Visszajelzés Sörfesztivál 2020 - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 22.9.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. dolcevita1948

    dolcevita1948 Utánpótlás-írogató

    Nagyon köszönöm!8)
     
  2. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Lenczy kedveli ezt.
  3. Lenczy

    Lenczy Fórumfelvigyázó

  4. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Bár nem jöttél még a Help topikba, felmerült még egy ötlet.
    Nem lehetséges, hogy rossz felhőre próbálsz felpakolni?
    A Sörfesztivál 1. felhőnek szürke a 'címere", arra tudsz pakolni csak.
    A színes "címeres" Sörfesztivál 2. felhőre majd csak akkor, ha kiváltod az eventboltból.
     
    -kaktuszable-, vihence, maszilva és 2 más kedveli ezt.
  5. Lenczy

    Lenczy Fórumfelvigyázó

    Köszönöm, én azt hittem a zöld címeresre kell pakolni! Sajnos ma szétestem.:cry: Az 1. felhő már ok.:) Türelmedet hálásan köszönöm!!!!
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 26.9.20
  6. hevererika

    hevererika Utánpótlás-írogató

    Köszönöm
     
    Kuzdern és Sanyat kedveli ezt.
  7. Sárika555

    Sárika555 Fórum mestere

    Sziasztok. Az első felhő beüzemelve, jöhet a második, és a sok ajándék a boltból, ami nem is ajándék, mert kapálni kell érte, nem is kicsit. De nálam mindennek szorítok helyet, holnap meg el ne felejtsem, plusz 1 növény 8 órán át. Meg akarom csinálni a bahán a kötény esete utolsó feladatát.
     
  8. drunyi

    drunyi Fórumfelvigyázó

    Most kezdődött egy rövidke babyboom! A kakukk és az anakonda minden tenyésztésre ad és csak 1 sztáp kell hozzá!!
     
    -kaktuszable- kedveli ezt.
  9. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    Ez így nem igaz.
    1. Nem ad minden tenyésztés üres hordót. Lehet, hogy nagy az esély, de nem 100%. Ez egészen biztos.
    2. Ugyanolyan arányban ad minden más állat üres hordót, mint a kakukk vagy az anakonda.
     
  10. Nagyii58

    Nagyii58 Fórum nagymestere

    Sziasztok!
    Én tenyésztéssel oldom meg az üres hordók beszerzését. Sokkal jobb arányba adja, mint a növények.
    Még 3 etetés kell és kész az event.
     
    imi010, GA-BI-O-Farm és Sárika555 kedveli ezt.
  11. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    17 db volt a raktárban, kitelepítettem őket. :) Reggel írom, hogy talán, vagy még sem, de lehet, aztán nem tudom, hogy repül, nem repül... :D
     
    -kaktuszable-, Kuzdern, ZSUZSA21 és 3 más kedveli ezt.
  12. csakierzsebet59

    csakierzsebet59 Junior szaki

    Jol jott a baby boom,novenyem van jo boven az elso felhoig,most a tenyesztessel remelem ma este elerem,holnap mar hajtunk a kovetkezo felhore
     
  13. tercsi

    tercsi Aktív író

    Szia. Köszi a tippet, most hortenzia van a két területen ez a leghosszabb érésű növényem, holnap reggel megpróbálkozom a fákkal. Valamint most olvastam, hogy a tenyésztést is érdemes bevetni a hordók érdekében, keddig majd csak össze jön valamennyi.
    Egy valami biztos, hogy eventnövényt már nem kell ültetnem.
     
    -kaktuszable-, Nagyii58 és Othep kedveli ezt.
  14. Arwen69

    Arwen69 Fórum ismerője

    Sziasztok! A két felhőt a rávalókkal együtt megszereztem, még ültetek egy kicsit, ameddig van felröpim. Ha esetleg valakinek a kitehetők nem lesznek meg, írjon nyugodtan, mert ki tudom őket váltani pluszban.
    További szép estét mindenkinek!
    Arwen69
     
  15. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Beidéztem magam! :D Jó reggelt, köszöntöm a teremben egybegyűlteket. Megkezdeném..
    .., na szóval a 17 darab titokból 1 db sem lett, nem hogy szajkó, még kék sem. :(
     
  16. cirmi54

    cirmi54 Fórum mestere

    Mindkét felhő beüzemelve, most már csak a bolt teljes kifosztása a cél! xDxDxD
    További jó munkát Mindenkinek! :)
     
    jófarmerlány, Nagyii58, maszilva és 2 más kedveli ezt.
  17. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Az első felhő nálam is kész...irány a második felhő...
    szép Vasárnapot nektek;)
     
    jófarmerlány, Fuhur, Hahacska és 8 más kedveli ezt.
  18. Ferenc1963

    Ferenc1963 Törekvő

    Sziasztok! Egy kicsit talán gyengébben adja a felröppenőt és elég érdekes is a szórás. Bölcs tölgy +2 pannival próbáltam, 26db főfarmon. Következő kör pannik nélkül 32db. Még szerintem nem vagyok lemaradva, mert már csak 10 etetés kell a 2. felhőig, (a növényekkel szinte sose volt gondom) gondoltam, kíváncsiságból kipróbálom a régóta vágyott 0 percezést. Végre, sikerült max kinemesíteni a krókusz növényem. 2x2 területen egy az egyben adta a hordókat. Nagyon szuper lehetőség. Kérdésem, amiért írtam, hogy,ha 1x1 területen szórom el, akkor is (közel) teljesen 1az 1-ben adja a felröppenőket. Gondolom, nagyon nem szórják 200asával a sztrágyát, de hátha van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata. Köszönöm a segítséget!
     
    jófarmerlány kedveli ezt.
  19. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Szia !

    Nálam jól adta a tenyésztés, 132-re adott 104 üres hordót.
     
  20. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Ha belegondolsz, ugyanannyi szupertrágyát szórnak el 200 kisföldre, mint 200 nagyföldre, csak több körben az utóbbira.
    Attól függ, kinek mennyi felröpire van szüksége.
    A terméshozam miatt éri meg sokkal jobban a 2X2-es komfortföldre, nem pedig síma 2X2-es földre használni ilyenkor.
    Hiszen azzal háromszoros a termés ugyanannyi idó alatt.
     
    Hahacska, GA-BI-O-Farm, vihence és 4 más kedveli ezt.
  21. durnieva

    durnieva Fórummogul

    Sziasztok, nagyon el vagyok keseredve.Csak nem sikerül , a kékszajkó.Ez a harmadik event ahol lehetőség van, de nekem nem jön. még 10db tallér kell és meg van a második felhő, de már nem vagyok lelkes csak szomorú.
     
    Sárika555, soresne és Piaclady kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.