Visszajelzés Sörfesztivál 2020 - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 22.9.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. SzászNóra-

    SzászNóra- Junior szaki

    Látom, nem vagyok egyedül a problémával. Ingem-gatyám kifizettem, ideszögeződtem, könyveltem, kit mikor kell aratni és be is tartottam nagyban-egészben, és a karbantartást mikor csinálják??? - a finisben!! Úgy kell ezt, jól ki kell szúrni a néppel. Miért nem lehet 14.10-kor karbantartani????
     
    Sanyat kedveli ezt.
  2. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Olyan időpont soha nem lesz, aki mindenkinek jó lesz.
    Gondolj bele a való életbe sem tudsz olyat mondani, ami mindenkinek jó.
    Karbantartás bejelentője péntek este óta elérhető a fórumon.
    https://board-hu.farmerama.com/threads/tervezett-karbantartás-2020-szeptember-29.20011/#post-1128149

    Javaslom, használj trágyát/szupertrágyát/vizet amit még esetleg nem használtál, illetve 9 órakor kezdődik, várhatóan 45 percet vesz igénybe, de nagy valószínűséggel kevesebbet fog igénybevenni, azaz marad több mint 4 órád befejezni befejezni
    az eventet.


    https://board-hu.farmerama.com/thre...ános-témák-részleg.19446/page-57#post-1128768
     
    -ágianyu33- és mamszi5107 kedveli ezt.
  3. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    A főjutalmaknál kiváltottam minden csillagos érmét .

    [​IMG] [​IMG]

    Ennyi etető anyagom maradt még . De ez változhat még , mert termelem az eventnövényt .


    [​IMG]

    Ezeket váltottam ki eddig az etetésből .


    [​IMG]


    [​IMG]

    [​IMG]


    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 29.9.20
  4. gkittus

    gkittus Törzsjátékos

    Sziasztok!

    Sajnos a második felhőhöz nem jött össze a Hordómutatvány kitehető. És ma most tudtam itt lenni utoljára. Remélem cserélhető lesz és kérem, ha valakinek sikerült kétszer kiváltani gondoljon rám, cserenapkor, írjon, hogy mit szeretne érte.
    További jó játékot és köszönöm!
     
    Fuhur kedveli ezt.
  5. Mokoro76

    Mokoro76 Aktív író

    Úgy néz ki, hogy nem fog összejönni elég üres hordó. Sajna
     
  6. Mykuszy

    Mykuszy Törekvő

    Szia! Ma reggel "elöntöttek" a felröppenők,így kész lett mindkét felhősorom! Tegnap még nem voltam benne biztos és egy kedves gazdasszony felajánlotta a kitehetőket! Mivel nekem már nincs szükségem rá,megbeszélhetitek;)
     
    mamszi5107, Sanyat és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  7. -Pancsi2000-

    -Pancsi2000- Utánpótlás-írogató

    Ha valaki kitudná váltani a 6 csillagos kitehetőt még egyszer ,( arra már sajnos nem volt felröpim ), akkor meg lesz a második felhőm is.Előre is köszönöm.
     
  8. Fuhur

    Fuhur Fórumgróf

    Én kiváltottam, cserenapon küldj baglyot és megkapod :)
     
  9. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    Sziasztok
    Eventecske lerendezve:inlove::inlove::inlove:
    Még sikerült egyet aratnom, nem igazán jött különleges az ólakból, ami említésre méltó: egy agámalak és egy narancs fácánka:p
    A fákból szerettem volna az xxl-es rombutánfát, de nem sikerült, lényeg a felhők megvannak:D:inlove::inlove::inlove:
    Aki kész annak gratula, aki még csinálja sok sikert a befejezéshez;)
    Holnap jön a kövi8)
     
    Fuhur, -kaktuszable-, Sárika555 és 6 más kedveli ezt.
  10. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Pár dolgot nem tudtam kiváltani . :cry:
    De a Főjutalmaknál kiváltottam minden Csillagos érmét , és ennyi érmém marad azon kívűl :inlove:

    [​IMG]
     
    vihence kedveli ezt.
  11. bactriaanus

    bactriaanus Haladó

    Cserenapkor elküldöm.
     
    -kaktuszable- és Sanyat kedveli ezt.
  12. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Kedves Játékostársak!

    A Sörfesztivál 2020 event véget ért, és ezzel a csevegője is zárja a kapuját.

    Ismét játszhattunk egy jót az etetős minijátékkal, amelynek során kincset érő érméket szerezhettünk.

    Ezekkel kiválthattuk az eventboltból azokat a dolgokat, amelyeket később hasznunkra tudunk fordítani.
    Csak néhány dolgot kiemelve: két felhőt is megszerezhetővé tettek számunkra a játék készítői,
    a több, egyéb, igen hasznos nyeremény mellett.
    A kapott szezon jutalompontokkal pedig hirtelen egy nagyobb lépést tehettünk a végcél felé.

    A segítőket ismét nagy-nagy köszönet illeti, hisz általuk többen még nagyobb sikereket érhettek el a játékukban.

    Az event sorozat megy tovább, amihez sok sikert kívánunk mindenkinek!
    Találkozunk a következő event csevegőjében!
     
    maszilva, jófarmerlány, .dina1. és 3 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.