Visszajelzés "Réges-régen..." csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 9.1.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. vicuska1955

    vicuska1955 Fórumlakó

    Az amarántról volt szó.
     
  2. vm68

    vm68 Kivételes tehetség

    Ha akarnám sem tudnám kitenni a VIII. fejlesztést, mert nincs . :D
    Esetleg ha valaki megtudná nézni hol hibáztam, miért nincs meg?
    Megköszönném, emlékeim szerint mindent végig csináltam, de kitudja
    Gazda: vm68ID: 15436859
     
    DevilMókus kedveli ezt.
  3. vicuska1955

    vicuska1955 Fórumlakó

    5 aratás páfrány=1200 TP
    amaránt=521 TP
     
  4. zolmány

    zolmány Fórum biztosa

    Én ki sem váltom így nem fog rákerülni soha az utolsó fejlesztés. Egyenlőre nekem jól jön reggel-este az 50%. A bahán vannak békás megmentők és homáros kütyük.
    Mire elérem az amarántot tuti lesz jobb bónusz (egy pár évet adok a Bp-nak arra, hogy kitaláljon jobbat! Mert én ilyen rendes vagyok!)
     
    vm68, anci091551 és gyulaika kedveli ezt.
  5. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Ez hogy jött ki?o_OHa 1/1 nézzük akkor a páfrány is csak 70.Azaz 70*5=350 ha meg 2/2 akkor az Amaránt nem lehet 1250 alatt.:music:
     
  6. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Csodatinktúra : 4%
    Boldogságszérum :6 %
    Víz : 20%
    Trágya : 5 %
    Szupertrágya : 50%
    Szüret 2014 fehősor a szupertrágyára : 5%
    Karácsony süti szupertrágyára : 5%
    Fehér ártatlanság szupertrágyára : 10%
    Nő, mint a bolondgomba rúna : 50% helyett 60%-kal gyorsítja az érést

    Igy 3 óra 54 perc alatt érik be az amaránt
     
  7. vicuska1955

    vicuska1955 Fórumlakó

    Csak ezzel legyek kész! Fél évig nem event!
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  8. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    A páfrányt 2x2-n számolod, az amarántot 1x1-en.
     
    GA-BI-O-Farm és Éva0315 kedveli ezt.
  9. vicuska1955

    vicuska1955 Fórumlakó

    Én csak simán az érésidőt számoltam.
    30 óra amaránt érésidő 521 TP-vel.
    6 óra páfrány 5 aratással szintén 30 óra 1200 TP-vel.
    Erről volt szó és semmi másról.

    nem
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 14.1.20
  10. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Sziasztok! Event kész,én ráraktam a 8.fejlesztést csak azért hogy ne porosodjon.xD
     
    maszilva, olga6270, Leho69 és 2 más kedveli ezt.
  11. Atali

    Atali Törzsjátékos

    Szia!

    A fejlesztéseket ráraktad a Búbóra? Mert fejlesztve 2 db-ot adott, anélkül csak 1-et. Én tegnap végeztem és még maradt is 1 db szemüveg a végén feleslegbe.
     
    DevilMókus, jutka190226 és kovacstne kedveli ezt.
  12. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

  13. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa


    Köszönöm az ösztönzést, de maradok szépen a megváltozott tervemnél.
    Termelek amennyit csak lehet, nemesítek, most a távoli cél, hogy minden virágot (nekem ez jobban tetszik), a tp pedig hidegen hagy.
    Az az igazság, hogy nagyon sokszor csak bekukk, aratás és megyek tovább.
    Ha most én először tp növelőket teszek be a rekeszbe, végigmegyek mindenütt, főleg, ha mondjuk egyéb növényt ültetek, csak 1 rekesz marad, mert a dinnyés kell, aztán ismét végigmegyek másik bónuszokkal, meg kitalálom hogy mit is, az rengeteg idő. Arassam csak a kergéket, aztán ismét váltás. Na nem, az már rabszolgaság, és nem játék.
    Rengeteg az aranybónuszos, ezüst alig van amiért megérné ki-be rakosgatni többet. Így is eleget kell.
    Előfordul, hogy valamit elfelejtek és vissza a völgybe (nem szeretem a pajtás keresést, mert sokat kell kattogni, sosem érek el ahhoz, ami kell, mert akkor tuti az a sor végén van általában) :D Azt gondolom a völgyben keresni valamit sokkal egyszerűbb. A keresőbe is ritkán írok, mert bentmarad bármi, s megint kattogás. :D
    Néha bődületes, hogy mennyit kell kattogni valamiért.
    Általában este eldöntöm, hogy másnap mit és hogyan, ha mégsem akkor reggel. Vannak dolgok, amik mindig maradnak a helyükön (hacsak 1 event be nem kavar)
    Na szóval, mivel a 300 elérhetetlen, oly mind1, hogy éppen 200-300 között hol vagyok. Az a csík sosem mozdul látványosan, így már nem is figyelem. Dec 2án léptem szintet és még van majd 400 milla a következő szintig. Ha nem változna a köztes tp, akkor is 10 év sem lenne elég, hogy elérjek a végéig. így meg tényleg kilátástalan, hogy nő a különbség.
    Nekem elég az a növény, állat (bőven) ami van, szóval ide amaránt oda, nem mozgatja meg a lelkem a tp.

