Visszajelzés Sütis event 2017

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 21.2.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Aki nem a fórumon tölti a szabadidejét, azt meg tudják téveszteni vele és utána kénytelen lesz kosarakat vásárolni, ha eventezni akar.


    Biztos, hogy csak ebből az 5-ből válogathat?
    Valaki nem számolja ki, hogy érdemes a 30 FA-ra hajtani vagy vásárlás nélkül elérhetetlen? Egyáltalán azt mindenki megkapja vagy csak az, akinek a rendszer azt választja az ajándékok közül? Az AB-nál sem értem, a szerencsések akár 100-at is összeszedhetnek, másoknak viszont egyszer sem dobja a rendszer?
     
    Lillapilla73, osztrak12, genka53 és 20 más kedveli ezt.
  2. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Meglenni a felhő akkor lesz ha 100%-ban teljesítjük az eventet , mert ha elérjük az ezer pontot akkor kapjuk mega kitehetőt meg a 30 farmaranyat :D:inlove:
     
    genka53, Melan, taga1 és 13 más kedveli ezt.
  3. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Erre az eventre inni kell, jobb legyen a reakció idő és a memóriaxDDe már utálom a Dianás cukrot is:cry:
     
    osztrak12, genka53, Melan és 18 más kedveli ezt.
  4. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Itt:
    https://bilder.faq-tabellen.de/mona/2017-02-18_16h42_15.gif
    Biztos itt is először pár torta megy a kukába, de majd kitapasztaljuk.
     
    bündihugi, osztrak12, genka53 és 17 más kedveli ezt.
  5. §Böbe13§

    §Böbe13§ Fórum parancsnoka

    Az 1000 pontnál lévő kitehető az duplán van meg,szerintem a felhősorhoz nem kell eljutni addig!:D
    Én úgy olvastam ki a leírásból,az kaphatja meg,aki az 1000 pontot eléri! Engem ilyen veszély nem fog fenyegetni!xD
     
    genka53, iboly54, zotmar és 9 más kedveli ezt.
  6. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Ha valaki nem hibázik, akkor 30 engedéllyel (utalvány vagy bónusz) meg is van az 1000 pont. Ebből 3 db ajándék, vagyis 27 kell csak!
    5x15 pont=75 pont
    21x35 pont=735 pont (összesen 810)
    4x60 pont=240 pont (összesen 1050) - itt még hibázhatunk is egy kicsit.

    Ha valaki totál ügyetlen, és egyetlen tortát sem tud megcsinálni, akkor 101 engedélyre (utalvány/bónusz) van szüksége összesen (amiből 3 ugye ajándék):
    15x5 pont = 75 pont
    73x10 pont=730 pont (összesen 805)
    13x15 pont=195 pont (összesen 1000)

    Vagyis készüljetek, hogy a felröpi tényleg nagyon-nagyon ritka lesz!!
     
    helena64c, genka53, iboly54 és 28 más kedveli ezt.
  7. LBetti

    LBetti Fórumgróf

    Nem, én úgy értettem, hogy a minden tortának a tetejét, a közepét, és az alját az adott szóról jegyzem meg. Csak lusta voltam leírni, az első 4 féle tető, közép, alj megjegyezhető az adott színről, csak az utolsó tér el, ott ki is írtam a 3 emlékeztetőt.:)
     
    genka53, Melan, zotmar és 8 más kedveli ezt.
  8. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Ez nem így van, mert a kitehetőt kétszer is megszerezhetjük.
     
    genka53, Melan, zotmar és 12 más kedveli ezt.
  9. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    Akkor annyit fogok fényképezni míg nem lesz 100%,. Kukori tudja, ha egy eventet elkezdek akkor véget is vetek. :inlove: Hérics Báró hány almafát tettél most ki? De komolyan.
     
    genka53, Melan, GA-BI-O-Farm és 11 más kedveli ezt.
  10. Forest58

    Forest58 Utánpótlás-írogató

    Szia , a 6. hozzászólásban van 3 video :)
     
    Baby72, heureca3, -Fülemüle-70 és 6 más kedveli ezt.
  11. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Igen, értettem, amit írtál és azért kérdeztem, hogy csak ezekből a színekből válogathat vagy lesz 100 féle lila, narancssárga stb színű is?

    Valaki várja ólakkal az eventet? Kíváncsi lennék, hogy a pávák mennyi felröpit adnak.
     
    osztrak12, genka53, iboly54 és 14 más kedveli ezt.
  12. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Aloha -BombadilToma-

    De érdemes 1 darab malomtermékkel 3 órát várni , hogy csak pár másodperccel tovább játszunk?:eek:

    Mire legyártok 1 darabot , megcsinálok 20 torta feladot :D Jó ez egy hasraütés szám volt , de remélem a lényeg átragadt :p
     
    osztrak12, genka53, Melan és 12 más kedveli ezt.
  13. LBetti

    LBetti Fórumgróf

    Ha jól láttam, csak az adott díszekből, krémekből, tortákból kombinál.
     
    genka53, Melan, GA-BI-O-Farm és 10 más kedveli ezt.
  14. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Na azért. :) Én már megcsináltam a menyétkének a helyét is. xD
     
    osztrak12, genka53, iboly54 és 22 más kedveli ezt.
  15. ho-hoboy

    ho-hoboy Fórum bárója

    De ha learatjuk 10-kor, miből lesz a röpi??xD
     
  16. Pipiske55

    Pipiske55 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Azt, hiszem, ez lesz azaz event, amint nem csinálok! Belefáradtam........ Már a végig olvasásnál összezavarodtam egy kicsit. Sok sikert Nektek!!!
     
    klarissz, eko19, yokas és 8 más kedveli ezt.
  17. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Most jelenleg 1 db sincsen kint mert uborkát termelek , de közben rájöttem , hogy minek ? :eek::cry:
    3 terület almafával fogom várni az eventet ! :D Majd jövök az eredménnyel ! xD
    Aloha ho-hoboy
    A boldog aratás nap csak növényekre vonatkozik , míg felröppenő csak fákból és ólakból jön . :p
     
    genka53, Melan, marcsi152 és 15 más kedveli ezt.
  18. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Ahhoz, hogy akár egyet is megcsinálj, kell egy tortautalvány vagy egy tortabónusz. Az utalvány felröpi, a bónusz malomtermék. Utalványt ad az ajándék kitehető, bónuszt a megvehető kitehető. Utalvány és bónusz van továbbá a kosarakban is.
     
    genka53, Melan, taga1 és 16 más kedveli ezt.
  19. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    KosárbólxDxD
     
    osztrak12, genka53, iboly54 és 17 más kedveli ezt.
  20. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Mindezt értem . :inlove:Csak a belefektetett energiára gondolok :p 3 órát szöszölni pár másodpercért ? :cry:
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.