Visszajelzés Sarkvidéki parti eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 7.12.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Kicsit általánosabban válaszolnék. A játékban a kupák és a Pannik a puszta jelenlétükkel hatnak, csak azon a területen, ahol ki vannak téve. Minden más dekor, ami ad valamilyen bónuszt, másképp működik. Egyrészt meghatározzák, hogy a dekor hová tehető ki, és ez legfeljebb annyit fog befolyásolni, hogy TP-t vagy BTP-t ad (néhány régi dekor kivételével, amelyek pl. Bahán is TP-t adnak). Másrészt ad egy bónuszt, aminek szintén megvan a saját tulajdonsága, hogy mire hat, hol hat, stb. Learatva elválik a dekortól, és a bónuszsorba kerül, vagyis a dekor bónusza és a dekor két külön dolog, a dekor helye semmilyen hatással sincs arra, hol hat a bónusz. Ebből a szempontból a dekor bónusza pontosan úgy működik, mint pl. egy felhőé.
     
  2. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Nekem annyi helyen van szorzós tulajdonságú dekorom, hogy már nem zavar az, ha először végig járom a területeket és aktiválok mindent, aztán kezdem el az aratást. Ha így teszek (ez csak pár pillanatig tart ) nem vesztek semmit sem :D Hála a magasságosnak lassúsági gondom nincs a játékban, szinte ugyan úgy játszom , mint a régi szép időkben klienssel.
     
    HéricsBáró és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  3. SnéDóri

    SnéDóri Fórum bárója

    Köszönöm. Igazából lehet hogy homály van a fejemben. Hiába vagyok 201-s szinten, mert a felhők és dekorok hatására gyorsan haladok, de szinte mindennel el vagyok maradva. Szóval a futtatóba csak tojások és +-os dekorok mehetnek? Ha van egy normál dekorom ami kihelyezéstől függően Tp-t vagy BTp-t ad, akkor nincs lehetőség mindkettőre, hanem el kell döntenem melyik területre rakom?
     
    -BombadilToma- kedveli ezt.
  4. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Azt pedig kihagytam az előző írásomból, hogy ott vannak azok a tojások amiket csak a bahára lehet kitenni: Tukán bungaló. Gesztenye király, Vad majom, Függőágy-helyzet Kényelmes fatuskó4. Tehát ezek aktiválása miatt mindenképpen oda mennék be. Mindegy akkor már, hogy két kattintással többet, vagy kevesebbet teszek meg a síbajnok dekorokért.
    PS: Nálam az aratási sorrend így néz ki: aratom a felhőket, indítom az egyes területeken a tojásokat, visszakapcsolom az automatát, és aratok, minden területet egymás után bahát és a farmot is..
     
    HéricsBáró és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  5. böbe764

    böbe764 Fórumlakó

    Soha ne add fel!:)
     
  6. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Hűha, nálam ezek a futtatóba vannak és elférnek, bár igaz bagoly és varjum is csak 10-10 van:)
     
    Fätum, -vadocka70- és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  7. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Rakj ki fákat a tölgyesbe, a kicsiken tapasztaltam, hogy fákból jobban jön a szívószál:)
     
    Fätum, böbe764 és -kaktuszable- kedveli ezt.
  8. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Majdnem. A Futtatóba tojások mehetnek, de a +-os dekorok általában nem. Olyan dekorok tehetők ki oda, amelyek valamilyen bónuszt adnak.
    A többi dekor pedig valóban, vagy TP-t, vagy BTP-t ad, attól függően, hová teszed. A Futtatóban TP-t adnak, kivéve azok, amelyek csak BTP-t adhatnak.
     
    maszilva, Fätum, HéricsBáró és 3 más kedveli ezt.
  9. SnéDóri

    SnéDóri Fórum bárója

    Köszönöm. Lassan oszlik a köd :)
     