    Hacsak, majd nem jön valami olyan event, hogy időre kell beadni bizonyos mennyiségű tp-t. De szerintem a blőd dolgokat meghagyom a bp-nek, abban úgy is mesterek már :D, meg mindennek füle van :D

    Várom a következő eventet, mert ez kész, ólakat kiszedem most, s csak növényezek.
    Eszembe jutott, hogy vajon záró szülinapi event nem lesz?! :D Valahogy ezek a megnevezések olyan furák.
    Na dolog van, megyek tovább, mert kikapok a sok lotyogásért. :)
    Szép napot Mindenkinek!
     
    olga6270, Matold, sutimami57 és még 1 ember kedveli ezt.
  14. vicuska1955

    vicuska1955 Fórumlakó

    Ráraktam. Azért is vagyok mérges.

    Hagyjuk már. Nézd meg Héricsbárónak mit írtam. Tudom hogy számolod.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 14.1.20
  15. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    Sziasztok én is kész vagyok és3 szemüvegem maradt. A nyolcadikat még nem tettem fel, majd ha beérik. Sok sikert azoknak akik az utolsó pillanatig küzdenek. Szia Toma! Most páfrányt ültettem a tisztáson, mert abból van hiányom. Vizzel és csatnival 4 db jön le egy kiskockán és 102 tp-t ad. Lehet van rá valami növelő?
     
    Utoljára szerkesztett: 14.1.20
  16. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Megnéztem. Következetesen kevered az 1x1-et és a 2x2-t.
    5 aratás páfrány 1x1-en 5x60=300 TP. Amarántból 1 aratás 1x1-en 521 TP.
    5 aratás páfrány 2x2-n 5x240=1200 TP. Amarántból 1 aratás 2x2-n 2084 TP.
    Részemről a témát lezártam.
     
  17. vicuska1955

    vicuska1955 Fórumlakó

    Most a 4. feladatnál 2 szemüveg marad nekem.
     
  18. RegiHU2011

    RegiHU2011 Járnitanuló

    Az utolsó fejlesztésem nem lesz meg sajnos, 4 régi totem felreppenőm hiányzik és már nem érik be semmi. Sajnos az indulást elrontottam.
     
  19. tandem6

    tandem6 Fórumgróf

    Aji kérő topik + ha van némi aranyad tudsz venni.
     
  20. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!

    Elhiszem, hogy mérges vagy, de most már lassan én is. -.-

    Ad1: Ha valaki téved, azt illik elismerni. Többen és többször megírták neked, hogy hibás a számolásod a páfrány kontra amaránttal. Fejezd be! A hiba nálad van, nem a többieknél. Egyszerűbb lett volna oldalakkal korábban azt mondani, hogy "bocsi, igazatok van, belekeveredtem". Nem értékesebb a páfrány az amarántnál. Hiába állítod, nincs igazad.
    Nem vagy kezdő sem a játékban, sem a fórumon. Nem most érkeztél ide, olvastad már a fórumot több helyen.
    Egy kezemen meg tudom számolni azon játékosok nevét, akik eszében és számolásában vakon megbízom. Egyik közülük BombadilToma. Hogy te még vele is leállsz vitatkozni (ráadásul úgy, mint egy óvodás)! Csak tátom a számat, de tényleg!

    Ad2:
    2020.01.13. 09:33-ig, azaz tegnapig olyan Bubót arattál, amire 1, azaz egy fejlesztés volt rátéve. Tehát minden aratás alkalmával egy nosztalgiaszemüveget adott. Ezt bizonyítani is tudjuk. Tehát te nem tetted rá a közben megszerzett fejlesztéseket. A saját figyelmetlenségednek köszönheted ezt, semmi más baj nem történt a farmodon. Ezt is illene elismerni, hiszen tegnap pakoltad fel rá a fejlesztéseket. Nem is volt az annyira régen, hogy erre ne emlékeznél.

    Ad3: De erre igazából már legyintek, mert az előző két téma annyira felbosszantott, hogy ez a legkisebb bosszúság jelen helyzetben. Egymás alá ne írj két hozzászólást, mert szabálytalan!
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.