Visszajelzés Profik a magasban - 2018. március - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 6.3.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    241 kannám jött, meg vagyok elégedve.
     
    MamaMeseKertje, Gio, Ribiszke és 9 más kedveli ezt.
  2. Brigi031976

    Brigi031976 Fórum ismerője

    Sziasztok!245 kannám lett.Sok kannát mindenkinek!;)
     
    Gio, Swordfish, stellácska26 és 3 más kedveli ezt.
  3. fanncsirke

    fanncsirke Utánpótlás-írogató

    305 kanna, :p
     
    Gio, magdi06, Swordfish és 6 más kedveli ezt.
  4. adri2983

    adri2983 Junior szaki

    Sziasztok!
    232 felröppenő jött (2 terület szegfű, szélén fákkal, 1 terület fele szegfű fele barkácsolt ólak. A bahán ólak és jovellana volt.)
    Felszaporítás után a bahán éjjel nappal event növényt vetek, a farmon pedig éjszakára hagymát. Nem kezdem el az üzemanyagokat gyártani csak vasárnap, így már látni fogom, hogy mire van lehetőségem.
    Persze nem sikerült semmit pörgetnem, pedig most jól jött volna a bónusz, mert több idő lett volna a röpi gyűjtögetésre. (Aztán lehet, hogy simán meglesz, de az örvényes eventet nem sikerült befejeznem, 300 felröppenő hiányzott)
    Mindenkinek jó munkát!
     
    Sali~*.*, Gio, Ribiszke és 8 más kedveli ezt.
  5. Csabigazda

    Csabigazda Aktív író

    390 kanna ebből 46 a Zuhatagoson (!)
     
    Sali~*.*, Gio, Swordfish és 7 más kedveli ezt.
  6. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    230 kanna úgy hogy fel se készültem rá.
    Teljesen megvagyok elégedve.:)
     
    Sali~*.*, Gio, magdi06 és 12 más kedveli ezt.
  7. icuska1948

    icuska1948 Junior szaki

    De hol van Kukori gazda? Nélküle nem csinálom.
     
    DGabriella, Sali~*.*, apcimama és 14 más kedveli ezt.
  8. -Csiki-

    -Csiki- Törzsjátékos

    Én azt a kütyüknek tartogatom kár növényre elvesztegetni.
    Cukkinissal és egy répás kenyérrel ugyanott vagy;).
    Farmról csipkebogyó 258-att adott bahán a koalákat még nem arattam.
    Sima pöri event előtt adott egy 6 órás +1 terményes bónuszt:).
    Sok kannát jó repülést mindenkinek:)
     
    hóóvirág, Sali~*.*, Gio és 8 más kedveli ezt.
  9. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    82 röpi, de még 3 terület aratása hátra van. Ja és nem készültem rá az eventre, jutok ameddig jutok, csak a kuponokért gyártok luxus bioitalt vagy mit :)
     
    MamaMeseKertje, Sali~*.*, Gio és 9 más kedveli ezt.
  10. evakarma

    evakarma Fórumszaki

    Sziasztok. Bele sem kezdek az eventbe. Már az előzőeket sem csináltam,lévén vicc kategória. Nem elég,hogy event event hátán,most már eventek zajlanak párhuzamosan. Semmi bajom sem lesz,ha nem lesz hárommal több kitehetőm.
     
  11. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Belevágok ebbe is, az elmúlt 2 sikertelen event után, de nem tudom mi lesz. :)
    Eddig 260 kanna van. Meglátom meddig jutok.
     
    marcsi152, meszimarsi, Sali~*.* és 13 más kedveli ezt.
  12. osztrak12

    osztrak12 Fórum admirálisa

    Sziasztok mindenki!
    Szia Beko!
    De régen vetettünk és röpikért harcoltuk a nénikéjüket.De, a fene se bánja,ha így kezdem eventet és ez "kicsit" velem marad,akkor már a felszálláskor nem zuhan le a repcsi .:DxD
    Aztán a röpi milyen lesz és miként dobálja BP-s beállítás a kannákat,hát bizony azt a frász karika tudja.:mad:Minden esetre ,csinálom és majd meglátjuk a végén. Amit velem művelnek eventek, hááááát az már kicsit sok(k).:p
    Szia Beko!
    Ha így kezdem eventet és ez "kicsit" velem marad,akkor már a felszálláskor nem zuhan le a repcsi .:DxD
    Aztán a röpi milyen lesz és miként dobálja BP-s beállítás a kannákat,hát bizony azt a frász karika tudja.:mad:Minden esetre ,csinálom és majd meglátjuk a végén. Amit velem művelnek eventek utóbbi időben, hááááát az már kicsit sok(k).:p
    Kezdésnek 228 db röpi most nem rossz szerintem.:music:
    Mindenkinek jó és sikeres gaz nevelést és irtást kívánok!xDxDxD
    Na,és itt a kezdésem képen:[​IMG] xD
     
