Visszajelzés Profik a magasban - 2018. március - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 6.3.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Sziasztok,

    Ez is csak egy event a sok közül, de én mindegyiket szeretem, ezt is :) Annyi időt és pénzt szánok a játékra, amivel folyamatosan jól érzem magam. Tudom, hogy minden gazda különbözik egy kicsit a másiktól, más az értékrendszere, más az elvárása a játéktól, más a rászánt ideje, más az élethelyzete, más a vérmérséklete, más szinten van a játékban (és ezt is lehetne még ragozni...), szóval mindenki más, de valamiért itt van (mármint nem a csevegőben, hanem a farmon).
    Szerintem munkában is azt érdemes csinálni, amit szeret az ember, de sajnos sokan nem válogathatják meg a munkájukat. A játékot/szórakozást/szabadidő eltöltését viszont mindenki maga választja (rengeteg lehetőség közül). Arra senki sincs rákényszerítve, hogy farmozzon, vagy event feladatokat teljesítsen :)
    Olyan soha nem lesz, hogy mindenki kedvére tudjanak tenni. Van aki csak napi 2x 10 percet szeretne farmozni, ennyi időt tud rászánni úgy, hogy megkapja a játéktól azt, amiért megéri neki farmozni. Van aki napi 3-4 órát, vagy időnként még többet is eltölt ezzel a játékkal.
    Szerintem akkor elfogadottabb szélesebb körben egy event, ha "semmit nem kér, de mindent ad", vagy ha van lehetősége a 2x10 percesnek is teljesíteni a maga módján, és a több órás is szórakozhat egy kicsivel többet, mint hogy gépiesen beadjon a pajtából valamit, vagy letermelje a szükséges gazt és felröpit 1 napon belül.
    Szerintem ez a repülős is ilyen. Akinek kevés ideje van rá, vagy nem hozza lázba az event, kevés időráfordítással, egyszerűen végig tud menni a pályákon... Aki meg szeretne egy kicsit szórakozni, taktikázni, megvan rá a lehetőség. Szerintem akinek nincs aratómunkása, az örül, ha duplán kaphat farmmunkás kuponokat, aki nem vásárol talányos ólakat és fákat, az pedig ezeknek örül :)
    A lényeg, hogy találjuk meg a szórakoztató elemeket a játékban, élvezettel, szórakozásból játszunk :) Persze lehet néha egy-egy dolog bosszantó, de erre is tudni kell legyinteni, és megmosolyogni magunkat, ha elrontottunk valamit :) Aki folyamatosan csak bosszankodik, lehet, hogy nem a játékkal van baja, csak máshol nem tudja kiírni a benne lévő keserűséget... Akinek mégis a játékkal van baja, lehet, hogy neki kellene változtatnia valamin. Olyan, számára elérhető célokat kitűzni, amik sikerélménnyel járnak, szórakoztatják... :)

    Bocsánat, hogy hosszúra sikeredett, de ez már nagyon kikívánkozott belőlem :) Jó játékot, jó szórakozást mindenkinek! :)
     
  2. heureca3

    heureca3 Fórum biztosa

    Sziasztok!
    Az Örvényest teljesen kihagytam és a Hátborzongatóból is csak mazsolázgattam így mondhatni kipihenten és vidáman fogok röpködni:D
    A luxus üzemanyagot majd csak óvatosan a felröpikhez mérten fogom használni még szerencse hogy felhívjátok rá itt a figyelmet:inlove:
    Sok sikert Mindenkinek aki felszáll a magasba:)
     
    PalMa, MamaMeseKertje, meszimarsi és 14 más kedveli ezt.
  3. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Sziasztok!
    Nos...megcsináltam a számomra tökéletes útvonalat, ez 42 bio, 80 xl és 26 luxus malomtermék... 21360 gaz és 1690 röpi.:eek:o_O Ezt most emésztem egy kicsit, aztán az első aratás után meglátom:oops: A röpi nem kevés, de pannikkal megoldható - 450 körül várok elsőre -, a növény 5 területen, melósokkal meglesz. Annyit számolgattam, hogy meg se néztem, van-e karbantartás, na nem mintha emlékeznék a meghírdetett időpontra. Délben le kell aratnom a legkisebb farm temetőjét az utolsó20 körüli röpiért, addig lépek:D
     
    MamaMeseKertje, Imi*, Fatther és 7 más kedveli ezt.
  4. Farmi

    Farmi Fórummogul

    Sziasztok, szép napot.

    Megjött a jó idő lehet repkedni , kapát rettentően ki élesiteni . Tudom sokaknak nem okoz különösebb fejfájást sem a gaz mennyisége sem a felröpik sokasága , de, látva az előző Örvényes felröpi kesergőt sokaknak ez sem lesz más . Beraktak egy csalit a duplázást , sokaknak sztem negyon meg kellene ezt gondolni mert az event 22 csapdája , de ez csak az én véleményem .Konkrét számolásokat ill szám adatokat itt nem lehet meg adni csak verziókat hogy egyesek hogy csinálják , ami nem bizt hogy egy másik gazdának passzol az farm adottságaihoz .
    Aki csinálja sikeres repülést , és sok kannát .

    A stewardess bájos hangon trillázza:
    - Kedves utasaink. Tájékoztatjuk önöket, hogy gépünkkel most értük el az óránkénti 500 km-es utazási sebességünket. Csupán egy apróbb műszaki hiba miatt nem tudunk felemelkedni..
     
