Visszajelzés Sajtos Holdra szállás 1-4. - csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 3.10.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Nem olvasom össze-vissza, de már nagyon fárasztó hogy neked semmi nem jó. Találj már valami pozitívumot is könyörgöm.
    Fogalmam sincs hogy mire lesz jó a szezonpont, ha találgathatok, akkor talán be lehet majd váltani egy boltban....vagy nem tudom. Jó lenne ha egy módi egy picit súgna, hogy érdemes-e a pontokért ültetni.;)
     
    genka53, tewo, Arwen69 és 10 más kedveli ezt.
  2. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Ha azt tudnád, hogy az mennyire fárasztó, hogy mennyi embernek mi minden jó, és mennyire nem jó az már mikor tenni is kellene azért valamit.
    Ha olyan sokat érne, már régen nem lenne titok.
     
  3. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    De ami neked nem ér semmit, az másnak igen. Ne mindig magadból indulj ki.
    Mondjuk ez a kitehető nekem se ér semmit, ezért nem is fogok ültetni, de még mindig nem tudom hogy a szezonpontokért mit fogunk kapni és ez valahol idegesít. Mert ha egy ugyanilyen kitehetőt, akkor a kapám bent fog maradni a sufniban. De ha valami jót, akkor rohanok és előveszek egyből kettőt is. :D
     
    genka53, nagymami2, milanzs és 8 más kedveli ezt.
  4. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Semmit nem kapsz érte. Lesz egy event, amiben lesznek szezonpontok. És kész. Ennyivel többed lesz. És kész. Hasonló már volt. ldóben meg fogod tudni, hogy mennyi a semmi vagy mennyi semmi.
    Az október 23.án induló eventre gondolok.
     
    nagymami2 és kukori80 kedveli ezt.
  5. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Úgy látom hogy még mindig nem érted. Ami neked nem jelent semmit, az lehet hogy nekem jelent és azért ültetni is fogok.
    Viszont az nem tetszik, hogy nem tudom előre, hogy érdemes-e a szezonpontokért ültetni és ezt nagyon rossz iránynak tartom. Na de cakát.
     
    Akela, genka53, nagymami2 és 7 más kedveli ezt.
  6. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia Kukori!
    Szezonpontok csak az event 3. és 4. szakaszában lesznek. Addig még van két hét, ami alatt simán megjöhet a bejelentés. Ezen a hétvégén nem kell emiatt feleslegesen kapálnod.
    Szia Leho!
    Az elejét elfelejtetted bezöldezni... Vagy amilyen szín kell a fórumon a városi legendáknak és összeesküvés-elméleteknek...
     
    genka53, nagymami2, mimi és 6 más kedveli ezt.
  7. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Mondtam, hogy össze-vissza olvasol. Az elején leírtam, hogy nekem sem tetszik. Ezért nem értelek, hogy ami neked nem tetszik, miért fontos? Nem muszáj minden moslékot megenni csak azért , mert éhesek vagyunk, és elénk lökték.
    Nem súghatnak a modik, mert állásukkal játszanának. Hidd el nekem, hogy nem lesz fontos. Volt már ilyen, és akkor sem volt az. Ez, az én véleményem szerint, csupán a jáékkészítők mérhetetlen gyenge teljesítményét hivatott kompenzálni, mert csak így tudnak bizonyos érdeklődést fenntartani. És erre Te vagy a legjobb bizonyíték.
    Aztán, ha annyira fontos lenne, szerintem, már régen kibukott volna. Többszáz modinak sokezer jó barátja van. Ha valami fontos lenne nagyon, az már kiszivárgott volna még az eventismertető előtt. Csak nagyon fontos információt van értelme kiszivárogtatni. Egy nem túl fontos információ kiszivárogtatása komolytalan színben tüntetne fel bárkit. Nincs miért aggódni.
    Szia!
    Nem tudtam eldönteni, hogy melyik felét. És azt sem milyen színű legyen. Így maradt.
     
    nagymami2 és DevilMókus kedveli ezt.
  8. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Nézem, nézem a kiírást, és lényegében nekem semmi érdekes benne. Se felhő, se semmi menet közben sem, ami új lenne. Egyedül ezek a szezonpontok nem hagynak nyugodni. Valószínűleg csak az ezüstökön fogok végighaladni az első 2 hétvégén, utána a szezonokért mindent csinálok. Kíváncsian várom, milyen újítás lesz, amihez kell!
     
    Kuzdern, DevilMókus és ildiko44 kedveli ezt.
  9. Blökix

    Blökix Fórum hercege

    Megcsinálom ezt is.
    A szezon pontokat is.
    Ennyi.
     
    tewo, jutka190226, DevilMókus és 2 más kedveli ezt.
  10. Böbebaba60

    Böbebaba60 Fórumlakó

    "Felröppenő:
    Vérparadicsomlekvár
    [​IMG]
    Érkezhet:
    • kizárólag 2019. október 25. 14:00 óra és 2019. október 27. 23:59:59 óra között "aratott" tenyésztésekből
    • Ajándékba küldhető "
    Sziasztok!
    A fenti részt másoltam....
    A kérdésem a tenyésztéssel kapcsolatos: A teliholdas területen levő állatok tenyésztéséről van szó, vagy a rendes farmon levő szerelmi kuckóban levő szupertápos tenyésztés után jár a vérparadicsomleki?
     
  11. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Szia!

    Addig még bőven van idő, nem kell annyira előre rohanni. Egyébként az utóbbi.
     
    genka53, Gio, tewo és 6 más kedveli ezt.
  12. Böbebaba60

    Böbebaba60 Fórumlakó

    Köszönöm szépen a választ!
    A szupertápok miatt kérdeztem még "időben", hogy ne essenek pazarlásom áldozatául. xD;)
     
  13. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Üdv Farmerek!


    Az event online!



    Ahhoz, hogy a ti farmotokon is megjelenjen, egy ki-, majd egy belépés szükségeltetik.


    A Farmerama csapata
     
    Gio, almáspite48, -happy58- és 6 más kedveli ezt.
  14. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Hát elkezdtem nem kell sokk.:music:Hamar meglesz:pReméljük megéri majd.o_OJó hétvégét.
    Ui Sajnos az event keresztül húzta a röpis számításokat,:oops: ha csak nem az e-gazra nézem majd.:p
     
    Zatini, kelleri és Kuzdern kedveli ezt.
  15. kelleri

    kelleri Fórumszaki

    Én is elkezdtem vetés után egy mozdulattal sikerült le is törölnöm az egazt. Elbénáztam, most várhatok 5 órát. de akkoris elkezdem valahogy :D
     
    Sali~*.*, Zatini, -happy58- és 3 más kedveli ezt.
  16. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Szervusztok!
    A Jáde macskaszem virág is adja az Ünnepi parafadugót a teliholdas farmon?
     
    milanzs és Kuzdern kedveli ezt.
  17. ibolyám

    ibolyám Junior szaki

  18. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia muszáj neki mert ha nem akkor bajban leszünk...
     
    genka53, nagymami2, milanzs és 7 más kedveli ezt.
  19. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Szia !
    Adja, nekem 10db-t adott a szaporodó növényre.
     
  20. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene

    Sziasztok:)

    Mindenkinek szép hétvégét és sikeres eventet:)
     
    Gio, Sali~*.*, DevilMókus és 4 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.