Visszajelzés Raktárházak csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: felforgató, témanyitás ideje: 16.6.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. zolmány

    zolmány Fórum biztosa

    Sziasztok!
    A füvészkertbe be lehet tenni a mamut fákat? Sanda gyanúm, hogy nem, de ha valaki tudja akkor írja már meg és kiváltom!
    Köszönöm!
     
    bindi5454 kedveli ezt.
  2. Angyalszárny

    Angyalszárny Fórum császára

    Szia!
    A füvészkertbe Mamutfákat NEM lehet betenni!
     
    bindi5454 és HéricsBáró kedveli ezt.
  3. zolmány

    zolmány Fórum biztosa

    Köszi a gyors választ! Sajnálom, de biztos nem vagyok vele egyedül!
     
    bindi5454, Fenyvesi1010, Meellcc és 2 más kedveli ezt.
  4. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Végrevégrevégre!!!! Sikerült összegyűjteni a fákat a bahás vadas fejlesztéséhez:oops: Itt most megint hosszú szünet következik...hiába van 21 fúróm, a maradék 81 fa semmire nem elég, még egy pink ól megépítése is nehézkes lesz mostanában.
     
    Csókos, bindi5454 és Samborg kedveli ezt.
  5. Samborg

    Samborg Fórum félistene

    Szia! Mindent ne akarj egyszerre. Dönteni kell. :D 2285 fából mikor lesz 12000? :D Én is kiváltottam a tervrajzot. Ráért volna. :D
     
    Fatther, nyuszika215 és KUNCZE kedveli ezt.
  6. flamne

    flamne Törzsjátékos

    A farmáruda hol található?Köszönöm!
     
  7. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    HéricsBáró kedveli ezt.
  8. katus2

    katus2 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    A Bölcs Tölgytől 500 csillagot adtam a manufaktúra megnyitására,de nem tudom,hogyan működik vagy hol találom.Segítene valaki ebben?
    Köszönöm
     
  9. CoraQueen

    CoraQueen Fórum ezredese

    A menüben az ólak között találod, 2*2-es területre kiteheted és terményes ólakat rakhatsz bele, 4-et.
     
    Fatther és Meellcc kedveli ezt.
  10. Csókos

    Csókos Fórum bárója

    Sziasztok!
    Olyan, mint a lottó főnyeremény. Mindenki várja, és tudja, hogy van, csak még senki sem látta. Még 1399 fa kell :D
     
    Fatther kedveli ezt.
  11. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Meg van a 8. fejlesztett tárolóm;) ÉÉÉÉs van 53 felesleges fúrómxDxDxDxD:cry:xDxDxDxD
     
  12. Csókos

    Csókos Fórum bárója

    Sziasztok!
    Végreeee meg van az első fullos fejlesztésem!!!
    El sem hiszem, úgy örülök neki! A neon ólak mellé bekerült két páva ól.... :)
    A füvészkerthez meg 1260 cserép kell. A fúróval nem lesz gond, 40 darab van raktáron, és várják, hogy használjam őket.
     
    Fatther, GA-BI-O-Farm, ulmo12 és 2 más kedveli ezt.
  13. Erzsi57

    Erzsi57 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok !
    Én most kicsit elvagyok keseredve, mert azt mondják a fakalapácsot " véletlenszerüen" kapjuk, nekem sajnos vagy 2 hónapja 1 darab sem jön, sem a termelésből, sem a barkácscuccok közül
    . A fúrótól féltem és azzal semmi gond. Hiába csináltam meg a II. fejlesztésű vadaskert feladat sort, ha ilyen tempóban jön a fakalapács karácsonyra sem lesz meg.
     
    Farm_Tadity_ kedveli ezt.
  14. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    A fakalapács a legértékesebb, következésképpen a legritkább barkács felröppenő. Sokat segíthetsz magadon a nemesített növényekkel, amelyek sokszorosára emelik a fakalapács felröppenésének esélyét: spárga 750x, nőszirom 1000x, karfiol 1000x.
     
    GA-BI-O-Farm, zoldert, Fatther és 2 más kedveli ezt.
  15. Erzsi57

    Erzsi57 Utánpótlás-írogató

    Köszi a jó tanácsot, majd ezeket is kipróbálom.
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  16. Csókos

    Csókos Fórum bárója

    Sziasztok!
    Teljesen lenullázva, de meg van az első full fejlesztésem a vadaskerthez! Ja, és a 3. vadaskertet is :)
     
    GA-BI-O-Farm, BatkaMariska és Fatther kedveli ezt.
  17. mamzli953

    mamzli953 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! Nekem is kellene egy kis segítség. Én a Mozgalmas manufaktúrára fizettem ki 500 csillagot, de nem tudom hol találom.
     
    Marika312 kedveli ezt.
  18. Marika312

    Marika312 Fórum császára

    Szia, szép estét !
    A Manufaktúra farmra kitehető raktárház - ezért az Ólak között keresd a farmon (M) betűnél lesz vszínű. Gratulálok a kiváltásához.
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  19. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Szervusz!
    Ha csillaggal fizetted ki a manufaktúrát, akkor a normál farm láda ikonnál az állatoknál keresd! Segít ha a keresőbe beírod a manufaktúrát.
     
  20. dkata75

    dkata75 Aktív író

    sziasztok!
    A 2-es szintű vadaskert feladatot meg csináltam és nem találom. Hol lehet meg találni?
     
    Marika312 kedveli ezt.