    -BombadilToma- kedveli ezt.
  10. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Még az utolsó 2 feladat előttem áll! Araszolgatok;)
     
    böbe764 és kovacstne kedveli ezt.
  11. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    11100 érme kell a bolthoz, ha jól számoltam. :) Most benéztem és nincs lehetőség többet szerezni. :( Azt hittem, hogy tesznek be a választékba olyan ládát, ami az ad, de nem lett. Én kis naív... :D
     
  12. böbe764

    böbe764 Fórumlakó

    Szerintem két nap után ez haladás!:D
     
    -Holdfeny-. kedveli ezt.
  13. Bubika1949

    Bubika1949 Haladó

    Szomorú! Sehonnan semmi értékelhető bónusz! Így nehéz! :(
     
  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    109 kiskockán kapálok:wuerg: de akkor sem bontok le semmi mástxDxDxD ráérek, van idő;)
     
  15. PZoli64

    PZoli64 Fórum hercege

    Szia!
    Nálam is ki van téve a "megtelt" tábla a házi kedvenc futtató bejáratára.
    Most már csak "minőségi cserével" változtatok rajta.
    Nálam itt van többek közt a világító torony, a rejtélyes tudományos labor,
    a Pali étterme, a siló....

    Én reggel 6-kor a felhőkkel kezdem az aratást. Utána következik a szezonserleg.
    Majd egyesével szedem le a futtatóban a dekorokat, így egymás TP-jét is növelik.
    Utána kombájnnal a kerge kert, a világítótorony, a kísértetjárta kúria, utána irány
    a Baha. A Zuhatagok szigete (itt dekorok vannak), a Kincses sziget és a Hajótöröttek
    partja.
    Ezek után következnek a "termő területek". Így minden bónusz tud hatni a növényekre,
    a fákra, az ólakra és a terményesekre.

    Nagy kár, hogy nem lehet "folytatni" a játékot. Már összegyűlt 959 édes tölcsér
    és 147 szívószál. A neon ólakra és a bónuszládákra nem sajnálnám a további
    energiát.
     
    maszilva, Nagyii58, ursa11 és 8 más kedveli ezt.
  16. Boszika2010

    Boszika2010 Junior szaki

    Üdv Mindenkinek !

    Nem tudom hova kéne írnom, de már 2x vettem a gazdaboltban 6-6 szívószálat 18-18 farmaranyért, frissítettem, kiléptem, majd vissza és még mindig nem írta jóvá a játék! Sajnos még el is néztem, mert elég lett volna 5, a 7 fagyasztott gyümölcs előállításához.
    Hol keressem a megvásárolt szívószálakat?
    Így nem tudom folytatni, a FA is lassan elfogy.

    Szeretnék kérni gyors segítséget. Boszika
     
  17. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia!
    Szívesen segítünk, de ahhoz farmnév és ID szám kell, hogy ellenőrizhessük, hogy mi történt.
     
    Boszika2010 kedveli ezt.
  18. Boszika2010

    Boszika2010 Junior szaki

    Szia! Köszönöm.
    ID: 19461162 Boszi-birtok

    Kedves Havasi_Gyopár!

    Most meglepődtem, mert innen töröltem a hozzászólásomat és a fagyos csevegőjére írtam bővítetten; de nagyon köszönöm a segítséget.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 10.12.21
  19. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia Boszika2010!
    A kollégám ellenőrizte a szívószál helyzetet, és megállapította, hogy 2 alkalommal vásároltál 18 FA-ért 6-6 szívószálat, majd egyszer 20 db-ot is 50 FA-ért. Jelenleg a farmodon van a malomban készített kép alapján 58 szívószálad.
    upload_2021-12-10_19-44-36.png
     
    Boszika2010 kedveli ezt.
  20. Boszika2010

    Boszika2010 Junior szaki

    Köszönöm a gyors segítséget Havasi_Gyopár !

    Ismét megleptél, mert ilyen gyors válaszban még nem volt részem itt a Fórumon, amióta játszom !!! :)
    Akkor ezek szerint tévedtem, de nagyon. :oops:
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.