Visszajelzés Profik a magasban! - 2021. április csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: ChocoBounty, témanyitás ideje: 27.4.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Szervusz!
    Igazad van, az event előzetesében nincs szó a duplázásról. Tudom hogy hogy eső után köpönyeg, de ha ennek a csevegőnek az elejét megnéznéd, akkor biztosan észrevennéd, hogy Choco Bounty #2 hozzászólásában Taktikai Tanácsok alatt az alábbiakat írta :
    MATEK:

    TAKTIKAI TANÁCSOK:
    • Kettő darab Arany I. fejlesztettségű dekor, ami ládát is ad: farmerogirl - #22

    Fontos információk, taktikai javaslatok:
    • Az 1. futam végén duplázhatjuk a Paradicsom repülő bronz I. dekort, ezáltal kettő darab alap dekort szerezhetünk meg.
    • A 2., 3., 5. futam végén megszerezhető paradicsom-repülő-frissítéseket duplázni szükséges, annak érdekében, hogy maximum fejlesztettségű dekort érjünk el.
    • A szezon-jutalompontok és a a szezonzsetonok is duplázhatók.
    • A Versenyzseton - a Titkos tó event kelléke – három futamban duplázandó, mert 6 db-ra van szükség a vízililiomok kiváltásához, a horgászutalványokhoz.
      • Erre, az 1. futamban a 21. nyereménysor – 42. lépésben,
      • 3. futamban a 24. nyereménysor – 59. lépésben van lehetőség,
      • 5. futamban 16. nyereménysor - 40. lépésében van lehetőség.
    • A felhősor a 4. futam végén szerezhető meg, 71 lépés megtételével.
      • A lépésszámokat az event ismertetőben megtalálható táblázatok információi alapján vettük számításba.
     
  2. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Lassan a 4. repülő is célba ér;)
    Komótosan haladok... 8)bónusz nincs... :music: s csak egy területen termelgetem az eventnövényt!
     
    ljanika6, Nagyii58, Kuzdern és még 1 ember kedveli ezt.
  3. axima

    axima Járnitanuló

    Igen, láttam, onnan vált világossá számomra, hogy így KELLETT volna csinálni. De megmondom őszintén, 10+ éve van a farmom, eddig sosem kellett csevegőt olvasnom, mert minden benne volt az ismertetőben. Ráadásul ez nem taktikai kérdés, hanem alapvető információ a játék teljes véghezviteléhez, ezért éreztem ezt kissé igazságtalannak. De köszönöm, hogy segíteni akartál. :)
     
    Nagyii58, Barkaföld és Gabimami kedveli ezt.
  4. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    A 4. pálya felénél repülök...
    tudjátok erős a menetszél:)Szép VasárnapotxD
     
    jutka190226, ljanika6, Nagyii58 és 3 más kedveli ezt.
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sikeresen teljesítettem a 4. pályát;) Jöhet az utolsó befejező pálya!
     
  6. del.phine

    del.phine Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! Megvan az üzemanyag de nem tudom elindítani a gépet. Minden szürke, amikor rákattintok. Ti hogy kezdtétek el? :)
     
  7. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Milyen üzemanyagot kevertél? A derengő üzemanyag XXL-l nem lehet haladni, csak ha nyeremény következik és azt lehet duplázni.
    A derengő üzemanyaggal vagy a derengő üzemanyag XL-l lehet haladni.

    A repülés menetének ismertetése
    A jack repülőgép a saját légi járművünk:
    [​IMG]
    A saját légi járművünkkel van lehetőségünk előre haladni. Ahhoz, hogy a saját légi járművünket előre tudjuk léptetni, rá kell kattintanunk. Ekkor, megjelenik a saját légi járművünk kezelőfelülete:[​IMG]

    1. Szintváltó gomb
    [​IMG]
    A szintváltó gomb használatával, lehetőségünk van az alsó és felső szint közötti váltásra.
    A szintváltó gomb használatával, egy lépést előre lépünk. Nincs lehetőségünk szintet váltani előrelépés nélkül, minden esetben előre lépünk egy lépést, szintváltás esetén.
    Mindegyik futamon, a repülési folyamat indításával, az alsó szinten kezdünk.
    Szükséges malomtermék: 1 db derengő üzemanyag

