Visszajelzés Sörfesztivál csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 18.9.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. k.a.t.i

    k.a.t.i Fórum biztosa

    389 felrepi 2,5 terület nefelejcsből, mintha kevesebb kellene most 1 játékhoz belőle az első kiíráshoz képest. A felrepiktől nem is tartottam, de a gaz rengeteg, ha mindent szeretnék. 40-50 ezer. hát nem lesz más, folyamatosan megy az eventnövény aztán lesz ami lesz :)
     
    R.Daneel, imi010, Rékuci1111 és 2 más kedveli ezt.
  2. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    xDxDxD Látom már megint elemedbe vagyxDxDxD
     
    spagetti24 kedveli ezt.
  3. zali1111

    zali1111 Fórumlakó

    bocsi, munkában vagyok, de mi ez a fényvirág 10 db eventnövény mag?
    mert rövid kereséssel nem találtam változtatást...
     
  4. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Én már karcsúsítottam a terveket... a narancs ólakat szeretném kiszedi... azaz a jobb oldalon a 62. szint a cél...:music:
     
    spagetti24 kedveli ezt.
  5. Marika312

    Marika312 Fórum császára

    Szia, szerintem nem változtattak a mennyiségeken... vagy rosszul látom ?
    491 felröpi érkezett hortenzia, juta aratásából, tölgynél mamutok is voltak kinn.
    --.--


    Szia Zali, ez már tegnap megjelent. Itt vannak a Nublonok, ehhez lehet beadni a növényt, nublion akkut, s feltölteni a tartályt faterméssel. A farm városi részén találod a nublonokat.
     
    csio70, genka53, Gio és még 1 ember kedveli ezt.
  6. zali1111

    zali1111 Fórumlakó

    szia, de mi ez a fényvirág 10 mag eventnövény? Mindenkinél megjelent?
     
    Leho69 és Marika312 kedveli ezt.
  7. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Fényvirág a nublonhoz tartozik, ide a mellette lévő gömbszirom (kék labda) tartozik.
     
    genka53 és almáspite48 kedveli ezt.
  8. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum veteránja

    Sziasztok!

    A sörfesztivál szupercsomagban lévő eventnövény betakarításnövelő mennyi ideig hat?
     
    Lillapilla73 kedveli ezt.
  9. barni.gazda

    barni.gazda Járnitanuló

    Miért, változtattak rajta???, nem bújhatom állandóan a fórumot, észre se veszem.
     
  10. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Semmivel másabb, mint ami eddig játékban volt.
    Eventnövény betakarításnövelő

    [​IMG]

    Hatása: +1 eventnövény / földterület
    Hatását kifejti: 8 órán keresztül
    Aktiválási hely: Pajta / éléskamra fül
    Bónusz helye: Nem foglal bónusz rekeszt.
    Állandó, játékban marad, ezentúl valamely módon beszerezhető lesz.
     
    genka53 és Gio kedveli ezt.
  11. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Nem történt semmilyen változatás az eredeti kiíráshoz képest.
     
    genka53, Gio, imi010 és 2 más kedveli ezt.
  12. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum veteránja

    Akkor nem jó.
    Köszi!
     
  13. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    H valamely módon;) Ez jó... Bár farmpengő gyanús... :wuerg: Ott már van hasonló:p
     
  14. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Bocs, amikor megjelent, azt kerestem elő, és onnan copyztam ki.
    Munkahelyemen vagyok, farmot azért kerülöm attól függetlenül, és nem jegyeztem meg, hogy fejből menjen.
     
    genka53 kedveli ezt.
  15. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :) lehet, hogy már javasolták, de érdemes csillagokért kiváltani a tölgyesen a "Nő, mint a bolondgomba" rúnát. Ilyenkor jól jön, ha 30-40 perccel korábban tudsz aratni ;) Ha még nincs hozzá elég csillagod, akkor érdemes erre gyűjtögetni :)
     
    genka53, ursa11, R.Daneel és még 1 ember kedveli ezt.
  16. k.a.t.i

    k.a.t.i Fórum biztosa

    A leírásban videót nézve és olvasva a leírást merült fel bennem kérdés.
    10 pont az indítás, 3*2 pont a perecek, 5*2 pont a szinek??? 5 szín van, fekete fehér, világos sötét kék és piros. A videón a világos kékre 2x dob és a végén mégis 22 pontot ír ki. Akkor ezek szerint nem kell mind az 5 színt elatalálni? hanem bármelyik szint dobom akkor mindenképp jár a 2-2- pont a színekre? Ez nekem nem egyértelmű. Akkor nem a pereccel kell kezdeni, hanem mellé dobni, mert ha a 3 perec megvan 3 dobásból nem lehet a maradék 2-őt ledobni?
     
    genka53 kedveli ezt.
  17. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :) jelzi, hogy melyik 3 színt kéri. Egyébként a perecek is azokon vannak. Ha 3 dobásból eltalálod a 3 perecet, akkor kész is vagy ;)
     
    genka53, ursa11, k.a.t.i és még 1 ember kedveli ezt.
  18. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szuper... akkor a jövőben így tervezem a dobásokat;) Célzóvízként Jaffát szürcsölgetek:music:
     
    Rékuci1111 kedveli ezt.
  19. mementori74

    mementori74 Fórum félistene

    Szia
    Szerintem a játékkal nincs nagy baj,egyszerűen a semmitmondó eventnek el kell engedni a kezét addig is szaporodik a szupertrágya,és azért lássuk be,hogy újabban vannak jó eventek jó ajándékokkal,ez a függöny téma egy beugratos csali a rossz eventek csalija,jobban jár bárki ha a piacra termel.
     
    csio70, Leho69 és imi010 kedveli ezt.
  20. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Köszi! Barni gazdához hasonlóan én is kerestem, hogy min változtattak, mert eddig még az ismertető aprólékos átolvasására sem jutott időm - beteg a gyerek. :(

    Leho kereshetne más topikot a poénkodáshoz, ezt meghagyhatná annak, aminek a BP kitalálta. Nem szoktam ilyet mondani, de most mérges vagyok, hogy a drága időm hülyeségre pazaroltam.:mad:
     
    Beus928, genka53, k.a.t.i és 7 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.