Visszajelzés Rackó nyaral - tenyésztős event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 9.4.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Szama

    Szama Fórum veteránja

    Event kész lett még este. Viszont ez a baby boom egyre gyengébb, már ami az ugrásokat illeti. :( Bahán kint vannak az ólak, lenulláztam a homár készletemet, így amennyi abból van ól, mind megy ki termelésre.
     
    -katalinjani-, Gio, Éva0315 és 4 más kedveli ezt.
  2. agica48

    agica48 Aktív író

    Karbantartás miatt elmaradt, mikor lesz pótólva????
     
  3. GYuGYu1003

    GYuGYu1003 Fórumszaki

    Szia :) most is tart a bomm!! :) Még 2óra van vissza belőle!
     
    Gio, heureca3, osztrak12 és még 1 ember kedveli ezt.
  4. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Kuzdern, Gio, milanzs és 3 más kedveli ezt.
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Event kész;) Jó hogy ma is volt boom... így nem kellett várnom rá:p
     
    Gio, DevilMókus, Kuzdern és még 1 ember kedveli ezt.
  6. -katalinjani-

    -katalinjani- Fórum bárója

    Sziasztok!
    tenyésztés kész :D:cry::cry::cry:
    felhő aktiválva:cry::cry:
    szép napot mindenkinek:inlove:
     
    genka53, Feca29, Gio és 4 más kedveli ezt.
  7. heureca3

    heureca3 Fórum biztosa

    Tegnap délután és este mindig csak a karbantartás várt:sleepy:, így aztán éjfél felé mikor újra géphez kerültem végre elültettem a mályvacuki bokor magokat és gyorsan megcsináltam ezt a tenyésztőset is:)
    Örülök a munkáskuponoknak, ládáknak, a piros cápának, a halas ládák amit ad a felhő nagyon jó mert vannak benne termények: agyagedény, létra, lápi póc stb. és hal is van mindig elég;)
    Mindenkinek sikeres tenyésztgetést:)
     
    Utoljára szerkesztett: 11.4.19
    Gio, Rebcsok, Kuzdern és 5 más kedveli ezt.
  8. borbiroeva

    borbiroeva Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Melyik állat ad kék jelvényt?
     
    -vadocka70- kedveli ezt.
  9. mekkelek2011

    mekkelek2011 Járnitanuló

    Szia, ők :
    Madarak tenyésztésekor garantáltan kapunk egy madarak jelvényt. [​IMG]
     
    Gio és Kuzdern kedveli ezt.
  10. bronyek

    bronyek Utánpótlás-írogató

    szisztok,az event kész de alap kolibrim nincs,honnan beszerezhető?
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  11. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :) eventekből lehetett megszerezni, illetve ólas ládából juthatsz még hozzá

    Kolibrifészek
    Gazdaboltban NEM megvehető.
    Szükséges szint: 1. bahaszint
    Tárgy mérete: 2x2

    Kép
    ...................................
    NévTulajdonságok
    .......................................
    ÉpítőanyagJátékba kerültMegjegyzés
    [​IMG]KolibrifészekTermény: 1 db kolibri
    Érési idő: 12:00 óra
    Tapasztalatpont: 160 BTP
    Trágya mennyisége: 3 db
    -2018. március
    Event: A vadon állatai
    - 2018. májusban választható eventnyeremény
    - 2018. júniusban eventnyeremény
    - Ólas láda adhatja
    - 2018. szeptember eventnyeremény
    - 2018.10. eventben nyerhető
    - Ólválogatásban szerepelt.
     
    Kuzdern, HéricsBáró és Gio kedveli ezt.
  12. bronyek

    bronyek Utánpótlás-írogató

     
  13. bronyek

    bronyek Utánpótlás-írogató

    köszi,bár nekem ez érthetetlen,miért kolibrit adnak akkor vagy miért nem alap óllal,5éve ilyenek miatt hagytam abba,ezek szerint ha újra kezded akkor nézegesd a szép kis kolibridet a raktárba
     
  14. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Figyeld a titokól jutalmakat, az ólválogatásokat és a cserenapot.
    Jelenleg egyik sem elérhető.
    Ami késik, nem múlik. Előbb utóbb szert teszel rá.

