Visszajelzés Profik a magasban - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 23.6.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia. Nem véletlen sajnos . :cry:Ha akciós főnyeremény van a bónuszok száma erősen lecsökken.:oops:
     
    Mica67, Evita-55, imi010 és 4 más kedveli ezt.
  2. zoldert

    zoldert Fórum parancsnoka

    Szia!
    A felhőre "Rozsdás bambuszvillám" és ehhez tudsz szerezni kettő függönyt amivel fejleszted és csak őt tudod a felhőre feltenni, minden többi deko nem tematikus.
     
    Ribiszke, Kuzdern, maszilva és 3 más kedveli ezt.
  3. sadrika97

    sadrika97 Fórum biztosa

    Csak egy kis információ. Eventgaz 1*1-en 1 Panni+1 a tölgyön, legenda 28, általában területenként 30 körüli röpit adott. Tegnap volt egy összesen 80 röpis aratásom most pedig 23+25=47. Van némi szórás.

    Amit írt valaki, hogy fejlesztett dekor mehet csak a felhőre az meg lett már cáfolva modik által?
     
  4. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Miért cáfolta volna bárki? Egyértelműen szerepel az ismertetőben. Az alap dekor a Rozsdás bambuszvillám. Ehhez szerezhetünk 3 fejlesztést, amivel Bambuszvillám lesz a neve. Ez tehető fel a felhőre.
     
    genka53, Ribiszke, -W-595- és 11 más kedveli ezt.
  5. paloooo

    paloooo Rutinos

  6. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia sadrika97!
    Így igaz ahogy -BombadilToma- is írta.
    Nem keverted össze véletlenül a + jelű dekorokkal? Azok nem fejlesztett, hanem olyan különlegesen felruházott dekorációs elemek, amelyekből a sima területre kihelyezésükkel először kinyerjük belőlük a plusz nyereményeket, majd azt követően tudjuk ráhelyezni a felhőre.
    De a Rozsdás bambuszvillám és a Bambuszvillám nem az a kategória.
     
    Ribiszke, Kuzdern, -happy58- és 3 más kedveli ezt.
  7. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia paloooo!
    Igen hat, bár megfontolandó a használata az event növényre, és bármely más növényre, mivel pl. 1*1-en csak annyit hoz, mint a RACS.
     
    imi010, Kuzdern, maszilva és 4 más kedveli ezt.
  8. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szia!
    Gyémánt rekeszes, tehát ott vagy vele, mint a csatnival. Én növényekre nem használnám el.:)
     
    Ribiszke, imi010, Kuzdern és 4 más kedveli ezt.
  9. paloooo

    paloooo Rutinos

    Köszönöm.

    Köszi.
     
    Kuzdern és DevilMókus kedveli ezt.
  10. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia . Egyetlen 1 megjegyzés,én használtam ,de csak komforton karácsonyival és fehér ártetlansággal, valamint a 2 db 5% -os felhővel gyorsítva és kk-is felhasználtam( +6 / kocka ) Ilyen formában hasznos lehet (a hozam 33 db nettó/ kocka) ,de 1*1-es vagy 1*2 területen nem ajánlot a racs is ennyit hozz.o_OA 2*2 -es esetleg helyzet kérdése lehet.:)
    Itt a hozam netto 9 db- 6 db helyet szuper-trágyázva ha gyorsan kell termelni szóba jöhet..:music:
     
    Utoljára szerkesztett: 26.6.20
    spagetti24, Ribiszke és Kuzdern kedveli ezt.
  11. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Sziasztok. 5. futam közepén járok, itt oda kell figyelnem rendesen, mert cikázok, fel-le, és duplázok is, így itt csak lassan megfontoltan :) Eddig sok jó dolgot ki tudtam venni (partyk duplán, kuponok duplán bónuszláda duplán, néhol szupitrágya duplán). A dekorokat nem szedtem ki duplán, úgyse tudom hová rakni. Sok ládát adó dekort se tudok hová rakni, pedig így is jóformán csak azok vannak kinn a dekoros területeken. Még egy területet simán megtölthetnék ilyenekkel.
     
    he1951, Ribiszke, imi010 és 3 más kedveli ezt.
  12. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia Én is ott járok hát xl itt nem nagyon kell max 6 db ott tervezek belőle össze-vissza cikázok és min 6 dupla is kell és még lehetne több is .;):)Pld kupont és jószágok ládáját fejlesztést nem duplázom amin töprengtem hogy kellhet-e.:music:
    Szóval nem lesz meg hamar , de sebaj mert sok értékes dolgot ad:D
    Jó hétvégét .
     
    gabianyus, he1951, Ribiszke és 4 más kedveli ezt.
  13. Ava21

    Ava21 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    A mai napon már többedszer járok úgy, hogy a malomban előállított luxus bioüzemanyagot nem kapom meg. A felhasznált termékmennyiség levonódik, de a termék nem jelenik meg. A problémát jeleztem a supportnak.
    Másnál is előfordult?
     
  14. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia Ava21!
    Ha a supporttal felvetted a kapcsolatot, akkor itt a fórumon az ügy nem lehet téma.
    Egyébként sincs jelentősége, hogy ki járhatott volna így, mert mindenkinek külön-külön kell a problémáját vizsgálni ... nincs kollektív ellenőrzés.
    Kérlek futtass le egy Cleanerezést, mert lehet, hogy tele van a géped bennragadt sütikkel.
    A rendszeres karbantartás mindenképp javít a játékélményeken.
     
    Ava21, .csicsergő., Ribiszke és 5 más kedveli ezt.
  15. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    A 3. futamom jön, lenne 1 kérdésem a nagy ajándékot is tudom duplázni:music:
    a 3. futam...alsó sor... 3. becsomagolt ajándéka 3 party pörgetés...tudom duplázni 6 darabra.:)
     
    juliannakoczkas, -W-595- és DevilMókus kedveli ezt.
  16. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia. Igen én is dupláztam ,minden 1 nél több partyt.;):D
     
  17. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Most értem a 3. futamom végére. Amelyik ajándék tetszik azt megduplázom.:D
    Így tettem a fás és ólas ládával is:
    [​IMG]
    A fák itt jobban dominálnak, legalábbis nálam biztosan. A gyapotfának örülök nagyon, jöhet minden mennyiségben.:)
    Megnéztem a még hátralévő két futam nyereményeit...
    Lesz itt még duplázás bőven úgy látom.;)
     
    genka53, mamszi5107, maszilva és 6 más kedveli ezt.
  18. szikat73

    szikat73 Junior szaki

    Sziasztok, egy kérdésem lenne : ha átrepülök egy ajándékot akkor azt megkapom?
    pl.: 2x1 lépés helyett ( normál bioüzemanyag) a 3 lépéses XL üzemanyagot használom...
    Köszönöm a választ
     
  19. judorf

    judorf Haladó

    Szia! Igen, megkapod.
     
  20. szikat73

    szikat73 Junior szaki

    Szia Judorf, köszönöm a választ.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.