Visszajelzés Sörfesztivál-edzés csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 13.9.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Döbi65

    Döbi65 Fórummogul

    Káposztát csak a főfarmon tudsz termelni. Az event után játékban marad, akkor terem mind a három farmos területen.
    Az ismertetőben is így van.
     
    Ribiszke, Kuzdern és Sanyat kedveli ezt.
  2. boszi52

    boszi52 Rutinos

    Nagyon sok káposztát kérnek 1 területről. Ezt normálisan nem lehet teljesíteni. Nem mindenkinek van pónia,nullázás meg ilyen növelő dolgok. Én csak csatnit használok és így nem lesz meg a feladat :( pedig nem szeretem feladni :(
     
  3. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Milyen jó, hogy nem olvastam ismertetőt. Most igencsak mérges lennék.
    Egy event, amit vasárnap indítanak, csak primitív lehet. Nem kell bosszankodni rajta. Semmi nem fog múlni rajta. Ha múlna, sok mérges gazdával gyűlne meg a bajuk.
     
    Fatther és DevilMókus kedveli ezt.
  4. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Amennyi növény kell, azt a felszaporítás után 13 aratással meg lehet termelni. Jack és termésbónuszok nélkül (a nullperc semmit sem segít az eventgaz mennyiségének növelésében, eventnövénnyel nem lehet nullázni). Az event idejébe belefér - csak vízzel, esetleg egy-két alkalommal trágyával - 18 aratás (vasárnap kettő, majd hétfőtől csütörtökig napi négy). Még szorosnak sem mondható. Úgyhogy hajrá, Neked sem lehetetlen, kár már ma feladni. Persze igaz, hogy napi két aratással nem lehet megcsinálni - de ez majd' minden ültetős eventre áll, jelenben és múltban egyaránt.
     
    Utoljára szerkesztett: 16.9.19
    genka53, Melan, Kuzdern és 4 más kedveli ezt.
  5. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Este befejeztem az eventet.Most még ültetek káposztát,marad állandó növénynek és jó ha van belőle a pajtában.
     
    Döbi65, Ribiszke, genka53 és 3 más kedveli ezt.
  6. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    De a dekor szupertápot is ad . Asszem te folyton halmozod . Szóval ez a dekor jó lenne neked .:inlove:
     
    Ribiszke, Kuzdern és lukimi kedveli ezt.
  7. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    Sziasztok.
    A legelején majd' abba hagytam ezt a kirakósdit, úgy begurított nem akart sikerülni, 1 csomót rontottam alig volt 20 pontyos. A második felére viszont ráéreztem és a legtöbb sikerül 20 másodpercen belül de ha egyik másik szivat addig indítgatom amíg csak 20 ponty lesz belőle. :) Utolsó vetés érik az e.növényből és végig kész. Trágyát már rég nem veszek se erre, sem a kápira az elveim nem engedik ilyen áron, pedig milliárdtól feljebb vagyok csp-ileg. xD:p
     
    Vadóc, Ribiszke, genka53 és 6 más kedveli ezt.
  8. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Sziasztok.
    Első 3 feladat és az 5. teljesen kész. Alap dekor megszerezve. Elég ha a fejlesztésekkel együtt kirakom, vagy anélkül is érdemes az alapot? Káposzta a földben. Sikerült egy 100%-os bónuszt pörgetnem, így azzal még este 8-ig aratok párat, talán meg is lesz a káposzta ma, vagy holnap :)
     
    genka53, Melan, Kuzdern és még 1 ember kedveli ezt.
  9. [erika05]

    [erika05] Fórumgróf

    Sziasztok!

    Vasárnap igen csak meglepődtem hogy event indult. Hét végén családi összeröffenés volt, ezért nem igazán volt időm olvasgatni, amúgy is az eventnaptár szerint nyugís időszak lenne, mert csak egy event fut. Inkorrekt dolognak tartom hogy péntek délután bedobnak egy olyan eventet ami megzavarja a bahán futó eventet is, mert olyan időkorlátos növényt kell beadni ami miatt a bahán futó eventet is megzavarja.
    Ráadásul a farmos eventnél is kellene farmot bontani, ha az időkorlátos dolgokat az eventnövény mellett le akarod termelni.

    Hát ezek miatt is igencsak elmegy a kedvem az eventezéstől, mert nem kiszámítható bármikor kitalálhatnak bármit.:oops:
     
    edina242 kedveli ezt.
  10. farm0908

    farm0908 Utánpótlás-írogató

    Köszönöm!
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  11. puszedlik

    puszedlik Utánpótlás-írogató

    Sziasztok, nem tudom nálatok hogy működik a játék, de nálam annyira lassú, se vetni, se aratni képtelen vagyok, 98 %-on tolják a barik a kocsit és várni-várni kell időtlen időkig, amíg bejön bármi is. Nálatok is ilyen lassúúúúúú a játék? :(
     
    Leho69 kedveli ezt.
  12. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája

    Szia!

    Sajnos sokaknál ilyen probléma van.
    A tömegesen megjelenő hibát jeleztük a központnak.
    Várjuk a javítást, addig a türelmedet kérjük szépen!
     
    genka53, Kuzdern, Sanyat és 2 más kedveli ezt.
  13. puszedlik

    puszedlik Utánpótlás-írogató

    Köszönöm szépen :)
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  14. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Kész az időkorlátos búza rész :inlove:
     
    Döbi65, Ribiszke, Melan és még 1 ember kedveli ezt.
  15. csillus35

    csillus35 Törekvő

    Igen, nálam is, meg látom másoknál is. Nagyon szomorú vagyok, mert szerdán elutazom és addig meg akartam csinálni. Reggel fél óráig tartott az aratás, balga fejjel elültettem a komlót, de így nem merek időkorlátost elindítani:(
     
    Kuzdern és DevilMókus kedveli ezt.
  16. gyulaika

    gyulaika Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Az időkorlátos ananászt lehet mind a három területre ültetni?
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  17. ördög0

    ördög0 Kivételes tehetség

    Szia!
    Igen, lehet
     
    Kuzdern és gyulaika kedveli ezt.
  18. nagyjuli

    nagyjuli Fórummogul

    Sziasztok! Lehet egyszerre a farmon is, és a bahán is elindítani az időkorlátos feladatot (komló, ananász)? Jó lenne! Köszönöm, ha válaszol valaki, és persze kedvező választ ad!
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  19. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Egyszerre csak egy időkorlátos futhat.
     
    genka53 és Kuzdern kedveli ezt.
  20. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Valóban szokatlan, de azért tartozunk annyival az igazságnak, hogy a szeptemberi eventnaptár tartalmazta az eseményt, így nem volt titok, hogy vasárnap egy "Oktoberfest eventet előkészítő gazdakörös event" indul.
     
    Döbi65, genka53, Melan és 4 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.