Visszajelzés Sarkvidéki parti event - Tél a magyalkunyhóban - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Enike**, témanyitás ideje: 6.12.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Rizstej

    Rizstej Fórummogul

    Hát a felröppenő helyváltoztatásért én is morcos vagyok kicsit :(
    Mammutok vannak az erdőben, "fáskamrák" és a széleken rendes fák, egyenlőre nem bontok, meglátjuk mire lesz elég...
     
    jutka190226, stb_farmer, Nagyii58 és 2 más kedveli ezt.
  2. ribizli4

    ribizli4 Haladó

    Épp most gondolkodtam rajta, hogy ezt elengedem. Az új területen meg egyenlőre fogalmam sincs, hogy mit kell csinálni.
     
  3. marcsi152

    marcsi152 Fórum bárója

    Sziasztok!!!
    Valami egyéb hiba is lehet, mert 2x frissítve tudtam a fórumra belépni és a bezárni is csak frissítés után tudtam!!8)
    Elkezdtem az eventet, de lehet átgondolom, hogy a decemberi eventeket elengedem!!:wuerg:
    Véleményem szerint nem decemberben kell bedobni az ilyen volumenű újítást,.... mert lehet, hogy sokan bedobják a törölközőt!!!:eek:

    Jó játékot mindenkinek!!!
     
    Utoljára szerkesztett: 7.12.22
  4. Anulu73

    Anulu73 Fórum biztosa

    Sziasztok!
    Sajnos eléggé hazavágták a játékot az új területtel!Remélem hamar megcsinálják és nem lesz ilyen hibákkal teli az egész december! Egy csevegő jól jönne az új területekre is, mert a leírás alapján nem derül ki számomra, hogy hogyan lesz anyagom a fákat előállítani, illetve ha az a több száz óra, amit a fűrészmalomba látok, akkor felejtős az egész.
     
  5. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia!
    Van csevegője, itt:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/gyopárvölgy.23080/page-7#post-1291637
     
  6. Anulu73

    Anulu73 Fórum biztosa

  7. takizsuzsi40

    takizsuzsi40 Fórum biztosa

    Sziasztok! Nem találom a feladatoknál a sarkvidéki eventet. Hol lehet?
     
    stb_farmer kedveli ezt.
  8. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

  9. gyongyinagy56

    gyongyinagy56 Járnitanuló

    Az arató vető többszöri ki és belépésre működik. Kilépésnél error. Megint sokat akart aszarka, de....
     
  10. -vadocka70-

    -vadocka70- Fórum parancsnoka

    sziasztok :) mindenki az új területen humuszt gyárt ?:)
    én meg szépen elfelejtkeztem az eventről eben a nagy igyekezetben:)
     
    maszilva, jutka190226, marcsi152 és 6 más kedveli ezt.
  11. sormar11

    sormar11 Fórum-zöldfülű

    Jó,hogy karbantartás volt.
     
    mamszi5107 és Bonzó1945 kedveli ezt.
  12. Anyámborogass

    Anyámborogass Fórum-zöldfülű

    Kedves Kisfenyő gazda!
    Sajnos van olyan játékos akinek egyedül telnek az ünnepek. Nekik a játék a társaság. Örüljünk hogy nekünk dolgunk van, mert jönnek a gyerekek az unokák, látogatnak bennünket, és látogatóba megyünk. Bátran engedjük el ami nem fér az időbe, és játszon az akinek van ideje, és itt van társasága.
     
    Othep, -kaktuszable-, kovacstne és 13 más kedveli ezt.
  13. stb_farmer

    stb_farmer Rutinos

    Nem-nem, a kicsi gazdák szépen termelik az eventgazt és olvassuk a fórumot a Gyopárvölgy rejtelmeiről :)
     
  14. cirmi54

    cirmi54 Fórum mestere

    Felhőn csücsülnek a kitehetők! Honaptól nem lesz időm a játékra! xD
    Üdv. Gazdatársak! :)
     
    maszilva, jutka190226, marcsi152 és 12 más kedveli ezt.
  15. -vadocka70-

    -vadocka70- Fórum parancsnoka

    aztaaaa :) Nagyon ügyes vagy :)
     
  16. sárkány-ka

    sárkány-ka Fórumprofi

    "Szép" reggelt! Miért kell állandóan frissíteni?????? Nem lehet aratni, a fórumot is csak frissítéssel lehet megnyitni az X-el nem lehet kilépni stb, stb. Hajnalban nincs sok kedvem ezzel szórakozni.:mad::mad::mad:
     
  17. stb_farmer

    stb_farmer Rutinos

    Szia, a segítségkérő topikokban már jelezték a modik, hogy a tegnapi új elemek élesítése után váratlan hibák bukkantak fel, melynek javítása folyamatban van. Türelmünket kérik a hibák kijavításáig.
     
  18. Kisfenyő

    Kisfenyő Kivételes tehetség

    Kedves Anyámborogass gazda!
    Köszönöm, hogy megírtad a meglátásodat a játékról . További szép napot!
     
    Othep, jutka190226, Borzas.Kata és 2 más kedveli ezt.
  19. magika

    magika Fórum mestere

    Amióta feltűnt az új terület, úgy belassult a játékom, hogy idegesítő, tudom hogy a wifi jel sem a legerősebb itt ahol játszom, de az eventet is akadályozza. Tegnap még a cirkuszos terület is nyitva volt az még plusz rontotta a helyzetet. ínem tudtam bevetni a szédült szántót, a főfarmot azt hiszem igen, de nem tudom mert nem hajtja végre a parancsokat, ill néha azt hiszem igen, aztán frissítek és kiderül hogy mégsem. Most mit mondjak...
     
    DevilMókus és takizsuzsi40 kedveli ezt.
  20. takizsuzsi40

    takizsuzsi40 Fórum biztosa

    Köszönöm, megtaláltam!
    Ezeken felül, nekem nem mindig magyarul van a játék:cry:
     
    kovacstne, vidraszabina és Bonzó1945 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.