Visszajelzés Sarkvidéki parti eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 7.12.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. anna640328

    anna640328 Törekvő

    Jó reggelt mindenkinek. A szívószál helyzet katasztrófális. Csak a főfarmon kapok, ott is nevetségesen keveset. Karácsony közeledtével lehetne kicsit adakozóbb a BP. Ja, nem. Miben is reménykedek, én balga......
     
    Fätum kedveli ezt.
  2. mingo826

    mingo826 Fórum ismerője

    Nálam a növény kevés, ha a 24 órás event felröppenője érdekében ültetsz egy két kőr hosszú érésű növényt a fő farmra akkor az is (a szivó szál) szaporodik, abból kevesebb kell mint tölcsérből. Szerintem az event növény amit keveset lehet termelni.
     
  3. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Szia! Ha az eventes növényt letermelted és a felröppenőkre vársz, akkor sok gazda észrevette, hogy a 20 órás fák most jobban adják a felröppenőket...a szívószálat biztosan. Szerintem érdemes kipróbálni egy kört a 20 órás fákkal.
     
    emocy91, GA-BI-O-Farm, zsani_apja és 6 más kedveli ezt.
  4. anna640328

    anna640328 Törekvő

    Köszönöm, kipróbálom.
     
    -kaktuszable- és Fätum kedveli ezt.
  5. Samborg

    Samborg Fórum félistene

    Szervusztok! A 9. feladatnál a Síbajnok dekort kaptam meg. Az ismertetőben a Jégtörő van. Másnál is így van?
     
  6. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Kicsit megkeveredtek a dekorok a táblázathoz képest. A 10. adja a Jégtörőt, a 9. a Tengerész fókákat, és egy korábbi (talán az 5.) adta a Síbajnokot.
     
  7. -kaktuszable-

    -kaktuszable- Fórum nagymestere

    Szia, sziasztok !! Én is a szívószál bizniszen keseregtem !! Aztán olvastam itt valakitől, hogy a fák talán adakozóbbak !! 1 területet betelepítettem, zoknit húztam a gyökerükre (sz.trágya) és láss csodát : végre lett annyi, hogy nem naponta egyet kever a malom :) Pikk-pakk és kész leszek...talán még ma :) Köszönöm a tanácsot !!!!! Jó termést mindenkinek !!
     
    GA-BI-O-Farm, PZoli64, Mica67 és 4 más kedveli ezt.
  8. monikarita

    monikarita Utánpótlás-írogató

    mit kér az utolsó 2?
     
  9. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

  10. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Hókását;)
     
  11. Kókusztej

    Kókusztej Törekvő

    Kellemes Adventi délután kívánok mindenkinek :D

    Komolyan mondom ezen a szívószálon kiégek. Ennek mindegy mit ültetek, nem adja. Éjszakára hortenziát ültettem a főfarma a mai 24 órás gazdaköri felröpije miatt. Mindent mást szépen adott de ezt a műanyag vackot nem. Olvastam itt a taktikákat, hogy ültessek fát és társai, hát nekem az sem vált be -.-
    Messze még a vége így nem aggódom túl. Ha meg nem lesz meg az sem különösebben érdekel :D
     
    -kaktuszable- és Kuzdern kedveli ezt.
  12. fifi930

    fifi930 Haladó

    Szia!
    Nekem is a fa jött be, az erdei tisztást tegnap teleraktam fával. Reggelre kész lettem a feladattal. Próbáld meg.
     
    -kaktuszable- kedveli ezt.
  13. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Kicsit megfeledkeztem a ládák tartalmáról. :D Végül is lett pörgetés, azért mentem. ;)
     
    -Holdfeny-. kedveli ezt.
  14. Vilmos05

    Vilmos05 Fórum nagymestere

    A végső cél elött vagyok, de mielött beadom, megkérdezem azoktól, akik már végeztek, hogy lehet-e folytatni a több csillagért, vagy itt a vége...
     
    -Holdfeny-. kedveli ezt.
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sajnos vége:( Én is szívesen folytattam volna;)
     
  16. SnéDóri

    SnéDóri Fórum bárója

    És eljött a pillanat, végre megvan az összes nyüves szivatószál :) Köszönöm az ötletet, a fák tényleg lényegesen jobban adják. Most jön a dilemma, mit is váltsak ki? A még eventezőknek kitartást. Kiraktam az összegyűlt titkosokat, reménykedem a tarajos sündisznó felbukkanásában és ültetem a gazdaköri hosszukat. Úgy érzem sosem lesz mamutfám.......
     
  17. edina242

    edina242 Fórumszaki

    Sziasztok! Event kész. Én is játszottam volna még tovább a csillagos érmékért.
     
    Kuzdern és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  18. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A tenyésztés is egész jól adja a szívószálat;) Bár már nincs szükségem rá;)
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  19. Vilmos05

    Vilmos05 Fórum nagymestere

    Köszönöm. Tényleg kár.
     
    GA-BI-O-Farm és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  20. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szia!
    Fákat és társait? Írtuk egy páran tegnap, tegnapelőtt is, hogy a 20 órás fák jól adják a szívószálat.
    Ezen az oldalon is többen jegyezték már meg, hogy megfogadták a tanácsot és meglett a hiányzó szívószál.
    Tehát rakd tele a főfarmod vagy a tölgyest dió, szilva, körte, szeder stb. fákkal, ezek azért olcsón megvehető fák, 1 területnyit biztosan tudsz venni, vagy vegyesen kirakni, de legyen egy terület, nem itt-ott pár fa. Sikerülni fog az. ;)
     
    Kókusztej és -kaktuszable- kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.