Visszajelzés Rock 'n' Robot eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 17.4.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Annyira nem túlzás a 700 , mert 310 db event van az eventismertetőben 16 oldalon keresztül .
    Legalul a fórumon van a Központ arhívuma ami 87 oldal , benne a titokfákkal , vonatól fa izé bizék .
    De imádom az írásaid , szóval nem akarok nagyot mondó versenyt . :inlove:

    Ha meg vérlázító vagyok az nem jó , mert a szúnyogokat nem szeretem .
    Habár az milyen koreográfia lenne ?
    Az ér valamit az eventbe , miközben táncolok és hessegetem a szúnyogokat ? Az plussz pont ?
    :D:D
     
    szekulagábor, Cyra65, meszimarsi és 11 más kedveli ezt.
  2. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Én bevállalom 21-30-ig. Majd igyekszem csütörtök, - péntek hozni :)
     
  3. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Minden minievent, minden munkásakció, hírlevél, közlemény benne van abban az archívumban.
    Az első oldalon 5 darab event van. A többi minievent. Így nehéz összeszedni 16 oldalon 310et. Kb. a 87 oldalon találsz ennyit.
     
    Swordfish, Maszatka47, Cyra65 és 6 más kedveli ezt.
  4. emocy91

    emocy91 Fórum biztosa

    Sziasztok :)

    Kategorikusan még nem tudom kijelenteni, hogy
    megtáncoltatom-e a robotokat :D??? Ugyanis még hezitálok ;) xD...
    Mivel nem
    pénzes felhősorról beszélünk :), igazándiból rosszat sem mondhatunk rá, maximum a lezárási időt kifogásolhatjuk :p, teszem én hozzá: méltán ;)...
    Mert a mi, játékosok meglátása szerint, a 24 órás lezárási idővel jobban kiegyeztünk volna xD...
    A Láda, amiből csemegézni szoktunk :D, nos, az is mindig jól jön/jönne 8)!!!
    Enyhén frusztrál -.-, hogy miért is van szükség "kosaras" Eventnövény betakarítás növelőre???!!!
    Nagyon remélem, hogy ebből nem teremtenek "hagyományt", hanem továbbra is olyan játékosbarát eseményeket terveznek :p, ahol a "Könnyű" besorolást kapott eventet nem szükséges pénzért vásárolható kosárral teljesíteni :oops:...!!!

    Mert eventről-eventre látjuk :eek:, hogy a beadandó növény mennyiség egyre csak nő :p...; valamikor az "ördögi kör effektussal" riogattak bennünket o_O, mely szerint: egy esetleges területbővítés óhatatlanul maga után vonná az eventnövény növekedését :oops:..., és már oda is jutottunk, területbővítés nélkül -.-...
    Úgy gondolom, hogy szabadidős tevékenységnek is nevezhetjük eme eseményt :D, mert ha nem áll rendelkezésünkre kellő mennyiség ebből a "drága kincsből" :inlove:, akkor jobb ha bele sem kezdünk a robotolásba :D xD...
    A robot táncoltatás lényegét nem igazán értem én ;), de nem is kell xD, úgyis azt adja a rendszer amit akar :D...

    Felröppenőben gazdag, robotolásban szegény eseményben legyen részünk 8)!!!



    Örömteli és szórakoztató játékot kívánok :)!!!






    "A napok sorát fűzd fel egy nyakékre. Minden egyes nap egy újabb gyöngyszem lesz ékszereden. A csiszolatlan gyöngyöket finoman

    illeszd egymáshoz, hogy kezed nyomán ragyogjanak csöndes, békés fénnyel. Mintha ékszerészmester volnál, aki különös gyöngysorok

    alkotására született - így éld az életed."/Hioszi Tatiosz/
     
  5. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Szeretem az írásaidat mert nagyon egyedi. :)
    De a piros mondatodat mégis kiemelném: nem azt ad amit akar, hanem minden variációhoz egy fix nyeremény tartozik. Most majd kiderül milyen csapatjátékosok vagyunk. ;)
     
  6. emocy91

    emocy91 Fórum biztosa

    ;) Az a piros :D, talán mégiscsak zöld xD...
    Egyébként stimmel :inlove:!!!
     
