Visszajelzés "Réges-régen..." csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 9.1.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    Bocsi, azt nem írtam, hogy a nosztalgia topik a szülinapi események után bezárna. Tehát tovább lenne nyitva, mint ez a csevegő, de nem maradna nyitva örökre.
    Az nem baj, ha az eventcsevegő kihal, ha nincs mit taktikázni.
    Az nagyobb baj lenne egy 24 órás gazdakörös (feszített) eventnél, ha nem találná meg az infót az érdeklődő, mert a visszaemlékezéseket kellene görgetnie.
     
  2. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Pont ez az érdekes nekem is, hogy csak 2 oldal van tele a hozzászólásokkal, amikor ez egy taktikai event. Egy ilyen eventnél már sokkal többet szoktak kérdezni. Na mindegy, illetve nem mindegy, de ez van.
     
  3. moonubul

    moonubul Fórum parancsnoka

    Nem találom a felhőt :(
     
    Kuzdern és osztrak12 kedveli ezt.
  4. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Talán azért, mert nincs. Most Bubó fejlesztése van helyette.;)
     
  5. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia!
    Felhő nincs... Ne is keresd. :)
     
  6. moonubul

    moonubul Fórum parancsnoka

    Akkor felhő helyett a hangulatom borús :( :(
     
    Ribiszke, Kuzdern, juliannakoczkas és 2 más kedveli ezt.
  7. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia! Szerintem túl logikázod.Megy a terményes , boom telihold, új gazdakör.A többség azt se tudja hol van.
    Ha holnap jön" nem találom a dekort , hol az e-gaz? nem jön röpi." o_O
    Visszahoznád még ezt a nyugit.;):)
     
    Utoljára szerkesztett: 9.1.20
  8. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Bocsi, de aki elolvasta rendesen az ismertetőt és egy picit is szereti ezt a játékot, annak nincs kérdése. Akinek van, az nem olvasta el rendesen és ezzel felvállalja azt is, hogy nem fogja tudni időben megcsinálni az eventet.
     
  9. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Szia! Jó estét!
    Mit kérdezni lehet kérdezni? Talán azt, hogy kapunk egy tojást, ami felfejlesztve töredékét éri, mint alapállapotban? Vagy talán azt, hogy 60 % TP ólakra az max évi 1 milla TP 3698000 trilliárdból? Vagy azt, hogy 4 napig gyúrni a semmiért?
    Vagy azt, hogy a ló kiröhög, ha ennek nekifogok?
    Inkább nem kérdek semmit. A 100% TP bónuszt (mindenre!) 90 óránként úgy fitymálta lea jó nép, hogy ihaj...
    Talán erre ugyanazok ráharapnak?

    Én már végeztem is vele. NEm az olvasással. Elég volt bubókának a degradálási tábláját elolvasni. Abban benne volt minden, ami érdekes számomra.

    Mégis ónos eső esik.
     
  10. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt, háát jobb lenne ha Maga is előbb olvasna, mint kérdezne. :D:D:D Bubó pajtája VIII. - 60 % TP-t ad mindenre, 24 óránként.
     
    vm68, icuska1948, Kuzdern és 11 más kedveli ezt.
  11. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Ezt néztem:
    Bubó pajtája VII[​IMG]3.06:001650
    3 Nosztalgiaszemüveg
    50% TP/BTP bónusz
    mindenre
    hatóidő: 5 óra
    1x1Felhőkre és minden területre.(A teliholdas területeket kivéve.)
    Bubó pajtája VIII[​IMG]3.24:006000
    60% TP/BTP bónusz
    mindenre
    hatóidő: 8 óra
    1x1Felhőkre és minden területre.(A teliholdas területeket kivéve.)
    Azt hiszem, ha megcsinálom, jobban járok a felső verzióval, mint az alsóval. Nem hülyeségből mondom, hogy alapos a degradálása a tojásnak. Vannak itt csalafintaságok. A VIII olyan, mint az előszezonban bedobott cuccok.
     
    icuska1948, Kata_rzis, Fuhur és 12 más kedveli ezt.
  12. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó látom én is hogy mire mondod, de nálam reggel van a nagy aratás és ott számít. Este már nem aratok, szóval nekem kell reggel a 60 %.
     
