Visszajelzés Sörfesztivál : Gyors kiszolgálás eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 19.9.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. A_titok

    A_titok Fórum-zöldfülű

    Igen, az is jó, csak bonyolultabb - valahová be kell másolni. A képmetsző pedig win 8 és 10-ben benne van, nem kell telepíteni, és menteni sem, ha nem akarod.
     
  2. -gadget-

    -gadget- Fórumfelvigyázó

    Azért aki nem mobil, tab fotóval csinálta (amit a fórumban sokszor leírtak) az vélelmezhetően azért nem tette mert nem tudja megfelelően kezelni, így a képmetszés szintén nehézséget fog okozni.
     
  3. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Igen, pont ezért gondoltam úgy, hogy bár a) nem nekem szólt a kérdés és b) biztos voltam benne, hogy Te is leírod, a többféle magyarázat csak hasznos lehet.
     
  4. bendi1121

    bendi1121 Fórumszaki

    Nekem a 2 unoka jött be, a memóriát ui. nem találom sem a pajtában, sem a váza alatt - sőt még a bónuszok közt és a felhőn se.
     
    mamszi70, Sonche, ERZSI051949 és 18 más kedveli ezt.
  5. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    Szia:)
    Mi van ha valakinek csak olyan gépe van, ami XP.
    Egy event miatt dobja ki a kukába és vegyen újat?
     
    osztrak12, imi010, brekkencs. és 5 más kedveli ezt.
  6. missuzy_53

    missuzy_53 Fórum admirálisa

    Nekem is a telefon valt be, meg par masodpercem arra is maradt, hogy a konyhaban korulnezzek;)
     
    Sonche, inanna11, szekulagábor és 6 más kedveli ezt.
  7. Samborg

    Samborg Fórum félistene

    Nekem is Win 7 van. :D Ebben is van képmetsző csak Alt Tab-bal nem vált.
     
  8. livcsiko

    livcsiko Junior szaki

    Bocsánat, vaksi voltam, nem tűnt fel az 1 ill. 2 ill. 3 perec (mint rendelés) a csíkban...
     
    Fenyvesi1010 kedveli ezt.
  9. Bátyus

    Bátyus Fórumfelvigyázó

    Nekem is a fényképezés jött be, az időből sem csúsztam ki egyszer sem,megint ezt vetem be
    remélem a felröpi sem lesz gond, a fák nekem nem igazán muzsikáltak eddig, de most talán változni fog
     
    osztrak12, jolanda1948, brekkencs. és 5 más kedveli ezt.
  10. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szerintem senki sem írt ilyet...
    XP-n lehet használni a PrintScreen / Paint kombót, de számtalan olyan Képmetszőhöz hasonló, szabadon letölthető alkalmazás van (képlopó), ami XP-s gépen is működik. Ha az jött be, használd a telefont vagy a papírt. Sok a lehetőség, mindenki válassza azt, ami neki a legjobban megfelel. Lényeg, hogy mindet előre ki kell próbálni, és akkor megalapozottan lehet dönteni.
     
    lorelei26, taga1, Sonche és 11 más kedveli ezt.
  11. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Az ALT-TAB-ot csak akkor tudod használni, ha már mindkét alkalmazás (böngésző a farmmal és a Képmetsző) meg van nyitva; az ALT-TAB nem nyitja meg.
    Ha az ALT-TAB valamiért nem működik, akkor az valószínűleg egy segédprogrammal le lett tiltva korábban; ezt elsősorban játékosok szokták megtenni, hogy játék közben ne zavarjon be egy véletlen leütött Windowsos billentyűkombináció.
    Az ALT-TAB helyett kipróbálhatod az ALT-ESC-et is; az a legutolsó ablakra vált automatikusan, az ALT-TAB viszont feldobja a futó programokat, amiből választhatsz. Két ablaknál az ALT-ESC egyszerűbb.
     
    Sonche, dalmata10, Fatther és 6 más kedveli ezt.
  12. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Kedves blue2000!
    Kérlek tájékozódj a korábbi event csevegőkből, hogy miért így írjuk ki!
    A téma off, tehát törölve a te írásod és minden rá adott válasz.

    Ezt a fonalat nem vagyunk hajlandóak újra felvenni.
     
    taga1, osztrak12, dalmata10 és 10 más kedveli ezt.
  13. A_titok

    A_titok Fórum-zöldfülű

    Én csak arra írtam, hogy széles monitor kell a képmetszőhöz. Nem kell széles monitor. De mindenkinek szíve-joga eldönteni, melyik módszert szeretné alkalmazni :) vagy a memóriájára hagyatkozik ;)
     
  14. A_titok

    A_titok Fórum-zöldfülű

    Nem, csak másik módszert alkalmaz...
     
    taga1, Ribiszke, Gio és még 1 ember kedveli ezt.
  15. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    Szia:)
    A PrintScreen/ Paint kombóval igen lassú lenne. Nem miattam írtam, hanem csupán azon játékos társaimnak, akinek még régi gépe van.
     
    imi010, brekkencs., Samborg és 2 más kedveli ezt.
  16. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Engedelmeddel Te hozzászólásod került a matek osztályra ;)
     
    taga1, osztrak12, dalmata10 és 22 más kedveli ezt.
  17. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Ja:( Fél év nappal , fél év éjszaka :cry:

    De nekem a kitehetőkről más jut eszembe :DKi mer ujjat húzni? .... Ott egész mást szoktak csinállni:wuerg: :p

    Repül a nehéz kő.... Ott a sör repül :D És a Bepörögve ... Ott csak 2 birka cserélődik , a többi nem tudom hogy bírja xD
     
    osztrak12, genka53, brekkencs. és 4 más kedveli ezt.
  18. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Sziasztok!
    Köszi a számolást mindenkinek! Szóval 76 malomcucc. A tölgyesen csak a terület fele szabad, raktárak, mamutok, újabb fák maradnak- alap és xxl vegyesen, kb. 40 db. Kiraktam 2,5 terület 20 órás fát, ólakkal nem vacakolok egyelőre. Terveim szerint a tölgyesen hagyom a fákat, amíg össze nem gyűlik a röpi - remélem az hamarabb lesz, mint hogy elkészülnék a növénnyel - így pont 400 db 1x1-es föld fér ki felszaporítás után. Én mindkét tortást telefonnal fotóztam és bevált. Nekem tetszik!
     
    Sonche, osztrak12, inanna11 és 8 más kedveli ezt.
  19. abuella

    abuella Utánpótlás-írogató

    Szia. Ha van okos telefonod,csak egy fotó, visszanéz az utolsó kép és már csinálod is. Mindez nagyon gyors és tévedhetetlen:)
     
  20. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Ez gyakorlattól függ. Aki gyakorlott számítógép-kezelő, annak gyors; aki pedig nem az, vagy nehezebben mozog a keze, vagy esetleg nem lát olyan jól, annak valóban nem ajánlható. De van, aki így csinálja, és sikeres; az pedig mindenkinek jó, hogy többféle alternatíva van. (Nekem például a telefonos módszer a leglassabb...)
     
    taga1, Sonche, jolanda1948 és 10 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.