Visszajelzés Sörfesztivál-edzés csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 13.9.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia, jó étvágyad van kakaska...csatni,colada,varázsital,croissant...sok sikert:p
    Amúgy most gyártom én is ezeket a termékeket...
    én is bezabálok mindent az biztos...xD
     
    nemo-kapitany, bendi1121, Döbi65 és 4 más kedveli ezt.
  2. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. :D:D:D Jó étvágyam is van, meg türelmetlen is vagyok. :D Lehetne ám úgy is csinálni, hogy először letermelem az 1400 káposztát,( akkor nem kellene annyi terméket cserélni) és egy kalap alatt letermelni a búzát és a komlót, de úgy unalmas lenne. :D
     
    nemo-kapitany, bendi1121, Zuhi és 6 más kedveli ezt.
  3. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Írok egy egyszerűbb menetrendet, ami nincs annyira kihegyezve, nem is túl optimális, de nagyon egyszerű.

    Vasárnap 10:00
    Rekeszekbe répás-almás csatni, karácsonyi süti és fehér ártatlanság.
    10 db 2x2-es földbe elültetni az eventnövényt, víz, trágya, szupertrágya és KacsaKata szupertrágya.
    A többi területre, 1x1-be ültess búzát.
    Amikor a búza beért, indítsd el az 1. ezüst feladatot, és arasd le a farmterületet. A feladat kész is.
    Indítsd az 1. feladat arany szintjét, és arasd le a másik két területet. Ez is kész.
    Ültesd vissza a búzát.
    Ha beért, indítsd az 1. feladat gyémánt szintjét, és arasd le a búzát mindhárom területen. Ültesd vissza, és arasd le újra. 1. feladat teljesen kész. Összesen 30 perc kellett hozzá.
    Vasárnap 11:00 körül arasd le az eventnövényt, majd ültesd vissza 44 db 2x2-es, 5 db 1x2-es és 16 db 1x1-es földbe. Víz-trágya-szupertrágya kell, de KacsaKata nem.
    Vas. 12 körül: arasd le az eventnövényt (432 db), és ültesd vissza 1x1-be. A szántóra és a tisztásra ültess komlót 1x1-be.
    Vas 17 körül: eventnövény aratása (1038 db). Adj be a 2. feladat ezüstjébe 450-et (marad 588 db).
    Indítsd el a 3. feladat ezüstjét, és arasd le a tisztást. A feladat kész.
    Indítsd el a 3. feladat arany szintjét, és arasd a szántót. Ez a feladat még nincs kész. Most ültess komlót 1x1-be mindhárom területre. Vizezd és trágyázd.
    18:30 körül arasd le a tisztást. Ügyelj rá, hogy benne maradj a feladatra adott 100 percben! Most van kész a 3/arany feladat.
    Indítsd el a 3. gyémántot, és arasd le a farmot és a szántót. Ültesd vissza a komlót a tisztásra, vizezd és trágyázz. A farmra ültetheted az eventes káposztát, a szántóval csinálsz, amit akarsz.
    20:00 körül: arasd a tisztást (most is ügyelj rá, hogy benne maradj a feladatra adott 100 percben!), és kész a 3/gyémánt feladat.

    Hétfő: 4 aratás az eventnövényből (pl. 6-11-16-21 órakor). Estére lesz 3012 növényed. (természetesen 1x1-en termelj és csatnival arass).
    Kedd: 4 aratás az eventnövényből (pl. 6-11-16-21 órakor). Estére lesz 5436 növényed. Adj be a 4. feladat ezüst szintjére 750 káposztát, marad 4686 db.
    Szerda: 4 aratás az eventnövényből (pl. 6-11-16-21 órakor). Estére lesz 7110 növényed.

    Közben szerdán véget ér a Bahás event. Így 14:00 után ültess mindhárom Bahás területre ananászt.
    Szerda 17:00 körül: indítsd az 5. feladat ezüst szintjét, és arasd le a zuhatagos területet. Feladat kész.
    Indítsd el az 5. feladat arany szintjét, és arasd le a baha és az esőerdő területeket. Kész az arany feladat is.
    Ültesd vissza az ananászt. 41 területre tegyél KacsaKata szupertrágyát.
    Szerda 19:00 körül: indítsd az 5. feladat gyémánt szintjét, majd arasd le az ananászt. Kész van ezzel az összes időkorlátos feladat.

    Mivel letermelted az összes eventnövényt is, beadhatod a többi feladatot is. Kész a teljes feladatsor. (Marad 10 növényed.)
    Ha elcsúszol valamelyik nap, csütörtökön még este 10-ig tart az event; belefér plusz négy aratás. Természetesen az ananászt is megcsinálhatod máskor, nem kell szerda délután, csak előtte add be a 4. feladat ezüstjét. A többi eventnövényes beadással sem kell megvárni, míg az összes kész van, beadogathatod részletekben is, csak vigyázz, maradjon visszaültetésre.
     