    Kuzdern, alpha58, juliannakoczkas és 9 más kedveli ezt.
  13. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Mióta abbahagytam a nagyaratást, több TP jön átlagban, mint előtte. És dekorozásnál jól működnek a 10-11 órás cuccok is. Ergo, nincs az a pénz, amiért rátenném a VIII-hoz a fejlesztést. Levenni már nem is tudnám.
    Mellesleg a 24 órás dekorok voltak régen is a legocsmányabbak. Ebben a felhők sem hoztak sok változást.
     
    vm68, genka53, icuska1948 és 9 más kedveli ezt.
  14. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Még átgondolom én is, hogy rárakjam-e a VIII. fejlesztést, de csak azért mert 24 órás és ha csúszok vele egy picit, akkor aznap nem tudom aktiválni. Viszont az 50 %-t tudom minden reggel. Jó volt veled beszélgetni.:)))
     
    csopke1, icuska1948, tewo és 16 más kedveli ezt.
  15. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Én már el is döntöttem: 3. napi küldetés 3. sorával 1000 gazt spórolok. Tehát fél baha elég hozzá. Az kimarad.
     
    maszilva, genka53, Fuhur és 10 más kedveli ezt.
  16. Kata_rzis

    Kata_rzis Fórum admirálisa

    Köszi, Zsu! Megtörént a topiknyitás! :D
    Gyertek és töltsük meg vidám tartalommal!
    Üdv, Kata
     
    Fuhur, Kuzdern, juliannakoczkas és 9 más kedveli ezt.
  17. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Aki jellemzően napi nagy aratást csinál, az jobban jár a 24 órás dekorral. Ez ugye felhővel rövidül, tehát nem gond minden nap kihasználni. De ha valakinek inkább 12 órás dekorjai vannak kint, ne tegye rá az utolsó fejlesztést. Valójában ez nem rossz, olyan dekort kapunk, ami mindenkinek jó lehet.
    Az idő rövidítése miatt pedig sokkal jobban örülök egy bónuszos dekornak, mint egy felhőnek.
     
    Utoljára szerkesztett: 10.1.20
    maszilva, Leho69, Fuhur és 9 más kedveli ezt.
  18. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Bevallom őszintén, ezt most nagyon hasznos volt olvasni, mert lendületből én is rászórtam volna a fejlesztéseket, főleg, hogy mostanában sok a meló, a program, kevesebb időm marad megfontolni a dolgokat, de ezen most töröm a fejem, hogy melyik lenne számomra ideális. (napi 1 nagy aratás, csak míg hétköznap reggel 5, addig hétvégén csak 7 óra fele)
     
    maszilva, csopke1, Kata_rzis és 12 más kedveli ezt.
  19. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Sziasztok! Én biztos a rövidebbet választom majd figyelni kell hol a 7 fejlesztés .érdemes elmenteni a linket.:music:Nem szeretem a hosszú dekorokat mióta rengeteg van a menüben alig használom őket.:pHogy hol spórolok még nem tudom az elején nem érdemes mert ki tudja mi jön közbe?o_O:music:
     
  20. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Bár én sok bónuszos felhőt és dekort nem vettem/szereztem meg, de nem hiszem, hogy a tendencia másnál ne ugyanaz lenne, mint nálam. A felhők közt elenyésző azok száma, amik stabilan arathatóak naponta 2-szer (vagyis mivel nincs rá rövidítés, legfeljebb 10-11 órásak), de a dekorok közt is kisebbségben vannak az ilyen, legfeljebb 13 órás bónuszos kütyük. Én jelenleg kb. 10-szer annyi bónusszal tudok reggel aratni, mint délután. Ami azt jelenti, hogy ha van egy 24 órás 10000 TP-s dekor és egy 12 órás 5000 TP-s, akkor az előbbi sokkal több TP-t hoz a konyhára, mint az utóbbi, bár az elvi hozamuk azonos. Emiatt olyan dekorokat teszek ki, amelyek az ilyen bónuszarányokkal a lehető legtöbb TP-t eredményeznek, vagyis többségben vannak a hosszabb érésűek. És emiatt a 24 óra / 60% bónusz nálam jobban tud hasznosulni, mint a 6 óra / 50% (ez utóbbit is csak napi 2-szer használnám). Kiszámoltam, nem saccolok; nálam kb. 150 ezer TP/BTP per nap az eltérés olyan napi 30 millió össz TP/BTP bevétel mellett.
    A játékban elérhető legmagasabb TP-s dekorok, amik jellemzően szintszorzósak, vagyis amelyekkel a legjobban lehet haladni, szintén nagy többségükben (de az újabbak mindegyike) 21-23 órásak. Ilyen körülmények között az egyszer 60 % jobban hasznosul, mint a kétszer 50%.
    Még azt is hozzáteszem, hogy hektikus a napirendem, a délutáni dekoraratás egy héten jellemzően 1-2 nap ki is marad (hogy a reggeli aratás ne legyen csonka).
    Mindezek miatt nálam - és szerintem a gazdák többségénél - a teljesen felfejlesztett dekor hasznosabb, mint az eggyel alatta lévő.
    Ugyanakkor, ha valaki 11-13 órás dekorokkal "dolgozik", pl. tele van Békás megmentő és Homárok szerelmi dala kitehetőkkel, és stabilan tud napi kétszer dekorokat aratni, annál jobb lehet a 2x50%. Mindenkinek magának kell mérlegelnie. Kár, hogy nem lehet a fejlesztést utólag levenni, ha esetleg azt tapasztalnánk, hogy a játék elmegy a 10-12 órás dekorok irányába; de egyelőre nem ez a helyzet.
     
    maszilva, Atali, brozsa és 16 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.