Visszajelzés Romantikus randevú - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 17.2.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. DZA001

    DZA001 Fórumszaki

    Aggódni azért nem aggódok.Csak még furcsa nekem ez a rengeteg újdonság.Az alapok megmaradtak bennem,de van még megtanulni valóm bőven.Már elolvastam a nullpercezésről szóló leírást.Attól még nagyon messze vagyok.Na de majd holnap kiderül mennyire fognak jönni azok a felröpik.Meg hogy mennyire is fog menni és tetszeni ez az event.
     
    mamszi5107, Éva0315, Fenyvesi1010 és 7 más kedveli ezt.
  2. Fenyvesi1010

    Fenyvesi1010 Fórum félistene

    Őszinte részvétem Icuka , ismertem a fórumból. :(( S ne legyek off, a holnap kezdődő eventet is csinálom, narancssárga dáliát ültetek és a 8 órás verziót választottam egyelőre. Ez nem lesz olyan nehéz, mint a bahás volt. Sokkal több lehetőségünk van a feladat maradéktalan elvégzésére. Nekem biztosan kell a piccoló láda. Sok sikert Mindenkinek ! :)
     
  3. Goran

    Goran Fórum hercege

    De szerencsés vagy, én a cserenapon pannikat adtam a virágos dallamokért, a sajátomból meg Pogo show-t kaptam sajnos
     
    zamenik, marcsi152, Éva0315 és 4 más kedveli ezt.
  4. sosoump

    sosoump Fórum mestere

    Szép estét Mindenkinek!

    Kérdezem tisztelettel: a hosszú növény mennyi idö alatt érik be komforton, zöld cseppekel és karácsonyi sütivel?
    köszönöm:inlove:
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  5. Kukackukac

    Kukackukac Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!:inlove:
    Mind a két farmon hosszúval kezdek.
    A 2. számú farmon a felhőig, vagy, ami az időbe belefér, de extra nélkül.
    A nagy farmon végig megyek:Dmegszokásból;)erőből:D, mert illik mindent befejezni:pxD
    Jó játékot mindenkinek!:inlove:
     
    maszilva, marcsi152, Éva0315 és 10 más kedveli ezt.
  6. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Fontos tudni, hogy minden növény ugyanannyi idő alatt érik meg komforton, karácsonyi sütivel, fehér ártatlansággal és szupertrágyával, mint amit a sima földbe ültetsz. Vagyis az érésidő 8:00. Vízzel és trágyával 5:46.
    (Feltételeztem, hogy a fehér ártatlanságot csak véletlenül felejtetted ki; hiszen ha csak egy terméket teszel rekeszbe, akkor a fehér ártatlanságot érdemes. De ha mégsem, akkor az érésidő 10:30 / 7:34).
     
    Fatther, marcsi152, mamszi5107 és 12 más kedveli ezt.
  7. sosoump

    sosoump Fórum mestere

    Köszönöm szépen!
    Nem felejtettem el: :D fehér ártatlanság nélkül kar lenne a zöld cseppekért
     
  8. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Sziasztok, szia!

    A fentieket kiegészíteném annyival, hogy a növény kiválasztásánál esetleg érdemes lehet figyelembe venni a nyereményeket is. Ugyanis csak a felhőig is, illetve a két növény sorrendjétől függően is vannak eltérések.

    Az alábbi táblázatban látható, hogy teljes event esetén, a kezdő növénytől függően milyen különbségek vannak a nyereményekben. (A megegyező nyereményeket pl. bónuszláda, ólak, piccoló láda, talányos fák, sztrágya, stb. nem tartalmazza.)

    Kezdő növény
    4 órás​
    8 órás​
    PP
    6​
    7​
    Sztáp
    56​
    48​
    Agger talányos tenyészet
    2​
    1​
    KK
    8​
    20​
    Szint x TP
    9100​
    8850​
    Szint x csp
    350​
    600​
    Műhelybevételi bónusz
    1​
    0​
    Ólbevételi bónusz
    0​
    1​
     
    Utoljára szerkesztett: 17.2.21
    Fatther, Fuhur, .barbi1. és 22 más kedveli ezt.
  9. PZoli64

    PZoli64 Fórum hercege

    Szia!
    Azt tartom valószínűnek, az előző, ehhez hasonló eventnél tapasztaltakból, hogy
    minden plusz nélkül (szupertrágya, nullpercezés, Kacsa Kata trágyája) répás almás
    csatnival a felhőig el lehet jutni.
    A piccolo ládához viszont már szükségünk lehet az előbb felsorolt "segítségekre".
     
    Fenyvesi1010, PalMa, marcsi152 és 6 más kedveli ezt.
  10. DZA001

    DZA001 Fórumszaki

    Szia.
    Nullpercezésre még sokáig esélyem se lesz,de rajta leszek az ügyön.Szupitrágyából sincs olyan sok így valószínű csak a hosszú érésű növényes event résszel fogok foglalkozni.Piccoló láda még annyira nem foglalkoztat,mert még tanulmányozom a rengeteg újdonságot.Van belőle bőven.A rövid érésűvel meg majd jutok amíg jutok.Elég rendesen megváltozott sok minden hat év alatt.Most kezdem el sajnálni a régi farmom elvesztését.De eddig tetszetős volt számomra az előző két event is.
     
