Visszajelzés Röfi új háza - 2 a 3-ból event mechanikájával - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: PepperPotts, témanyitás ideje: 26.6.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. gyuszti0000

    gyuszti0000 Járnitanuló

    Nagyon köszönöm!
     
    Laxiaa, Kuzdern és szellorozsa kedveli ezt.
  2. ildiko44

    ildiko44 Fórumfelvigyázó

    Arany állatos láda
    [​IMG]

    Az alábbi állatok közül egyet kapunk a bontást követően:
    arany bárány, pénzes kacsa, arany tyúk, aranyszamár, arany lúd
     
    maszilva, Kuzdern, szellorozsa és 4 más kedveli ezt.
  3. gyulaika

    gyulaika Fórum admirálisa

    Szia Toma!
    Te egy zseni vagy, még alig jelent meg az ismertető, te már minden variációt kiszámoltál.
    Nagy köszönet érte.:inlove::inlove:
     
    genka53, -Juco-, Fatther és 24 más kedveli ezt.
  4. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Csak hármat a 729-ből (min, max, saját). Messze vagyok a "minden"-től - de nem is törekszem rá.
     
    Napsugaram, Fatther, Melan és 29 más kedveli ezt.
  5. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Igen ha a lényeget nézzük talán nem beadandó oldalon találjuk o_O/ 1-1 pajtahiányos állapotot leszámítva/:eek:
    Igazából nagyon jelentős különbségek talán csak a 6 feladatnál vannak..o_O Ha külön bontjuk szintenként...;):p
    Egyébként 6 terület röpijével a növény spórolás lehet a kiindulási pont, de mivel ez 1 aratásnyi / teljes terület maximumo_O ,szerintem érdemes az ajándékok alapján mérlegelni...o_O:music:
    De természetesen ez mindenkinek a magánügye , de kicsit jobban átgondolva én biztosan nem fogok a beadandók alapján dönteni.. :)
    Nyilván eböl a szempontból a biztos kuponok harcolnak, a talán bejövő pörgetésekkel :oops::)ha leegyszerűsítem a választást;)
    Úgy gondolom a 4 és a 6 feladatnál az ezüst győz a bronz felet, egyébként B-A...;):p
    De ha nagyon rossz lesz a kezdő pörgetés akkor lehet bronz helyet ezüstre lépek...;):p
     
    Utoljára szerkesztett: 26.6.19
    Melan, ursa11, Kuzdern és 7 más kedveli ezt.
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ha havonta 1 jön már elégedettek lehetünk;)
     
    fregolinyi, Melan, Kuzdern és 9 más kedveli ezt.
  7. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Én aláírom ezt a variációt.;):p De ha karácsonyra lesz aranyálatka mint" Rékuci 1111" írta se leszek szomorú.:)xDxD
    Kicsit gyanús is hogy 6 területes röpivel, max 26000 gazzal akár több aranyállathoz is lehet jutnio_O;):p
    De legyünk optimisták és reméljük a legjobbakat, hogy a BP adakozó kedvébe van , és nincs más csavar...:oops::wuerg:xDxD
     
    -Juco-, fregolinyi, Melan és 10 más kedveli ezt.
  8. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ha lenne időm a kis farmokon is eventeznék.... :music:
     
  9. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Bizony !:music: Jó ötlet.:inlove:
    Lehet én is csinálom a lányométo_O ;)
    Igen ez lehet az az event ami mindenképpen kell!o_O;):p
    Mindenesetre nem kockáztatok, neonpillangó ide vagy oda :oops:a bahára megy mindenhova Saguaro és a farmosakon is a leghosszabb ha kell ha nem,:) csak raktárak maradnak még kint. o_O
    Minden másra ott a Csp , illetve a Mastercard ;):p
     
    Utoljára szerkesztett: 26.6.19
    marcsi152, Kuzdern, szellorozsa és 5 más kedveli ezt.
  10. szekulagábor

    szekulagábor Fórum bárója

    A csavar ott van, hogy a háttérben ott sunnyog a menyét, és lopja az aranyakat. Nézzétek meg a képet az ismertetőben.
     
    -Juco-, Fatther, Melan és 8 más kedveli ezt.
  11. nyuszi63

    nyuszi63 Rutinos

    Sziasztok!
    Én az ajándékokat néztem a feladatok kiválasztásánál.Ami a következő:1,bronz-ezüst 2,bronz-ezüst 3,bronz-arany 4,ezüst-arany 5,bronz-arany 6,ezüst-arany.Ehhez kell összesen 23850 fémlevél,3755 kohó.Az eventet a bahán saguaróval várom a farmon meg hortenziával.
     
    ZitaGAZDA03, Zsuzsikan, maszilva és 8 más kedveli ezt.
  12. missuzy_53

    missuzy_53 Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Tetszik ez az eventecske , foleg az arany allatot ado ladika , na az igen jo kis ajandek, de gondolom nem lesz tul gyakori ;) Letermelek 27000 novenyt annyi eleg lesz es majd eldontom mente kozben, hogy bronz , ezust vagy arany;) Farmos teruleten gyekennyel es raktarakkal , a bahan vegyesen saguaro es allatok, fak varjak a kezdest ;) Tomanak koszonet a szamolasert .
    Sok sikert es sok felropit kivanok !
     
