Visszajelzés Profik a magasban - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 23.6.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. farmeres53

    farmeres53 Fórum veteránja

    Azért a pannit nem helyettesiti,de együtt már többre mennek! Meg aztán mázsa szám van raktáron!
     
    szellorozsa, Ribiszke és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  2. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Nem írom ide, hogy az aratásomat hány panni segíti, de abban igazad van hogy bőven van perecem és semmire sem használom. Talán valamelyik felhő adja, már nem emlékszem rá hogy honnét jön, de jön és áll a kamrapolcon :D

    Egyébként itt ma már volt róla szó, hogy ha így marad, hogy az eventekben az ólak felröpi terén nem játszanak újra le lehet porolni a jó öreg pannikat és szakaszosan kirakva aratni velük felröppenőt gyűjthetünk vele nem is keveset.
    Repülni nem a pannikkal repültem, mert pajtát töltöttem előtte pár kör növénnyel, de a bahás eventben nem volt szükségem más növény ültetésére, mint az eventnövény, ott pannikkal arattam.
     
  3. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Igen, ugyanez a postacímem is. Keress nyugodtan.
     
    szellorozsa, DevilMókus, nyific és 2 más kedveli ezt.
  4. furmint111

    furmint111 Fórum nagymestere


    Ha nincs panasza akkor is:))), ha nem szomszédod akkor is..... küldj neki (amire szükséges lehet)......
     
    Utoljára szerkesztett: 25.6.20
  5. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Sziasztok,
    a negyedik futamban milyen állat az ellenfél?
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  6. kisködmönd_ödön

    kisködmönd_ödön Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!

    Nem tudom, hogy csak engem zavar-e ez a grafikai hiba, de ha fölül van az Én repülőgépem, akkor az 1 kockát előre vivő jelet majdnem teljesen kitakarja a 3 menü négyzet. Laptopról játszom. Jó lenne, ha kicsit tudnának a készítők barkácsolni rajta.

    Köszönöm.
    [​IMG]
     
  7. katimami51

    katimami51 Junior szaki


    Szia,
    a kép bal oldalán látható kis zöld nyilacskával fel tudod tolni a nem kívánatos kijelzőt , ha útban van.
     
    szellorozsa és DevilMókus kedveli ezt.
  8. nyific

    nyific Fórum elő legendája

    Azt írja nekem, hogy nincs ilyen gazda-....
    Írnál nekem?? ugyamez a farmnev4m is... Köszi.
     
  9. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Bagoly reptetve.
     
    szellorozsa, HéricsBáró, nyific és 2 más kedveli ezt.
  10. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia. meg nem mondom ,de vezeto_O:oops::DElég fekete vörös is nagy füle van talán róka?:music:o_O
    Engem is zavart ,de felvittem nyíllal a kijelzőt onnantól hozzá lehet férni.:)
     
    szellorozsa, nyific, Kuzdern és még 1 ember kedveli ezt.
  11. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Sziasztok. 4. futam elején járok, ez hosszú futam lesz, mert le-fel cikázok majd, meg duplázok is. Partyk, és kuponok, na meg a bónuszláda kell duplán. Növényem túltermelve, még a kövi aratásig vannak bónuszaim, utána krókusszal egy kis röpit gyártok. Nem túl sokat, csak hogy beérjem a növényt. Utána már csak szépen komótosan haladok, nem pazarlok semmit.
     
    maszilva, szellorozsa, mamszi5107 és 2 más kedveli ezt.
  12. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok! szép estét.
    Kicsit késve, de az én repcsim is felszállt...erős a szemben szél, de haladok.xD
     
    Evita-55, kelleri, czutika és 7 más kedveli ezt.
  13. phpmaster

    phpmaster Fórumszaki

    Sziasztok valaki megtudja mondani hogy a nyeremény listában merre találom az alap dekor elemet amit fejleszteni kell ?
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  14. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája

    Szia!
    Alapdekor a Rozsdás bambuszvillám. És erre tehetők rá a fejlesztések.

    Neve
    ..............................
    Képe
    .................................
    Szükséges
    szint
    Érési idő
    (óra)
    TP/BTP kihelyezéstől függőenA tárgy méreteKihelyezhető
    Rozsdás bambuszvillám[​IMG]3.12:0074002x2Felhőkre és minden területre.
    (A teliholdas területeket kivéve.)

    https://board-hu.farmerama.com/threads/profik-a-magasban-2020-június.19668/#post-1108133
     
  15. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia .Az első pálya végén a dobozkába van helyileg.o_O1 kell a felhőre ha fejleszteni akarod duplázni kell.o_O
     
  16. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    A rozsdás bambuszvillámot csak azután engedi a felhőre, ha fejlesztettük.Megtapasztaltam.
     
    Marika312, szellorozsa, mamszi5107 és 5 más kedveli ezt.
  17. zoldert

    zoldert Fórum parancsnoka

    Sziasztok!
    Az alapdekor kevés, rá kell tenni a megszerezhető kettő darab fejlesztést, csak azután tehető felhőre.
    [​IMG]
     
    Ribiszke, maszilva, kelleri és 6 más kedveli ezt.
  18. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia. 2 db elég a felhőre ? o_OMert ugye 4 szerezhető:music:Én a fejlesztés duplázást kihagytam eddig ,de ha 4-5 pályán duplázom akkor ennyi elég lehet.:music:
    Egyébként minden eddigi gyakorlattal szembe megy fejlesztett kitehető nem kellet a felhőre eddig ha jól tudom.:sleepy:
     
    Utoljára szerkesztett: 26.6.20
    szellorozsa, GA-BI-O-Farm és Kuzdern kedveli ezt.
  19. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szép Jó Reggelt!
    Az első futam letudva, kicsit felhős az égbolt, de haladok.xD
     
    Ribiszke, Evita-55, Szaby200342 és 3 más kedveli ezt.
  20. -csincsike-

    -csincsike- Fórumszaki

    Csak véletlen lenne, hogy terménybónusszal nem találkoztam a keréken? Nem nempörgettem ki, hanem nem volt a keréken! :(
     
    Ribiszke, Kuzdern, szellorozsa és 2 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.