Visszajelzés Profik a magasban! - 2021. április csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: ChocoBounty, témanyitás ideje: 27.4.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. zoldert

    zoldert Fórum parancsnoka

    Szia!
    Gratulálok!
    Nekem még kell egy kevés a felhőhöz.
     
    maszilva, -Erbrow-, PZoli64 és 5 más kedveli ezt.
  2. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Sziasztok!

    Azt hiszem (sőt, teljesen biztos vagyok benne), hogy a mintegy 9 éves farmos pályafutásom alatt még sosem fordult elő velem, hogy egy eventet az első este befejezzek. No, hát ez most sikerült:

    [​IMG]

    Kb. 300 sima és 50 party pörgetéssel sikerült 3 db +1 növényes és 3 db 100% terménybónuszt bezsebelnem, melyet még megfejeltem egy 100%-os teljes és egy 100%-os növénybevételi bónusszal a pajtából. Egy körben fel tudtam szaporítani, majd az összes szupertrágyára ható felhőt aktiválva, komforton ültettem. (Kosarat nem vettem.)

    Az előzetes terveimnek megfelelően a versenyzsetonokat, szezonos cuccokat, a dekort és fejlesztéseit, a bónuszládákat, FA-t dupláztam. Plusz az utolsó futamban még egy-két nyereményt, hogy a lehető legkevesebb növény maradjon felhasználatlanul.
     
    hóóvirág, spagetti24, maszilva és 23 más kedveli ezt.
  3. zoldert

    zoldert Fórum parancsnoka

    Sziasztok!
    A felhő készen van a többi meg majd esetleg holnap lesz készen.
    [​IMG]
    A szezon zsetonokat, bónusz ládát dupláztam.
     
    spagetti24, maszilva, -Erbrow- és 16 más kedveli ezt.
  4. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Gratulálok!
    Nekem egyenlőre a dupla KV maradt. :D ;) Viszont azt meg is fogom triplázni...
     
    Magdusnéne, -gyöngy-581, zoldert és 7 más kedveli ezt.
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jó reggelt!
    Az első repülő célba ért;)
     
  6. Kulturegér

    Kulturegér Aktív író

    Bocsánat, de nem értem, hogy miért kell duplázni a fejlesztéseket ?
     
  7. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Mert így tudod maximumra fejleszteni a dekort;)
     
    Nagyii58 kedveli ezt.
  8. Kulturegér

    Kulturegér Aktív író

    De csak ha az alapdekort is duplázom, nem ? Ha csak egy alapdekort akarok, akkor nem kell a dupla fejlesztés. Jól értem ?
     
  9. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ha alap dekort szeretnél akkor nem kell a fejlesztés;)
     
    Nagyii58 kedveli ezt.
  10. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Ha az alapdekort duplázod, lesz 2 alapdekorod.
    A fejlesztéshez 6 db függöny kell, amit 3 helyen szerezhetsz meg, ha nem duplázod, nem lesz meg a 6 függöny, tehát nem tudod az egyik dekort sem max.-ra fejleszteni.
    Személy szerint dupláztam a dekort is, az egyiket felfejlesztettem a 6 függönnyel, a másik csak simán maradt. Lehet majd cserélem, addig is a kúriában elfér, oda nem nagyon lehet tenni magas TP-és dekorokat.
     
    maszilva, ladislaw11, Kuzdern és 6 más kedveli ezt.
  11. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia! a kúriám tele van pocoklégyfogóval és élőholt kinccsel... a virágos dallamok és a pöttyös ernyőgomba nem ott van, de nem tudtam, hogy oda nem tehető:wuerg:
     
    Kuzdern és Nagyii58 kedveli ezt.
  12. Kulturegér

    Kulturegér Aktív író

    köszönöm szépen
     
    Nagyii58 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  13. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Majd nézd meg, mennyi a TP-je a víztoronynál a pocok légyfogónak és az élőholt kincsnek, jóval több, mint a kúriába.
    Igy amit csak tudtam a víztoronyhoz pakoltam.
     
    maszilva, ladislaw11, Kuzdern és 5 más kedveli ezt.
  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Értem, köszönöm:wuerg:
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  15. DZA001

    DZA001 Fórumszaki

    Sziasztok.
    Sajna azt kellett tapasztalnom hogy röpi is kezd a ritka gyöngy megszerzéséhez közeledni.Egazra 1*1 teljes területen eddig 40 db jött.Mostani aratásnál 18 db.
     