    Melan, almáspite48, maszilva és 10 más kedveli ezt.
  13. Aramix

    Aramix Fórum-zöldfülű

    Sziasztok. Juharszirup hol található 6szint ezüst beadandó. Választ elöre is köszönöm!
     
    Kuzdern és szellorozsa kedveli ezt.
  14. szekulagábor

    szekulagábor Fórum bárója

    A juharfa termése. A pajtában a fatermések között keresd.
     
    genka53, Kuzdern és szellorozsa kedveli ezt.
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Azért az döbbenet, hogy a nem túl nagy tételű beadandóknál is kiszürkült a piac:wuerg:
     
    Fatther, Melan, Maryanne1 és 8 más kedveli ezt.
  16. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Ki nem állhatom a menyéteket, mókusoknál ez nem meglepő azt hiszem;)xD és ere még ez is.:oops: xD
    Azért az döbbenet, hogy a nem túl nagy tételű beadandóknál is kiszürkült a piac:wuerg:
    Valóban nálam is.:eek:
    Ilyenkor hasznos a napi felvásárlás...;):p
    A kérdés hogy most vagy csak event kezdéskor adjak el?o_O
     
    Utoljára szerkesztett: 26.6.19
    genka53, Melan, inanna11 és 3 más kedveli ezt.
  17. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia! :)
    Én sem a beadandók alapján döntöm el, hogy melyik oszlopot választom az adott szinteken, hanem hogy mit szeretnék érte kapni? ;):D
    A Party pörik kellenek, a Gazdagság ládák kellenek, a Pöttyös talányos tenyészetek is kellenek, mert már egy csomó pöttyöst kibontottam, de egy csincsilla sem jött belőlük :sleepy:. Nem a legolcsóbb a beadandók szempontjából, de a nyeremény oldalról nekem megéri. ;):inlove:
    Innentől fogva adott a letermelendő event kellék, a többi meg van a pajtában, mert szomorú lennék, ha annyi nem lenne. ;)
    Az eventet raktárházakkal, gyapottal várom, és a szigeten is fent hagyom a raktárházakat, a szegletekben fákat, meg Saguarot ültetek melléjük.
    Az én összeállításom:
    1. bronz, arany
    2. bronz, ezüst
    3. bronz, arany
    4. ezüst, arany
    5. bronz, arany
    6. ezüst, arany
    és ehhez kell:

    Feladatba: 2850 db fémlevél 515 db kohó
    19 db bronzrúd
    31 db ezüstrúd
    43 db aranyrúd
    Rudakhoz 21 000 db fémlevél
    3 240 db kohó
    Összesen 23 850 db fémlevél
    3 755 db kohó
    A választásom képi formában is hozom, hátha a különböző színek segítségére lesznek valakinek:

    [​IMG]

    Sikeres eventezést kívánok mindenkinek! :inlove:
    Néhány tételnél elcsúszott az egerem, és elszámoltam magam, most az újraszámolással kevesebbre jött ki a beadandó event-kellék mennyisége. Elnézést a kellemetlenségért, de azt hiszem ez a jobbik eset, hogy csökkent a mennyiség.
     
    Utoljára szerkesztett: 27.6.19
  18. vízöntő

    vízöntő Fórum parancsnoka

    :inlove::inlove::D
     
    Kuzdern, szellorozsa és -BombadilToma- kedveli ezt.
  19. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Igen a 2 -nál jobb az ezüst egy kicsit , egyébként a többinél elsőre is stimmelt a választás.;)
    A pöttyösnél elfelejtettem a csincsillát, de igen az még jó lenne.:p
    A majdnem 4000 kohó azért még érdekes lehet.o_O de ezért az eventért megéri röpizni;)
    Sok Sikert !
    Ui. Valószínűleg használni fogom a jack-eket mert a piacba is lehet fantázia esetleg;) Persze a gaz nem igényli azt tudom:)
     
  20. nagyjuli

    nagyjuli Fórummogul

    Valóban nálam is.:eek:

    Ami egyáltalán nem furcsa, hiszen az egymásba érő, horror mennyiségű növényigény melletti eventek miatt a játékosok többségének nincs ideje - lehetősége - mást is termelni. Úgy látszik, hogy a piac a fontos a BP-nek. CSak lenne lehetőségünk a megszerzett CSP-t is elkölteni! (Van mellette farmpengő, csillagos érme stb. -teljesen feleslegesen!)


    Kérlek, ne írj bele az idézési blokkba!
    Érintetlenül kell hagyni a [ quote szám..., member: szám ] és a záró elem [/ quote] egység közötti mondandót... az utolsó ] jel után egy entert kattintva kell a saját mondandót lejegyezni. Köszönöm!/mamarygen
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 26.6.19
    Kuzdern, szellorozsa és Samborg kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.