Visszajelzés Romantikus randevú - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 17.2.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. kriszta70707

    kriszta70707 Fórumlakó

    Dettó! :) Mindent bele! :)
     
  2. encsi22

    encsi22 Járnitanuló

    sziasztok. kiválasztottam a csoki rózsát..le is gyártottam db-ot..ám a vetőtáblán csak a másik event gaz van amiből ugye nincs nekem...többször frissítettem semmi változás..szerintetek hova lett a legyártott csokirózsám?
     
    Éva0315 és böbe764 kedveli ezt.
  3. CoraQueen

    CoraQueen Fórum parancsnoka

    Tulajdonképpen ez nem is rossz ötlet. Sosem szoktam kosarat venni, de most 359-ért megvettem a legkisebbet, gondoltam, én is kipróbálom. Amúgy én is a 8 órás növénnyel kezdek.
     
    Éva0315, jófarmerlány, Kuzdern és 3 más kedveli ezt.
  4. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    A csokirózsa csak a fő farmon, a szívvirág csak a szántón ültethető. Jó helyen keresed?
     
    Éva0315, marcsi152, Kuzdern és 6 más kedveli ezt.
  5. encsi22

    encsi22 Járnitanuló

    mindkét helyen néztem de megnézem újra...köszi a gyors választ :)
     
  6. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Sziasztok !
    Hortenziával vártam az eventet + füvészkertek voltak kinn, 125- 122 felröpi jött ( Pannikkal )
    Van 1 +termés 1 termény bónusz és levettem 1 Jacket.
    Hosszúval kezdtem az ültetést.
     
    Éva0315, marcsi152, Kuzdern és 6 más kedveli ezt.
  7. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    Sziasztok, a felröpi gyékénnyel pannikkal 103-109.
     
    Éva0315, maszilva, marcsi152 és 8 más kedveli ezt.
  8. Liliom44

    Liliom44 Haladó

    "némi extra" - ez őszinte jelzés. Lefordítva: 5 nap alatt csak anyagi ráfordítással lehet végig csinálni. Ha havonta csinálnak ilyen jellegű eventet.......hmmmm. Még szerencse, hogy nem vagyok eventőrült, rámenne a nyugdíjam. Azért csinálom - jutok, ameddig jutok. Mert szeretem a játékot. Legyen mindenkinek szórakozás és nem idegeskedés.
     
    Éva0315, marcsi152, farmeres53 és 6 más kedveli ezt.
  9. encsi22

    encsi22 Járnitanuló

    köszi a megvilágításom :D főfarmom még bevetve,de látszik a rózsám :) még egyszer köszönöm :)
     
    Éva0315, Gio, -BombadilToma- és 2 más kedveli ezt.
  10. szikat73

    szikat73 Junior szaki

    Sziasztok, hortenziával vártam az eventet , 1 panni a tölgyön :szív alakú süti:67 db, szívhez szóló ajándék:62db. 8 órás event növény elvetve.
     
    Éva0315, Nagyii58, Gio és 2 más kedveli ezt.
  11. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Semmi gond én is indultam;)
     
  12. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Szia!

    A némi extra nem feltétlenül jelent anyagi ráfordítást. Csupán annyit, hogy komótosan, naponta 2-szer, 3-szor belépve és csak csatnit használva nem lehet végigvinni. Viszont pörgetéssel vagy a (pl. korábbi eventeken szerzett vagy ládákból bontott) bónuszokkal valamennyi szupertrágyát felhasználva (ami szintén jöhetett eventnyereményként vagy a hajdanán megszerezhető mamutfák által megtermelve) megcsinálható.

    Én a 4 órás növénnyel kezdtem, a műhelybevételi bónusz miatt, mivel abból van kevesebb készleten. 99 sima és kb. 40 party pörit elhasználtam, kaptam egy 100 és egy 200%-os terménybónuszt (meg vagyok elégedve :)). Kosarat nem vettem, így a felszaporítást nem úszom meg... A következő kört már komfortba fogom ültetni. Felröppenő (42 Pannival) 136 és 134 db jött, gyékényre.
     
    Éva0315, maszilva, PalMa és 12 más kedveli ezt.
  13. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szabad kérdezni hányas szinten kapálsz?
     