    2. Egy lépés előrehaladás gomb

    [​IMG]
    Ezzel a gombbal lehetőségünk van előre lépni a repülési folyamat alatt, egy lépést.
    Szükséges malomtermék: 1 db derengő üzemanyag

    3. Három lépés előrehaladás gomb

    [​IMG]
    Ezzel a gombbal lehetőségünk van előre lépni a repülési folyamat alatt, három lépést.
    Szükséges malomtermék: 1 db Derengő üzemanyag XL

    4. Nyereményduplázó gomb

    [​IMG]
    Ezzel a gombbal lehetőségünk van duplázni a következő nyereményt.
    (Pl. lehetőségünk van duplázni a következő szupertáp nyereményt.) Felhősort nem tudjuk duplázni!
    Fontos tudnivaló, hogy csak abban az esetben aktív a gomb, amikor a következő lépés egy nyeremény!
    Köztes "üres" résznél nem aktív a gomb.
    Szükséges malomtermék: 1 db Derengő üzemanyag XXL
     
    jutka190226 és Nagyii58 kedveli ezt.
  8. del.phine

    del.phine Fórum-zöldfülű

    Szia!

    Köszi szépen! Én csak azt kevertem, akkor most már hagyom. :)

    Üdv.
     
  9. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!
    Esetleg termelj még némi növényt... ha csak sima üzemanyagot használsz az ajándékokhoz el tudod használni ami eddig letermeltél!
     
    jutka190226, Nagyii58 és Kuzdern kedveli ezt.
  10. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szép estét!
    A felhő bezsebelve...még az 5. pályát végig repülöm
    ;)
     
    maszilva, jutka190226, Nagyii58 és 4 más kedveli ezt.
  11. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Eventecske lerendezve:inlove::inlove::inlove:
    Megajándékoztam magam ezzel is, még az elején sikerült kipörgetni pár terménybónuszt így megtoltam egy kicsit az elejét:D:p
    A felhőt tutira meg akartam szerezni, a kitehető fejlesztésből négy van meg, nem olvastam sehol hogy duplázni kell belőle, még
    jó,hogy a zsetont dupláztam, így meg lett a horgászósból az utolsó jegyes is:oops::D
    Aki kész annak gratula, aki még repked sok sikert a befejezéshez:inlove::inlove::inlove:
     
    maszilva, jutka190226, Nagyii58 és 6 más kedveli ezt.
  12. kisjanos78

    kisjanos78 Fórumszaki

    Gratulla hozá mindekinek :)
     
  13. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jó reggelt!
    Lassan haladok... 4 és fél pályánál tartok;)
     
    jutka190226, Nagyii58 és Kuzdern kedveli ezt.
  14. kiszsuzsi

    kiszsuzsi Haladó

    Sziasztok segítséget szeretnék kérni végeztem a repülős eventel kiraktam dekort őssze építettem a függönnyel és csak az arany 1 ládát mutat elfelejtettem közben frissíteni vissza lehet fordítani vagy most már marad így . Köszönöm ha segítetek.
     
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!
    Az összeépített dekorokat nem kehet szétszedni:(
     
    Nagyii58 kedveli ezt.
  16. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Én az ötödiknél járok. Most kezdtem el. :)
     
    jutka190226, Nagyii58 és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  17. csillaglili55

    csillaglili55 Fórumelemző

    Köszi szépen... - kicsit felkötöm a gatyát. Nagyon sok gyöngy hiányzik még, bár már van, ahol megvan a medvés felhőm..
     
    jutka190226 és Nagyii58 kedveli ezt.
  18. tigerpásztor59

    tigerpásztor59 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok Event kész de az ajándék titkos fákat sehol nem találom:cry:
     
  19. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Annyira ráérősen repülgetek, hogy még fél pálya hátra van:music: - az az 29 lépés:wuerg: végül is van idő;) ráérek az utolsó pillanatban bereppenni;)

    már csak 16.... szóval remélem estére kész lesz;)
     
    Utoljára szerkesztett: 3.5.21
    jutka190226 kedveli ezt.
  20. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Név szerint? Megnézted mindkét farmon? (Farm, Bahama)
    Ha segítséget szeretnél kérik akkor add meg az ID számod és a farmneved.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.