  5. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    Sziasztok, szép napot kívánok Mindenkinek :)
    A taktikám az, hogy egyáltalán nincs taktikám, sőt se esőerdőt se tölgyest nem bontok, így 2 és fél területen termelem majd az E-gazt, aztán gyorsan végig repülök az összes pályán. Talán párszor duplázok majd.
    Mindenkinek sok - sok felreppenő kannát és bosszankodás mentes repülést kívánok .
     
    ildiko44, meszimarsi, Sali~*.* és 21 más kedveli ezt.
  6. SzilvaG

    SzilvaG Fórum biztosa

    Teljesen egyetértek.
    Szerintem azok az eventek a tökéletesek, ahol már valahol háromnegyed úton meg lehet szerezni a felhőt mondjuk, de utána még lehet tovább dolgozni mondjuk egy második kör jó kitehetőért, vagy egyéb hasznos ajándékért.
    Így sikerélménye van annak is aki csak keveset akar belefektetni, de akinek van kedve vagy ideje, az viszont van miért hajtson tovább is. Legalábbis én ezeket szoktam szeretni.
    Korábban voltak olyanok, ahol lehetett még egyszer kiszedni a kitehetőket. Ez jó lehet cserenapra is, de emellett pedig honnan máshonnan töltse fel az átlag ember a kincsesét. :)
     
  7. -gadget-

    -gadget- Fórumfelvigyázó

    No hát (túl)toltam egy kis nyereményválogatást majd kiderült mennyibe fáj(na) felröppenő, egaz, naprafori (ez nem gond mert gyorsabban termelődik mint a "gaz" xD).

    [​IMG]


    No ez nagyjából szép elmélet volt, de a realitás: az ennyi felröppenő nincsen is, ennyi gaz meg alapmag+9 aratás - nem biztos, hogy megéri bár szép mézesmadzag a Luxus üzemenyag de nem véletlen lett ez a neve xD
     
  8. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Akárhogy is...sok a panasz, de egy óra múlva nagy lesz a tolongás errefelé;):D
     
  9. egresinebobe11947

    egresinebobe11947 Fórumszaki

    Sziasztok. Nagyon jó, hogy nem unalmas ez a játék DE, event event hátán, még az egyiket be sem fejeztük, máris itt a következő. A pajta úgy ki van ürülve, hogy az állatoknak a táp előállítása is problémás, pedig a trágyára is szükség van. Nem tudom, hogy ilyen tempóban kell- e gyártani az eventeket?
     
    kuekev, meszimarsi, drunyi és 6 más kedveli ezt.
  10. Blökix

    Blökix Fórum hercege

    Nem kötelező csinálni,lehet töltögetni is.
     
    nyuszika215, Gio, -Fülemüle-70 és 2 más kedveli ezt.
  11. makkanch

    makkanch Fórum nagymestere

    11 perc múlva a torony megadja a felszállási engedélyt! :)
     
  12. eviii_mee

    eviii_mee Fórumszaki

    Sziasztok, az lenne a kerdesem, hogy nincs-e olyan bonusz amely az eventnoveny eresi idejet csokkenti (kivetel viz, szupertragya meg tragya...)?
     
  13. Uzsabalu33

    Uzsabalu33 Junior szaki

    Sziasztok! Elsőre jött 290 db felröppenő hajrá mindenkinek!
     
    Gio, Maszatka47, -Fülemüle-70 és 2 más kedveli ezt.
  14. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    736...;):inlove::D Köszi pannik!!!!!!!:inlove:
     
    ljanika6, agg-farmer, Gio és 4 más kedveli ezt.
  15. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Sziasztok,
    514 felröpi jött kezdésre, úgy, hogy 2 területen nem készültem (ott ólak, fák vannak vegyesen, de nem hosszúak) :)
    A bahán is 94 db-ot adott a 188 db 20 órás fa, és a farmon is 94 jött a 202 db 20 órás lóheréből :)
    Szerintem nem lesz gond a felröpikkel, főleg ha még estére 20 órás növényt is ültetek :)

    Sok felröpit mindenkinek! :)
     
    Utoljára szerkesztett: 7.3.18
    MamaMeseKertje, agg-farmer, taga1 és 9 más kedveli ezt.
  16. Swordfish

    Swordfish Fórum ezredese

    Sziasztok! Szép napot kívánok mindenkinek! A kezdés kb 15pecmúlva lesz, a Rémes röpiket már idő előtt beváltották. Ilyen még sohasem volt, hogy az event vége előtt, volt és már nincs is. Sok sikert és ehhez röpiket is, kívánok mindenkinek! Elfogyasztottam amiket ilyenkor kell, nehogy kimaradjon valamelyik, ezért ellenőriztem is.
     
  17. Caccus

    Caccus Fórum bárója

    Szia. Én sem bontok farmot, egyiket sem. Nem szoktam farmot bontani, vagy sikerül vagy nem, de eddig mindig megcsináltam az eventeket. Nehezen, de sikerült.
     
  18. ircsike51

    ircsike51 Aktív író

    Mérgemben a teliholdas event miatt a75%-os bónuszt nem aktívizáltam Ügyes voltam így jártam! Kanna csak 154db, pedig hosszúk voltak ültetve.
     
    meszimarsi, Swordfish és -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  19. Caccus

    Caccus Fórum bárója

    Nekem a Baháról 250 db. jött le a farmot 25 perc múlva aratom.
     
    Swordfish, Maszatka47, Brigi031976 és 2 más kedveli ezt.
  20. -gadget-

    -gadget- Fórumfelvigyázó

    Ez a tipikus SP Volt nincs eset (https://videa.hu/videok/vicces/volt-nincs-tpADTDeWAO0jeOKo).

    És még azt hittük nincsen lejjebb - és bebizonyítják 1 eventen belül is lehet a befejezésig lejjebb vinni a mércét...

    ui.: nem azért, de ezt a "tüskét" ha lenne kompenzáció sem tudná kihúzni az érintettekből (szerintem).
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.