    Utoljára szerkesztett: 15.9.19
    vm68, Lilth89, nemo-kapitany és 33 más kedveli ezt.
  4. milanzs

    milanzs Rutinos

    Na, most odaszögeznek a gép elé.. legalábbis próbálnak. :oops:
     
    Zuhi, bendi1121, moric67 és 4 más kedveli ezt.
  5. boszi52

    boszi52 Rutinos

    a komlót ídőre kell legyártani ,úgy hogy nem kell venned
     
    bendi1121, inanna11 és Kuzdern kedveli ezt.
  6. boszi52

    boszi52 Rutinos

    Engem az bosszant,hogy a bahán még nem csináltam meg az ottani eventet és ez az ananászos most betesz neki
     
    bendi1121 és kovacstne kedveli ezt.
  7. sadrika97

    sadrika97 Fórum biztosa

    Ha nincs elegendő komlója, akkor vennie kell, hiszen amit elvet az is beadásra kerül és csökken a pajtakészlete, nem lesz mit vetnie.
     
  8. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    A 4. sorba pajtából kell komlót beadni az eventgaz mellett.
    Az ananászos feladatot megcsinálhatod szerda 14:00 és csütörtök este 22:00 között, amikor a Bahás eventnek már vége.
     
    vm68, nagymami2, nemo-kapitany és 7 más kedveli ezt.
  9. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia ! Nem is az a gond hogy nem tudom hanem hogy időigényeso_OMindenesetre köszönöm a biztatást, egyébként meg hagytam ki eventeket idén is pld a csövesto_O.Mindenesetre rutinszerűen kiment a páfrány reggel, szóval itt pontos kezdés szóba se jöhet(a 200 pajtaértékű növényemet fel nem szedem:wuerg:;):p), valamint a búza komló is marad későbbre :p
    De ültettek káposztát ha már kapunk 10 ajándékot a sörösöktől o_O:p a többire meg majd ráveszem magam:music: ha sikerül:wuerg::(
     
    bendi1121, Ribiszke és Kuzdern kedveli ezt.
  10. Lenczy

    Lenczy Fórumfelvigyázó

    Köszönju! Kérdésem: pajtából nem teljesíthető a beaadandók?
     
    -judit56- és Kuzdern kedveli ezt.
  11. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Az 1., 3. és 5. feladatokat nem tudod pajtából beadni, a megadott idő alatt kell letermelni. Pontosabban a megadott időn belül kell aratnod annyit, amennyit a feladat kér. A többi feladatot a pajtából is teljesítheted.
     
    -kaktuszable-, imi010, Lenczy és 3 más kedveli ezt.
  12. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Terület előkészitve!Ananász elültetve 2 területen,ugyan úgy a búza is.Lesz legalább vagy 40 ezer búzám, mert 10 óráig nem várok az aratásra,veszem le ahogy tudom.Kézzel ezt nem fogom leszedni, úgyis készen lesz 30 percen belül.Közben már fő az ebéd,lopok 5-10 perct abból az időből.Ha búza kész,akkor megy a káposzta ami ráér ebéd után is leszedni.Szerintem hamar készen lesz.Imádom ezeket az időhatáros feladatokat.Még a déli desszert is belefér!
     
    maszilva, nyuszi63, Ribiszke és 4 más kedveli ezt.
  13. Lenczy

    Lenczy Fórumfelvigyázó

    Igen, köszönöm, a gazdakörit most néztem, valóban egyértelmű így. Sok sikert!
     
    Gio, Kuzdern, imi010 és még 1 ember kedveli ezt.
  14. Zuhi

    Zuhi Fórumlakó

    KezdődikxD
    Éééééss elfelejtettem lementeni:cry::cry:
     
    Utoljára szerkesztett: 15.9.19
    Kuzdern, imi010, DevilMókus és még 1 ember kedveli ezt.
  15. katicabogar43

    katicabogar43 Aktív író

     
  16. Katka54

    Katka54 Fórum admirálisa

    Sziasztok! Eventkezdésem története: Tegnap este elültettem macskamentát, utána jutott eszembe ma event, hosszú érésű kellett volna a felrepihez, sebaj reggel időben aratok, még sárgaborsóval elkezdhetem. Így is tettem, az erdei tisztáson az állatokat nem zavartam meg aratással, mondván megvárom a 14 órát. 9 óra után mondom most van időm átolvasni rendesen az eventet, így tettem, rájöttem tiszta gyagya vagyok, hisz nics repi, de 14 órás kezdés sincs, csak 10 órás. Így kénytelen vagyok 14 órakor indítani az eventet. Ja és nem reklamáltam :)
     
    -kaktuszable-, Döbi65, bendi1121 és 5 más kedveli ezt.
  17. edit5511

    edit5511 Fórum veteránja

    Nálam nem elérhető a gazdaköri tiszta összevisszaság van a farmon szétesve minden ki be léptem töröltem na megpróbálom mégegyszer
     
    DevilMókus kedveli ezt.
  18. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Káposztát csak a főfarmon lehet ültetni.:oops:
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  19. .Macskusz.

    .Macskusz. Fórum ismerője

    Még csak dél múlt és elindult az event! Minden lassú a hibafórumon írják, hogy türelmet mert hétvége van. De akkor mi a fenének indítanak vasárnap eventet, ráadásul időkorlátost. Sohasem szoktak hétvégén eventet indítani. Igy bele sem merek kezdeni.
     
    DevilMókus, Döbi65 és bendi1121 kedveli ezt.
  20. boszi52

    boszi52 Rutinos

    Köszönöm,ez van amikor először írok és nem nézek utána,csak puffogok :) :)
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.