    Éva0315 és Nagyii58 kedveli ezt.
  14. eviii_mee

    eviii_mee Fórumszaki

    Sziasztok. Én a rövid érésű gazt választottam, sikerült most pörgetnem egy 100% - os bónuszt is. A felröpi nekem elég rosszul jött 43-45 darab.
     
    Éva0315, Nagyii58 és mamszi5107 kedveli ezt.
  15. DZA001

    DZA001 Fórumszaki

    Reggel léptem át a 79-s szintet.Még nagyon az elején vagyok.
     
    Éva0315, Nagyii58, Marika312 és 5 más kedveli ezt.
  16. zoldert

    zoldert Fórum parancsnoka

    Minden eventnél megszoktam venni a legkisebb kosarat, mert azzal ki lehet hagyni a felszaporítás idejét és annyira nem kerül sokba.
     
    Éva0315, maszilva, Nagyii58 és 6 más kedveli ezt.
  17. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    A 8 órás növényt napi 3-szor, a 4 órásat napi 5-ször tudom aratni. az event 5 nap, plusz a mai. Ha semmi extrát nem használunk, akkor a következő a helyzet:
    1. Kezdés a hosszú növénnyel.
    Kell belőle 10 környi, ami vasárnap estére van meg. A rövidből kell 12 kör, amiből hétfőn és kedden 10 kör lemehet. Vagyis hiányzik 2 környi, mintegy 1200 db 4 órás növény.
    2. Kezdés a rövid növénnyel.
    Kell belőle 20 környi, ami hétfő délutánra van készen. A hosszúból kell 6 környi, amiből kedd estig 4 simán letermelhető, vagyis hiányzik itt is kb. 1200 növény.

    Ha sikerül bónuszt pörgetni, akkor pipa, ennyi növény egy 100%-os bónusszal játszva összehozható. Ugyanez vonatkozik a pajtából aktiválható növénybevételi bónuszra is.
    Ha nincs bónusz, akkor az 1200 növény legegyszerűbben 400 KK szupertrágyával termelhető le. De lehet szupertrágyával is operálni, ekkor egy plusz 2x2-es körrel 44x6=264 a plusz hozam, 5 körrel megvan a hiányzó mennyiség; ehhez kell 220 szupertrágya, és naponta egy plusz óra. Ha KK-t is teszünk rá, akkor egy kör hozama 396; vagyis mindössze 3 plusz kör kell, és ez kerül 132-132 szupertrágyába és KK-ba; alig több ez, mint amennyit egy átlagos felszaporítás igényel.
    Mindez most nem tekinthető soknak, így indokoltnak tartom a "némi extra" szóhasználatot.

    És ne feledkezzünk meg Rackó holnaputáni 4 órás +1 bónuszáról sem.

    És fontos még kihangsúlyozni, hogy az ilyen eventekben az alap, vagyis a felhőig tartó rész teljesíthető alap eszköztárral, míg a többi már igényli azt a "némi extrát". Ami most nem olyan sok, de pl. a Farmaranyfás eventben jócskán kellett beletenni bónuszt/szupertrágyát.
     
    Éva0315, szikat73, maszilva és 20 más kedveli ezt.
  18. adri2983

    adri2983 Junior szaki

    Szia!
    Kérlek segíts, ha tudsz, vagy segítsetek! Az mit jelent, hogy eldugtál a malomban 60 darab magot? Illetve Toma említette, hogy érdemes gyűjtögetni a malomban a szerelmes leveleket, mert ha elfogy, x óránként kapunk. Hogyan gyűjtögetitek?
    Én megvettem a kis kosarat, így van 50 db.
    Köszönöm a választ!
     
    Éva0315, Fenyvesi1010 és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  19. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Kitartást, minden nagy farmos volt kicsi;)
    Én is rászoktam a kis kosárra... az a 899 ft... belefér;)
     
    Éva0315, Nagyii58, Fenyvesi1010 és 3 más kedveli ezt.
  20. zoldert

    zoldert Fórum parancsnoka

    A kis kosár ára 359 Ft
     
    Éva0315, Nagyii58, Kuzdern és még 1 ember kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.