Visszajelzés Sütemény a sötétségből - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 20.10.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    A Tölgy legalsó, jobb oldali ága alatt egy kör alakú rúna: "Nő, mint a bolondgomba - hatékonyabb trágyázás".
     
  2. Boszika2010

    Boszika2010 Junior szaki

    Szia!
    Köszönöm megtaláltam!!!
     
  3. Csigaa

    Csigaa Fórumfelvigyázó

    1.-2.-3. pálya készen van. Sütik bezsebelve így már 4db boszifőzetet tudok szerezni a 23h alatt.

    Próbálok, normál és pár party pörit ellőve termés bónuszhoz jutni hátha úgy lendületesebb lesz a dolog. Most a felrepikből is kifogytam, ma még talán egy oszlopra valót össze tudok gyűjteni.
     
  4. tevehajcsár

    tevehajcsár Fórum mestere

    Megint számoltam 1-et én erre megyek rá.

    A lehető legkevesebb csokis lötty beadása nélkül a felhőig azaz 9-es szint teljesítéséig (ebben benne van a zsetonok kiszedése is)

    14225 eventnövény
    1009 fiola
    965 flakon

    Ez így már nem vészes. Növénynek már több mint az 1/3-ada megvan (sajnos + termés bonuszt nem adott pörgetés pedig rengeteget elhasználtam) és a flakonból is több mint a fele megvan már.
    Ha többre lesz időm akkor természetesen amíg lehet még beadogatom majd bár a 10-11-12-es szinteken semmi értelmes nincs az aratókuponokon kivül
     
  5. bactriaanus

    bactriaanus Haladó

    Szia!
    NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM a taktikai tippeket, megpróbálkozom vele!!
    Induláskor 2 x2 tettem a tarlórépát a főfarmon. A flakonoktól tartottam, ezért a szédült szántón és az erdei tisztáson fákkal kezdtem. Ezek szépen adták a felröppenőket.
    Mostanra minden területen növényekkel próbálkozom 2 x 2 parcellákkal és az erdei tisztáson
    a nagyparcellákat szupertrágyázom kísérletképpen. Ez az első kísérletem kb. egy óra múlva lesz eredménye.
    Sokszor írtad és tanácsoltad mindenkinek a nemesítést. Felfogtam én is, de a farm építése, fejlesztése (területek kiváltása, a piramis szintjei, a tölgyön a rúnák,stb.) eltartottak egy jó ideig. Nagyjából három hónapja próbálkozok nemesítéssel, mivel hiányzott a két felhőm, így tarlórépával. Az eventek sokasága miatt sajnos igen lassan haladok a tarlórépa megtermelésével és mint írtam a Szupertrágya-imádat még várat magára. Még egy tényező, szupertrágya nálam mindig a hiánylisták élmezőnyében szerepel. Korlátozottak a vásárlási lehetőségeim. 138/377 szinteken állok, amit 90%-ban csak vízzel értem el nagyjából egy év alatt. Még a trágyát is mellőztem a sok pötyögtetés miatt, mivel sokszor nincs munkagépem.
    Ez egy nagyon profi játék, kicsit olyan mint a világ, amelyben próbálunk élni. Ezért életképes és ezért szeretik sokan a felnőttek is.
    A játék nem kötelező és ha a kisebb célok nem kielégítőek számomra, az már az én gondom.
    Győzködöm magam hogy ne, de erősen foglalkoztat az elköszönés gondolata.
    Más : egy ide nem tartozó kérdéssel, melyik fórumon fordulhatok hozzád?
     
  6. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Ha privátban kérsz segítséget, írj a farmomra. A farmnevem ugyanaz, mint a fórumos.
     
  7. Boszika2010

    Boszika2010 Junior szaki

    Megint segítségre van szükségem.

    Az event táblázatában a 3. szinten a Csokis sütihez 1 Vaníliás totty és az Epresnél is 1 Vaníliás totty kell.
    A Standnál meg a Csokishoz Csokitrutymót kér, a Vaníliához, meg Vaníliás totty a beadandó.
    Sajnos még csak itt tartok, a többinél nem tudom, hogy van-e ilyen.
     
  8. mayamancs

    mayamancs Junior szaki

    Kék szajkót nekem is egyet adományozott a sors... de nagy becsben is tartom :D
    Az event növény még oké....de a röpik.... cudarság . A fákat tervezem le szedni és növényezni mert így nem haladok sokra. Ma és holnap csak fák lesznek kint, mert túrázni megyünk, fennmaradó időben pedig csak növény mindhárom területen. És bizony éjjel is aratok, nincs más, amit szeretnék úgyis megszerzem, ha nem, jövök sírni, de deee meg lesz minden :)
     
