. Ha valakinek nem lesz meg a felhője, nem is lesz nagy szüksége a dekorokra, valóban nem ütősek.
    Akkor csak simán haladok. Ha tényleg jól jön a felröpi, egy-kettőt esetleg bevállalok duplán, de nem fogok hajtani.
    Köszönöm :)
     
    PalMa, meszimarsi, Sali~*.* és 12 más kedveli ezt.
  19. ulmo12

    ulmo12 Fórum ezredese

    Sziasztok!
    Most van az először mióta játszom (lassan 5 és fél éve), hogy azon gondolkodom, kihagyom ezt az eventet. Eddig ilyesmi eszembe sem jutott. Ha nem adja rögtön kiemelkedő számban a felröpiket, nem kezdek bele. (Hová jutottunk ... :( )
     
  20. Caccus

    Caccus Fórum bárója

    Szia. Teljesen igazad van. Event-event hátán, termelni nem lehet, gazda köriket nyomják mint a süketet, és az eventek mndig lejebb csúsznak minőségben. Kell a pénz a BP.nek nagyon.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.