    Sali~*.*, Gio, juliannakoczkas és 11 más kedveli ezt.
  13. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia, szerintem is vágj bele :) Tudom, hogy a többség azt tekinti sikernek, ha a felhősort sikerül megszereznie a kitehetőkkel (nálam is egy alap feltétel :p ) de lehet más célokat is kitűzni ;) Nem ismerem a lehetőségeidet, de lehet, hogy akadna ott olyan, amivel több felröpit tudnál elérni :music: Szerintem termelj event növényt (mondjuk 20 ezret, az szép kerek szám :) ), tegyél a felröpikért, és várj a darálással hétfő reggelig. Akkor már láthatod, hogy mire lesz elég a felröpid. Még az is lehet, hogy nem csak simán megszerzed a felhőt, hanem 1-2 dolgot duplázhatsz is :) A lényeg, hogy ne kapkodj, a repülő megvár :) (a vonat az, ami nem vár :D )
     
    marcsi152, meszimarsi, -Csiki- és 15 más kedveli ezt.
  14. kedvenc62

    kedvenc62 Fórum hercege

    Üdv. kedves új Event!
    Már nagyon vártalak! :)
    Hiányoztál! de nagyon!,..mint egy púp a hátamra!
    Éjszakákon át nem aludtam,...''csak'' azért...,hogy mit is fogok csinálni?...ha vége a két egymást fedő eventnek!...(az utólsó percekben sikerűlt befejezni! )...Már nagyon aggódtam, ...nagyon féltem,...hogy most egy kis pihi következik!?...De nem! Újra itt a kihívás!....Jöhetnek a felröpik!
    Már látom,...''nem lesz baj''.....160 már meg is érkezett!...Azt nem részletezem, hogy miből!
    Huhhhh! Bárcsak a Tavasz érkezne ekkora gyorsasággal! :)
     
    Kukackukac, meszimarsi, -Csiki- és 20 más kedveli ezt.
  15. Maszatka47

    Maszatka47 Fórum nagymestere

    Sziasztok! Hát belevágok ,egyelőre a tervem az,hogy termelgetek,röpipit gyűjtögetek,majd a hétvégén az addigi eredmények függvényében eldöntöm ,hogy milyen üzemanyagokat gyártok le. Addig is bevetek minden trükköt ,éréscsökkentőket,turmixot és ha szűkséges akár ráolvasást isxD.Egyelőre 386 felröpim van .A bahán fákkal,a farmon szegfűvel vártam a kezdést. Szupertrágyát nem áll szándékomban a felszaporitáson kivül használni,mert valahogy úgy vagyok járva,hogy minél több lesz belőle,annál surmóbb leszek vele:pJa és van PannimxDA pihent fejű kislányom,mai napi jó cselekedeteként 25 darab A4 -s méretű Pannikát nyomtatott nekemxDxD
     
    obiobi1, times84, zsona416 és 36 más kedveli ezt.
  16. Csigaa

    Csigaa Fórumfelvigyázó

    Egaz 2 köre után 1x1-be ültetve, este még aratás. Ami nem lett elfoglalva terület azon tönköly van ültetve, miután az egaz kinő, helyére szögletes gabona. Én nem fogok le föl repkedni, kiválasztok egy sort és gó.
     
    -Csiki-, Sali~*.*, -kaktuszable- és 2 más kedveli ezt.
  17. stellácska26

    stellácska26 Fórumelemző

    Sziasztok! 260 felröpi elsőre! Remélem ezt az eventet sikerül befejeznem,mert a teliholdas idő előtt véget ért,és nem sikerült beadnom a hozzávalókat! Sikeres eventet kívánok mindenkinek! :D
     
    meszimarsi, -Csiki-, Sali~*.* és 8 más kedveli ezt.
  18. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóóó reggelt :)
    Ezen nagyon jót nevettem. :D:D
    Nem azért a húsz fillérért, de nyomtathatott volna 50 Pannikát is, az hatékonyabb lenne. :D
    Tegnap este kiszámoltam magamnak hogy mit szeretnék kiszedni és elszörnyülködtem. 35 ezer növény és 2 ezer feletti felrepi jött ki, akkor feltettem magamnak a kérdést hogy: kakaska akarsz te ennyit ültetni? És egy határozott nem volt a válasz. :D Lefarigcsáltam belőle, most 20 ezer növénynél és 1600 felrepinél tartok.
    Luxust a kuponra, partyra, a fa építőanyagra, barkácsra, az orrszarvú titokólra fogok használni.
    A lepkehálót ne felejtsétek el előszedni, úgy látszik mostanában elég sűrűn kell. ;)
     
  19. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Helyén való a hangsúlyozás. És a még több számolás. Én kész átverésnek, Te csapdának nevezed. Az már egy kutya.
    De helyénvaló ezeket leírni többször, több szempontból, mert mint mondottam, aki siet csak XL-lel operáljon és legfeljebb 1-2 bioval.
    Akit meg szorít állandóan a cipője, ne kockáztassa dupla semmiért a felhőjét. A felhőről elmondható, hogy jelenleg egy jóközepes értékű.

    https://board-hu.farmerama.com/inde...március-eventcsevegő.16414/page-3#post-835309

    Nem tudom, hogy kinek nem kell.
    Oda kell figyelni mire költesz. Egyet azért el kell fogadni: legyen szó játékról, gazdaságról, boltról, közértről a kapzsi és mohó emberek zsebéből a legkönnyebb kihúzni a pénzt.
    Ezeket a tulajdonságokat, ha le tudjuk küzdeni, akkor nincs sok esélye senkinek. Ha nem... bármi megtörténhet.
     
    Utoljára szerkesztett: 7.3.18
  20. Swordfish

    Swordfish Fórum ezredese

    Szia! Ez nagyon jó, az egyik munkatársam majdnem így járt a Bankban! Az egyik ablakból, a másikba rakta át a megtakarítását és elég sokat levontak neki. Bankon belül volt a pénz áthelyezés, eléggé sokba került a tanulópénzt megfizette. Sokáig emlegette az esetet! Lentebb mindig van, csak nem ismerik be, vagy még nem tudják. Az eventnövényem 1x1-be van vetve 4,5 területen, a röpik is gyűlnek. Sok sikert és ehhez elegendő röpiket kívánok neked és minden Gazdának!! Ui: 403db röpi a jelenlegi mennyiség!
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.