  9. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

  10. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Már sokan, sokszor megírták, h. ha felröpire hajtasz, akkor felejtsd el a 2x2-t. Az ok nagyon egyszerű: egy terület max. 1 felröpit tud adni (vagy egyet sem). 2x2-nél max. 44 felröpi (+ max. 26 a kis területekről) jöhet, 1x1-nél max. 202 db. Kicsit nem mindegy. Persze, azt senki nem ígéri, hogy jön is, ez az elvi lehetőség határa. Értem, h. nincs mindig aratógéped, de legalább event kezdés előtt, az eventes területeken szánd rá magad a pötyögésre. Készülj a leghosszabbal, akkor 3/4 napig utána nem kell úgysem hozzányúlnod :) - egyébként a fák is 1x1-esek!Indításkor csinálsz 10 db 2x2-t, utána megint mehet 1x1-be minden. Ha több sikeres evented lesz, jobbak lesznek az élményeid is, és meg fognak nőni a lehetőségeid, annyira, h. nem is gondolnád. Már azt is többen megírták, h. mára alapdolog lett a csatni használata, ami szintén az 1x1-t determinálja (=területenként ad +2 db-ot). Egyébként a most meglévő 14 területet nem is nagyon lehet kézzel aratgatni, ha mindened tele van.
    Ne köszönj el, élvezd, mert lehet! És - bár nem akarok a zsebedbe nyúlkálni -, de nekünk elég kedvezményesek az előfizetések. Kb. havi 1 doboz cigi áráért 1 havi farmmunkást kapsz. Ha nem dohányzol, biztosan akkor is van olyan dolog, amit át lehet értékelni, az árát átcsoportosítani, és már ki is szakadhatsz a VV-ból! Sikeres eventezést!
     
    Rizstej, Nagyii58, Sárika555 és 8 más kedveli ezt.
  11. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia Boszika2010!
    Tesztfarmon ellenőriztük az állításodat, miszerint nem azonos a kiírás, és a standon a beadás.
    Teljes azonosság van, ezért kérlek, legközelebb figyelmesebben nézd meg:
    upload_2020-10-22_14-35-38.png

    upload_2020-10-22_14-39-41.png
     
  12. la-fantom

    la-fantom Fórumszaki

    sziasztok árnyfény körtét hol tudok szerezni
     
  13. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája


    Gratulálok.én is beüzemelem a felhőt.Növényem maradt, ha gyülnek a felröpik haladok tovább, ha nem, akkor sem idegeskedek miatta, nem ér annyit.
     
  14. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

  15. lipi741

    lipi741 Fórum-zöldfülű

    sziasztok mi az az árnyfénykörte hol kell keresni
     
  16. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Szia !
    Pontosan a feletted lévő hsz-em linkjéből megtudod nézni.
     
    Nagyii58, Ribiszke, Kuzdern és még 1 ember kedveli ezt.
  17. zoldert

    zoldert Fórum parancsnoka

    Sziasztok!
    Köszönöm Rékuci számítását és az útvonal tervezését, mely alapján megcsináltam az eventet.
    Az üres flakont kezdésnek fákkal, aztán tenyésztéssel csináltam meg.
    A fiolát nullázással oldottam meg.
    Kezdésnek vettem egy kosarat, így kimaradt a felszaporítás.
    Pörgettem pár darab termény bónuszt.
    [​IMG]
    További sok sikert mindenkinek az eventhez!
     
    jófarmerlány, imi010, maszilva és 15 más kedveli ezt.
  18. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Csak neked, mert nekem még nem. :D
     
  19. bactriaanus

    bactriaanus Haladó

    Szia!
    A Tomának írott válaszlevélben elrontottam a kezdés ismertetését. A múlt év novembere óta mindig az 1x1-es parcellát használom. Csak most váltottam az erdei tisztásra próbaképpen 2x2-es, hogy szupertrágyával takarékoskodjam, most tudom meg az eredményt.
    A kezdési taktikám ugyanaz mint amit Te ismertettél. Bocsánat, hogy az elírással megtévesztettelek.
    Most a Toma taktikáját próbálom ki, hátha sikerül a tetemes lemaradásból valamit lefaragni.
    Amúgy már több mint 60 darab felhőt megszereznem és ebből egyet sem vásároltam, hanem az eventekben szereztem. Az eventek 75%-át fullra sikerült teljesítettem.
    Ez nem akar dicsekvésnek lenni, csak azért írtam, hogy igazoljam, nem vagyok ennyire birka.
    Sajnos rengeteget aratok gép nélkül és ez rettenetesen unalmas. Bankkártyával nem rendelkezem, csak sms vásárlásaim vannak. Receptek, raktárépületek, fák és állatok.
    De a lényeg, köszönöm ,hogy megpróbáltál segíteni.
    Mégegyszer elnézést a félrevezető elírásért.
     
  20. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Elnézésed kérem, nem olvastam sokat vissza. Ennyi területen nem fehér embernek való gyalog aratni, minden elismerésem a Tiéd, ha képes vagy rá. A szinteden a 75% nagyon jó eredmény szerintem. Igen, a bankkártya fenntartása sem olcsó, de egyre inkább rákényszerítik a népet. Az sms-vásárlás viszont itt pont a duplájába kerül, mint a bankkártyás. Szóval nagyon nem éri meg.
    Azért úgy gondolom, ne add fel, jó társaság van itt! És ahogy egyre magasabb szintre jutsz, maga a játék egyre könnyebb lesz, viszont egyre több dologhoz lehet "ingyen" hozzájutni. Pl. több ajándék pörgetés van, amiből több ingyenes kupon elő szokott bukkanni. Én 230-nál járok, évek óta nem vettem aratógépet, mert valahonnan mindig kerül annyi kupon, h. elég legyen :) Event elején szoktam 24/48 órásat használni, utána 12 ó (esetleg +1 óra, ha kicsúszom v. nagyon kell éjjel aratni), 2 event közt 2x1 ó, reggel és este. Mint a gyógyszert :) És ezek mindig valahonnan jönnek...
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.