    Nagyii58 és Evita-55 kedveli ezt.
  16. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ha nem ajándék következik akkor nem tudod használni;)
     
    soresne, Nagyii58 és szekulagábor kedveli ezt.
  17. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Ez nem ilyen egyszerű. A farmos területekre több a bónusz, ezért ad minden több TP-t ott (a Kergében még többet adnak, arra rúna is van). Viszont az is számít, hogy mit kell törölnöd ezek kirakásához. Mivel a Kúriában jellemzően sokkal alacsonyabb TP-s dekorok vannak, így azért lehetséges, hogy ide téve a pockosokat globálisan jobban járhatsz. Ugyan a pockos kevesebb TP-t ad a Kúrián, de a világítótoronyhoz vagy a Kegrébe magasabb TP-s dekorok mehetnek magasabb szorzóval. Mindez persze mennyiségtől, a rendelkezésre álló bónuszoktól függ, vagyis farmonként egyéni. Én pl. jobban járok, ha azt a pár db-ot a Kúrián tartom.
     
    maszilva, jucus100, Kuzdern és 4 más kedveli ezt.
  18. szekulagábor

    szekulagábor Fórum bárója

    Jó, hogy mondod, hogy a kúriába is lehet tenni, mert máshol már nincs helyem.
    Első menet kész, a kitehetőt és a repülős zsetont dupláztam egyelőre.

    PS.: Nem tudjátok, hogy az új felhőre a kecskés ládát mikor lehet megszerezni?
     
    Kuzdern, GA-BI-O-Farm és Nagyii58 kedveli ezt.
  19. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Ez így igaz, azért sakkozok velük. A víztoronynál gyűjtögetem, a ládákat adó dekorok 1 részét, (hóember doboz,mókusdoboz,óriáspolip ), meg van pár magasabb TP-és dekor, a többi pocok légyfogó és élőholt kincs. Így amikor jön 1-1 ládát adó dekor ezek közűl, akkor 1 pockos, megy vissza a kúriába.
     
  20. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    Sziasztok! Reggelre kész lettem az első futammal, így választhattam melyik legyen a kövi.Nem emlékeztem rá melyik adja a következő zsetont és átnéztem a futamokat. A maradék üzemanyagokkal elindítottam a harmadik futamot gondolván, hogy az meglesz ma és holnap majd a negyedikből kiveszem az utolsót, akkor szombaton már 14 utalvánnyal pecázhatok. Hát nagyot koppantam ez nyilván az én figyelmetlenségem, de az utóbbi rengeteg nehezítés után nem gondoltam volna, hogy az ötödikbe teszik. Ahhoz szinte az egész eventet végig kell vinni ami persze célom, de ahhoz, hogy az utolsó utalványokat is ki tudjam használni valamennyire szombaton már végeznem kellene. Ez nagyon csalódottá tett. Belegondoltam, hogy én esetleg egyszer-kétszer talán le tudom szedni, de aki lényegesen kisebb szinten van annak esélytelen. Bocsi a morgásért, de nagyon rosszul esett. Persze közben agyalok hogyan tudom felpörgetni a dolgokat,hiszen van raktáron 200-as, 100-as, teljes bevételi bónuszom meg plusz növénybeviteli csak nem tudom érdemes-e rossz szájízzel csinálni.Persze megpróbálhatom a kereket is, de abban mostanában csalódom, bár az új dekor miatt lehet érdemes lenne először ott próbálkozni.További szép napot és jó játékot kívánok. Elmentem a kerékhez és ma a második csoda ért 200%-os termény bónusz.Az első reggel a 6 db gyöngy volt.Most már kicsit optimistább vagyok
     
    Utoljára szerkesztett: 29.4.21
    -gyöngy-581, Nagyii58 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.