    Fenyvesi1010, PZoli64, Samborg és 3 más kedveli ezt.
  11. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!
    Sikeres eventet kívánok;) érd el a kitűzött célt;)
    Minden visszatérő játékos kincs;)
    Ha tudok segíteni, valamiben jelezd... szívesen küldök terméket...
     
    Utoljára szerkesztett: 18.2.21
    Kuzdern, .barbi1., Éva0315 és 4 más kedveli ezt.
  12. DZA001

    DZA001 Fórumszaki

    Szia.
    Köszönöm és hát azon leszek elérjem a felhőt.Remélem hamar belerázódok a farmbeli újdonságokba és jó időtöltés lesz.Kíváncsian várom ezt a számomra teljesen új eventet is.A felröpiket kedvenceimmel várom.Mogyoróval és nőszirommal.Kiegészítve egy kis fokhagymával sárkányfűvel.Majd kiderül hogy hozzák a felröpiket.Anno jól adták.Neked is sikeres eventezést kívánok.
     
    Fatther, Éva0315, mamszi5107 és 3 más kedveli ezt.
  13. adri2983

    adri2983 Junior szaki

    Szia!
    Sok sikert az újrakezdéshez! Én is kb 1 hónapja tértem vissza hosszú évek után. Sok újdonság van, és idő kellett még rájöttem mire képes a farmom. Egy valami nem változott: itt a forumon sok a segítőkész gazda, és nagyon sokat lehet tőlük tanulni.

    És hogy ne legyek off, a rövid érésű növénnyel kezdem (hétvégén nem érek rá), a piccolo láda nem vonz, nem volt vele szerencsém a Valentín napi eventben.... A felhő a cél. Szerintem meglesz.
    Sok sikert mindenkinek.
     
    marcsi152, jófarmerlány, Atali és 8 más kedveli ezt.
  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Bizony nagyon fontos, hogy reális célt tűzzünk ki...
    Ami az időnkbe energiánkba belefér.. és amire képes a farmunk;)
    Én a felhőig biztosan elmegyek... mert az kell;) A Picoló csábító... de a való világ majd eldönti elérem e;)
     
    daszi, .barbi1., Éva0315 és 2 más kedveli ezt.
  15. DZA001

    DZA001 Fórumszaki

    Szia.
    Köszönöm.Én most csak a talányos fák és ólak miatt megyek bele az eventbe.Nem fogok elkeseredni ha netán még a felhő se sikerül.De event indulásnál és event alatt kiderül meddig jutok.És igazad van,itt a fórumon mindig segítőkész gazdák voltak.Mondhatjuk úgy is egy farmerama család.
     
    jófarmerlány, Éva0315, adri2983 és 3 más kedveli ezt.
  16. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ha sok kihagyás volt, akkor sok új dolgot adhatnak a titok ólak és fák;) Ezek mind fontosak a gazdakörhöz, és a teljesebb farm élményhez;) Hajrá!
     
    Éva0315, adri2983, Nagyii58 és még 1 ember kedveli ezt.
  17. sadrika97

    sadrika97 Fórum biztosa

    Igaz! Minden relatív!:D
     
    Goran, Éva0315 és Nagyii58 kedveli ezt.
  18. Fenyvesi1010

    Fenyvesi1010 Fórum félistene

    Sziasztok, valami van, engem folyamatosan kidob, pedig mindjárt kezdünk. :music:
     
    Fatther, Kuzdern, Éva0315 és még 1 ember kedveli ezt.
  19. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia!
    Igen, van, ilyenkor nem jó belépni, vagy belépve maradni, mert az a szerencsésebb eset, ha csak kidob.
    Ilyenkor fut az event betöltő szkript.
     
    Kuzdern, Éva0315, Gio és 3 más kedveli ezt.
  20. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Kedves Játékosok!

    A farmos területeken játszódó "Romantikus randevú" event élő, online!


    Kérjük, ellenőrizzétek az eventórában az új event ikonjának meglétét - a fő farmon, a szédült szántó területénél!

    Ne feledjétek, nincs központi eventnövény!


    A legelején a SORRENDRŐL tudunk dönteni. Arról, hogy előbb a rövidebb, vagy a hosszabb növénnyel kezdjük a termelést, a beadást.
    CSAK EGY feladatsor van, csupán annyi a különbség, hogy eldönthetjük, melyik növénnyel kezdjünk.


    Az event lépései:

    1. El kell dönteni, hogy melyik növénnyel szeretnénk előbb foglalkozni: a hosszabb, vagy a rövidebb érési idejűvel.
    2. A döntésünknek megfelelő ablakot válasszuk ki!
    3. A kapott kellékből és az eventinduláskor kapott Szerelmeslevélből a malomban kell lekeverni az eventnövény kezdőmagját.
    4. Ezek után eventnövényt kell ültetni, felröppenőt kell gyűjteni és ezeket beadogatni a feladatba.
    5. A felhő megszerzése UTÁNI lépésben megkapjuk a másik kelléket, ami a második eventnövényhez szükséges.
    6. A második eventnövény kezdőmagjait elő kell állítani a malomban, és folytatódhat a termelés, beadogatás.


    Sikeres játékot kívánunk
    a Farmerama csapata
     
    .barbi1., Kuzdern, Gio és 10 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.