    Azért, mert neked nincs alap kolibrid nem azt jelenti, hogy másnak sincs. Azt meg pláne nem jelenti, hogy senkinek nincs.
    A pajtában elfér, amíg fészket rak nálad egy kolibri.
     
    Utoljára szerkesztett: 11.4.19
    Gio és Rékuci1111 kedveli ezt.
  15. bronyek

    bronyek Utánpótlás-írogató

    persze csak bosszantóóóó,annó vip játékos voltam,100-asával vettem a titok ólakat a jávorszarvas slágerért akkor kezdődött ez a titokólasdi,tőbb mint ezret vettem ha jól emlékszek,egy sem lett az tette be kaput,leléptem

    teljesen mind1 hogy kinek van vagy kinek nincs,ha most adtam be érte a cuccot most akarom használni,sztem ez a normális
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 11.4.19
    Sanyat kedveli ezt.
  16. icaoze

    icaoze Utánpótlás-írogató

    Sziasztok kész vagyok a bedobálósál az utolsó adott felfőtt ,de én nem találóm Pedig már annyira nem vagyok kezdő,de a eventsort,és a hozzá valókat nem találóm vagy ,én értettem félre valamit!
     
  17. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Ez a fele igaz. Csak az érthetetlen fele számomra érthetetlen, hogy amit már több eventből meg lehetett szerezni régen (alap ólat), arra ha jön egy fejlesztés, miért lenne bárki más hibás azért, mert Te akkor bármi okokból egyszer sem szerezted meg? Nem ők nem hagyják, hogy használd, nem ők adták be érte a cuccost, nem ők mondták, hogy alappal együtt van. És persze más sem. Szóval, ha neked nincs alap kolibrid, akkor eventbe ne is legyen piros kolibri fejlesztés, addig amíg nem szerzel egyet? Valahogy a szomszéd tehenére hajaz, amit írsz. Lehet, hogy nem az, de arra hajaz.
    A keréken sem nyersz egyetlen fejlesztést sem alappal, sem ólnál, sem terményesnél, sem fánál. Ha kipörgetsz egy terményes fejlesztést, meg kell építened hozzá az alapot.
     
    HéricsBáró, Kuzdern, Gio és 6 más kedveli ezt.
  18. magika

    magika Fórum mestere

    Modjuk, javasolhatnánk hogy lehessen alap kolibrit pörgetni a kerekkeréken. Nekem ugyan van belőle több is, meg pirosból is most már 2db. A kezdetekkor, mikor nem volt farmaranyam, hogy titokólakat vegyek, volt hogy ott pörgettem ki a hiányzó ólat. Bár az én tapasztalatom is az, hogy előbb-utóbb minden beszerezhető, ha türelmesen vár az ember. Én a teiholdas fákkal vagyok így, hogy van fejlesztésem, de alap fám nincs hozzá, így a raktárban várakozik. A nevét nem tudom, mert annnyi fa van már, hogy képtelen vagyok őket megjegyezni.
     
  19. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szerintem már legalább 5 olyan alkalom volt ahol a kolibri alap ólat be lehetett szerezni:music:
     
    genka53 és Kuzdern kedveli ezt.
  20. Sanyat

    Sanyat Fórumszaki

    Igen ezt nagyon könnyű leírni. Azt is javasolták, hogy mindenki csak annyit eventezzen, amennyit elbír.
    Na most neki nincs alapól a piros kolibrihez. Valószínű, erre volt lehetősége.
    Biztosan meg tudja majd szerezni, de most nem érti mit kezdjen a piros kolibrivel.
    Egy javaslatnak az eredménye ez?
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.