Visszajelzés "Réges-régen..." csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 9.1.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Aham :)
    Ez jó cél, nekem még addig kell 12 szint. Ha jól néztem 234. van. Szóval szörnyű messze. Ha csak 2-3 szint kellene, még harcolnék is érte. Így ráérünk arra még :D
    Nekem most a nemesítés és a pajta a legfontosabb.
     
  2. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia! Én nem hajszolom de ha valami jön igyekszem legjobbat kihozni belőle. o_O Ebben a dekor 7 ben láttok fantáziát.Gyakorlatilag mindig él. :music:Reggel 10% kevesebbet hozz majd , de egész nap mindenre ad 50% tp-et. Nem kell várni rá ott lesz. :)Olyan mint a táltostorony sütőlegenda szinte mindig él csak többet ér náluk.o_O
     
    vm68, genka53, Kuzdern és még 1 ember kedveli ezt.
  3. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szerintem még Toma se tudná kiszámolni ezt az össze-vissza aratást. Hajnal 4-kor én úgy fordulok a másik oldalamra, hogy öröm nézni,:D nem is jut eszembe hogy arassak . Délután 1- kor sem. :DNagyon sok függ az időtől és attól is, hogy mennyi tojása van és mennyi felhője, ez már tényleg igazi számolást igényelne. Magamnak kiszámoltam hogy kényelmes legyen az aratás és tudjak is haladni, nem hiszem, hogy fogok rajta változtatni, nekem ez most így jó.
     
  4. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Én sem állítottam mást. De a most meddig tart?
     
    -kaktuszable-, Fuhur, genka53 és 2 más kedveli ezt.
  5. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    A kérdés jó. :) Szerintem jóóó sokáig. :) Nem érdekel a kockadinnye. Kiraktam végre a ládát adó kitehetőket és most ezt szeretem nézegetni. :)
     
  6. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Mint dolgozó farmos gazda
    nekem minden fejlesztés rákerült, este 18:00 nálam a nagy aratás addigra minden beérik minden izeg-mozog még bubu is.:)
     
  7. Atali

    Atali Törzsjátékos

    Sziasztok!

    Nekem 323 db felröpi jött első körben, 2 területen saguaro, 1 területen vmi rövidebb volt (már nem emlékszem pontosan mi). Plusz pár darab fám és állatom van kint, amit nem akartam leszedni. Most földicseresznye van kint, bő fél óra múlva beérik.
    Összesen 1 pannim van a tölgyön, viszont amióta az "élő legendát" 100%-osra megcsináltam, azóta kevesebb gondom van a felröpikkel.
     
  8. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Értem hogy a pajtatöltés fontos, de azért mellette lehet TP-t is növelni. Nem mondom hogy egyszerű, de egy kis odafigyeléssel lehet a kettőt együtt csinálni. Hozzáteszem, hogy nem vettem TP növelő semmit, csak picit átalakítottam a farmot és csak a pajtából használtam el a növelőket. Írtad, hogy neked is van egy csomó, hát akkor tessék felhasználni 2 event között. Ha kiraksz 20-24 órás kitehetőket és reggel berakod az arany-ezüst rekeszbe a növelőket és eszel rá egy Pinkiet, akkor 2 reggel tudsz velük aratni. Viszont akkor 2 napig nem tudsz mást berakni a rekeszekbe ezért mondtam, hogy odafigyelést igényel. Ez a valamit valamiért, ha vállalod és szeretnéd, akkor meg tudod csinálni, csak elhatározás kérdése. Sok sikert ha belevágsz.
     
  9. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Holnap szintlépés nálam is, és márciusra jöhet a következő. Utána már állóvíz jön.
     
  10. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Grat. Utána már szerintem sincs hova rohanni.:)
    Most arattam Bubókát, event kész.
    Sok felrepit mindenkinek aki még nincs kész.
     
  11. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

     
  12. vm68

    vm68 Kivételes tehetség

    Én is pont erre jutottam. Inkább 2x 50% biztos mint 1x 60% .
     
    Leho69 és Fuhur kedveli ezt.
  13. vm68

    vm68 Kivételes tehetség

    Ma ismét hoztam a formám.
    13 totem hiányzik.
    8 óra múlva vége az eventnek, mindenhol sárga szitakötő ami 9 óra múlva érik.
    Széleken keserű gyömbér 9.30
    Azt hittem a pár db xxl fa megadja a hiányzó totemet
    Most irány a családi birtokokra :D
     
    tandem6, juliannakoczkas, -W-595- és 2 más kedveli ezt.
  14. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Múlt héten én is szintet léptem. Most sikerül lakást vennünk, elmentünk még egyszer körülnézni. Sajna fent van a 4.- en. Lesz mit lépkednem.. :D ;)
     
    maszilva, magdi06, tandem6 és 6 más kedveli ezt.
  15. vicuska1955

    vicuska1955 Fórumlakó

    Sziasztok! A páfrány több TP-t hoz, mint az amaránt, mert csak 6 óra kell az éréshez, míg az amarántnak 30 óra.
     
    juliannakoczkas kedveli ezt.
  16. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Ez hogy jött ki?
    páfrány: 6:00; 60 TP/1x1; 200 PÉ
    amaránt: 30:00; 521 TP/1x1; 1250 PÉ

    Akárhányszor aratod, nem tudod a páfránnyal felülmúlni az amarántot. Arról már nem is beszélve, hogy a legtöbb TP-s bónusz napi 1-2-szer áll a rendelkezésre, amit a folyamatos aratással jóval kevésbé tudsz kihasználni, mint a napi egyszerivel.
    Ha a többi megvan, akkor a dekorod 6 órás, azaz éppen beérik még az event vége előtt; ha valamelyik felhővel tudod gyorsítani, akkor meg sima liba.
     
  17. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    A 4. szint jót tesz a koleszterin-szintnek.xD
     
  18. vicuska1955

    vicuska1955 Fórumlakó

    Páfrány 6 óra 240 TP.
     
  19. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia ha 5*aratod is kevesebb . De az Amaránttal lehet 0 percezni a páfránnyal nem.Komforton az 1250*4 (5000) amihez max 1 h alatt minden tp növelőt életbe lehet léptetni. Páfrány nemesítve virágos felhőkkel ezüst gyorsítókkal se hozz annyit ami az amaránt normál érése alatt sima talajon lejön./ az más kérdés hogy Pé alapján/200) a virágbónuszokkal Paradicsomi koszorúval (+7)sz-trágya nélkül a páfrány a legjobb növény.:pDe személy szerint a metélőhagymába jelenleg a nemesítések miatt(2,04 érésidő) nagyobb fantáziát láttok, valamint tp felől is ott a 200% egyéb szorzóo_O, de az indulója is jobb.)
     
    Utoljára szerkesztett: 14.1.20
    HéricsBáró kedveli ezt.
  20. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    2x2őn 240 TP. 1x1en 60 TP.
    De a metélőhagyma s csicseriborsó is sokkal jobb, mint a páfrány. Ha már a rövid érésidejűeket nézzük.
    A páfrány lényegében a 200 alattiaknak lehet fontos. És inkább a PÉ miatt.
     
    Utoljára szerkesztett: 14.1.20
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.