  7. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Tudom. :D:D:D Én írtam direkt pirossal hogy kiemeljem. :D
     
  8. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Fix, hogy azt ad, amit akar.xD

    Közben a trágya ára meredeken emelkedik. A pillangóevent meg tart és újult erőre kapott a gazdaköri érkezésével.
    Azt tudtam, hogy a bikák a pirosat zöldnek látják. No, de a kakasok is?!
     
  9. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Engem is felirhatsz egy 10-s csomaghoz.
     
    zsona416, Leho69, Maszatka47 és 10 más kedveli ezt.
  10. k.a.t.i

    k.a.t.i Fórum biztosa

    Én bevállalom a végét, 111-120-ig. Csüt estére lesz meg, ha úgy megfelelő :)
    Azt lehet tudni, hogy van lehetőség a 30 után is táncolni?
     
    szekulagábor, zsona416, Sali~*.* és 12 más kedveli ezt.
  11. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    :D:D:D A kakasok azt látnak amit akarnak. :D Ha becsukom a szememet akkor meg nem látok semmit. :D
     
  12. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Dehogyis. A kakasok is csak azt látják, amit az event ad. Vagyis a kakasok azt látják, amit a BP akar... Legfeljebb látsz majd tőle pirosat-ződet...
     
    csio70, Swordfish, BackOffice és 18 más kedveli ezt.
  13. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Ez a baj hogy csak a sok TP-t látom. Ha becsukom a szememet, legalább nem látom. :D
     
  14. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szép kis tánctanár, mondhatom. Csukott szemmel idomít robotot.
    Az csak rajtad áll, hogy az eventben is csak TP-t látsz-e. Én biztos nem fogok azt látni. Igaz, mást se...
     
    taga1, Swordfish, szekulagábor és 12 más kedveli ezt.
  15. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Sziasztok :)

    Event elolvasva, értelmeve, csevegő is végigolvasva. Jó kis táncika lesz ez :) Tenyésztőst kihagytam, vagyis 3/4-ig megcsináltam, csak a felhő nincs meg, ,kitehetők igen.
    Az eventnövényt én is sokallom, de azt hiszem bontok mindent, majd újra visszapakolok. A variációkat fogom nézni, de igazság szerint ezekért nem érdemes taktikázni (mégha party, vagy kupon lenne). Szóval annyira fogok csak odafigyelni, hogy termelek, malomban keverek, táncolni meg hétvégén kezdek, addig minden nap, még szombaton is dolgozok.
    Most megyek átrendezem a farmot. Növényekkel, fákkal, és 1 terület óllal várom az eventet majd.
     
    Swordfish, Sali~*.*, Maszatka47 és 9 más kedveli ezt.
  16. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    :D:D Nem mondod hogy nem fogod csinálni az eventet?
    Nekem kellenek ezek a ládák, valahogy ragaszkodok hozzájuk. :D Nemrég bontottam 30 csemegés ládát és 6 party volt benne meg sok egyéb. Szerintem ezek a ládák csak támogatnak egy farmot. Egyszer kell megszerezni és utána csak bontogatni.
     
  17. rokaro1

    rokaro1 Aktív író

    Sziasztok!

    Nagyon köszönjük, hogy bevállaljátok a táncrendet, (hogy melyik variáció milyen ajit ad). Én csak szombat este fele tudok táncolni. Ha akkor még lesz üres hely, akkor számithattok rám is.
    A felhőn tényleg gáz, hogy ilyen hosszú a lezárása. A ládákhoz én is ragaszkodok valamiért. :)
    329 db húsz órás fát raktam ki, meg ólak vannak kint. Kiváncsi leszek mit dob a gép. Általában a középmezőnyben szoktam szerepelni a kezdő felröppenők terén.

    Sok sikert Mindenkinek!
     
    Swordfish, Leho69, emocy91 és 7 más kedveli ezt.
  18. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Hát mondtam én ilyet? Nem. De most mondok. Nincs kedvem 5 napon keresztül négy óránként eventnövényt ültetni.
    Annak ellenére, hogy teljesen igazad van abban, amit írtál.
     
    spagetti24, Swordfish, Sali~*.* és 16 más kedveli ezt.
  19. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    És neked is mennyire igazad van!
     
  20. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Nekem sincs. :D De az olyan ládákat nem hagyom ki, amik pörgetést adnak, vagy sz.tápot-sz.trágyát.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.