Visszajelzés Romantikus randevú - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 17.2.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Hahacska

    Hahacska Haladó

    Szia Toma!

    A pörgetések nem adtak bónuszt, így marad nekem a 100% növénybevételi aktiválása, amiről nem bírom eldönteni, hogy mikor tegyem meg.
    Mivel arany rekeszes, ki kéne vennem a karácsonyi sütit. Most 44 2x2-es föld + a maradékon 1x1 van kinn. Ez nálam 1 óra 9 perc alatt érik (fáraós felhő is aktív).
    Aktiváljam a növénybevételit mielőtt ezt aratom, vagy csak akkor, mikor már a következő, komfort földbe ültetett növények beérnek?
     
  2. Melan

    Melan Fórum admirálisa


    Toma nagyon szepen levezette, hogy nem csak anyagi raforditassal lehet teljesiteni, nemi KK es/vagy szupertragya es/vagy porgetes kerdese es meg lehet csinalni.

    En hozzateszek megy egy "extrat" ami nem kerul penzbe. Toma szamitasaban hianyzott 1200 noveny a rovidbol napi 5 aratassal szamolva, de elvileg a rovid noveny akar napi 6x is arathato, csak ahhoz ejszaka fel kell kelni. Ez plusz faradtsag az biztos, viszont nem kerul penzbe, 2x kell felkelni mert azzal meg van a hianyzo 1200 noveny.
     
    Éva0315, maszilva, -gyöngy-581 és 14 más kedveli ezt.
  3. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Beteszel a malomba valami hosszabb keverést, és utána az eventnövényt. Amikor újabb 5 db-ot ad a rendszer a szerelmes levélből, egy nagyobb adagra cseréled a bent lévőt. Csak arra vigyázz, le ne keverje a malom. Mielőtt a másik növényre kerülne a sor, törlöd a malomból a bekészített adagot, és lekevered az új növényt. Így nem csak 5 maggal kezdhetsz, hanem többel is. Kosárnál erre nemigen van szükség.
     
    Éva0315, maszilva, inanna11 és 13 más kedveli ezt.
  4. CoraQueen

    CoraQueen Fórum parancsnoka

    Tulajdonképpen igaz. Eddig nem is néztem a kosarakat, úgy voltam, hogy nem veszek és nem is foglalkoztam vele. Én nem bírok mindig olyan tudatosan játszani, legtöbbször az a. s. (ahogy sikerül) szabványt követem. :) Mondjuk az eventeket azért általában végigviszem így is. :)
     
    Éva0315, Nagyii58, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  5. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Én a növénybevételi csak holnap reggel aktiválnám. Mivel Pinkie-vel hosszabbítható, a hatóideje 31:12. Ha most aktiválod, belenyúlik a holnap késő estébe, amikor én már nem szoktam farmozni.
    De ez alapvetően a Te céljaidtól, lehetőségeidtől, időbeosztásodtól függ.
     
    Éva0315, maszilva, marcsi152 és 11 más kedveli ezt.
  6. adri2983

    adri2983 Junior szaki

    Köszönöm a választ!
    Ez eszembe sem jutott...
    :)
     
    Éva0315, Nagyii58, Fenyvesi1010 és 3 más kedveli ezt.
  7. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Hopsz igaz... akor én az egyel nagyobbat vettem;)
    Bizony itt a részletekben lakik az ördög;)
     
    Éva0315, Nagyii58, zoldert és még 1 ember kedveli ezt.
  8. Hahacska

    Hahacska Haladó

    Köszönöm szépen!
     
    Éva0315, Nagyii58, Kuzdern és 3 más kedveli ezt.
  9. ildiko44

    ildiko44 Fórumfelvigyázó

    Toma! Köszönöm a számítást...a hosszúval kezdtem, majd kiderül meddig jutok...a felhő a lényeg, a többi csak hab a tortán. Sikeres eventet mindenkinek!!
     
    Éva0315, maszilva, Nagyii58 és 8 más kedveli ezt.
  10. -Makkmarci40-

    -Makkmarci40- Fórum-zöldfülű

     
    Éva0315 és Fenyvesi1010 kedveli ezt.
  11. Farm_Tadity_

    Farm_Tadity_ Fórum veteránja

    Ugyan nem ide tartozik, de érdeklődnék mikor frissül a farmáruda? Ugyanis ki van irva hogy ma kettőkor. A farmárudában meg ha jól néztem 10 nap van irva. Tehát nem frissült 14 órakor. Akkor a kiirás a hibás?
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  12. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Ehhez nem értek , de kiváltottam már a hoppácska dekort . :inlove:
     
  13. Farm_Tadity_

    Farm_Tadity_ Fórum veteránja

    Ez érdekes. A hoppácska a megújult farmárudában lehet kiváltani. De nálam nem újult meg.

    Ui.
    Most megnéztem ismételten. Megújulni nem újult de itt is meg lehet venni a hoppácska kitehetőt. Persze lehet csak én értettem félre. Nem megújul hanem csak frissül. Ami azt jelentheti hogy bekerül egy-két új dolog.
     
    Utoljára szerkesztett: 18.2.21
  14. Marika312

    Marika312 Fórum császára

    Szia, küldtem egy Répás-almás csatnit (+2 növény) Aratás előtt kell aktíválni, az éléskamra polcán találod, arra katt, majd a felhasználásra. Próbáld az eventet amíg tudod csináld, minden amit megnyersz a farmocskádat gyarapítja.
    .-
    Köszönöm -BombadilToma- a számolásodat és taktikai tanácsaid. Követem.
    Hosszú érésű növénnyel kezdtem az eventet -1 órás késéssel-, 192/189 felröpi érezett Amarántból, pannikkal.
    2X100 %-os terménybónuszom és egy 6 órás termésbónuszom lett kezdéskor, ez meg fogja "dobni" a növényszámokat (is), 2X 5 %-os szupertrágya gyorsítót használtam fel. Szeretném végigvinni, az előzőt is megcsináltam, az akkori Piccoló ládából Kicsobbanó öröm lett.
    Mindenkinek sikeres eventezést, a kitűzött cél elérését kívánom.
     
    ildiko44, Éva0315, maszilva és 15 más kedveli ezt.
  15. -csincsike-

    -csincsike- Fórumszaki

    Telefonról 3 órája csak ez a hibaüzenetet jön be! [​IMG]
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  16. DZA001

    DZA001 Fórumszaki

    Szia.
    Köszönöm.Rajta vagyok az ügyön hogy minél több összejöjjön.Majd csak belerázódok megint a dolgokba.Hat év kihagyás után van mit átböngésznem az eventekkel,játékkal kapcsolatban.Az alapok némileg megmaradtak bennem,de rengeteg az olyan dolog ami számomra ismeretlen.Na de gyakorlat teszi a mestert.Na az nem lesz belőlem ebben az életben.
     
    Éva0315, Nagyii58, Hahacska és 2 más kedveli ezt.
  17. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Én is elkezdtem az eventet...100%-os bónuszt tudtam kipörgetni...ez így jó indulásxD
    A 8 órás egazzal kezdtem:Dsok sikert ;)
     
    Éva0315, maszilva, rozo52 és 19 más kedveli ezt.
  18. zsona416

    zsona416 Fórum bárója

    Sziasztok:)

    Kicsit késve kezdtem ezt az eventet is, még csak a felszaporításnál tartok, a 8 órás növényt választottam...gyékénnyel vártam mind a két területen a kezdést, 157-166 felröpit kaptam...most megyek bontok pár ládát és munkára bírom a kereket...remélem adakozó kedvében leszxD Nekem nagyon tetszik, hogy mióta unity van, a felröpik aratáskor összegyűlnek lent és felszállnak, sokkal látványosabb...mondjuk az oldalsávban még mindig nem a jó számot mutatja, de annyi baj legyen.

    Aki elkezdte, annak eredményes termelést és sok szerencsét kívánok.
     
    Éva0315, Nagyii58, mamszi5107 és 3 más kedveli ezt.
  19. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    ildiko44, Éva0315, maszilva és 11 más kedveli ezt.
  20. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    szerintem ezzel valamelyik help topikba kellene írnod, mert ott tudnak segíteni.
     
    Éva0315, Kuzdern, Nagyii58 és még 1 ember kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.