Visszajelzés Segítők szabadnapja csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 19.11.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia Toma! :)
    Teljesen jogos és igaz az észrevételed. :) És nagyon jó, hogy ezzel kiegészítetted, és a pörgethetőségek idejére is
    külön felhívtad a figyelmet. :inlove:
    Minél többször sulykolnak valamit, annál könnyebb megjegyezni ezeket a dolgokat, mert sokszor előfordul, hogy az ember elolvassa az eventkiírást, de olyan, mint "egyik fülön be, a másikon ki", és már ki is szelektálja az agyából az infók egy részét. Ezért szoktam én időnként ismételten elolvasni. Így most már csak az rontja el, aki nem is olvas. Annak meg lelke rajta, csak aztán nehogy ide jöjjön panaszkodni. :music:
     
  2. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Köszi; ezzel is kiegészítettem az első oldali matekot - természetesen forrásmegjelöléssel ;).
     
    ursa11, CsakJucinak12, -W-595- és 14 más kedveli ezt.
  3. incimami

    incimami Fórum bárója

    Sziasztok!
    Ki az a Jack a játékban mindenki írja hogy kell a játékhoz. Lehet, hogy nekem is van ilyen?
     
  4. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája

    Szia!

    Egy akcióban megvásárolható dekortárgy

    Jack ajándéka
    [​IMG]
    Érési idő: 20:00 óra
    Szükséges szint:
    3.
    Tapasztalatpont: 2000 tp vagy btp a kihelyezéstől függően, valamint +2 termésbónusz a növényekre (eventnövényekre és a teliholdas növényekre is) 10 órán keresztül
    Learatható: 20-szor

    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/meghatározott-számban-aratható-speciális-dekorok.16371/#post-931390
     
  5. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia! A jack akciókban( elég rég volt:oops:) megvásárolható dekor, ami +2 hózamot ad 10 h idő alatt minden növényre o_Omindenhol.;)899 ft ba kerül kapsz még érte általában Sz-tápot és Ab-is.;)
     
    -W-595-, GA-BI-O-Farm, Ribiszke és 8 más kedveli ezt.
  6. furmint111

    furmint111 Fórum nagymestere

    Sziasztok! Szép napot mindenkinek:)

    Köszönet a számolásokért, segítő kommentekért:inlove:.
    Már csak arra leszek kíváncsi, így, hogy a keréken is hozzá lehet jutni a juharfához hogyan adja az aratás a felröpit (kicsit szorongok emiatt:wuerg: xD).
     
    CsakJucinak12, -W-595-, Ribiszke és 6 más kedveli ezt.
  7. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia kedves Leho! :)
    A matek megvolt, azzal nem mondtál újszerűt, mi már túlléptünk rajta. Amúgy is, aki akarja csinálja, aki nem az nem.
    Én elsősorban a sima pörikkel gondoltam a kerekkeréken való Vén juharfa vadászatra. Mert azokból szerencsére annyi van, az olyan típusú ládát adó felhők és dekorok révén, hogy panaszra nincs ok. Ott amúgy is 99 pörgetésből szerencsés esetben jön 2 db, de zömmel inkább csak 1 db +1 db növényt adó termésbónusz, úgyhogy holt zicher, nem annak helyébe teszik. Amíg megy a felszaporítás, azalatt van idő pörgetni. Event előtte úgysem lenne célszerű, mert most célirányosan az eventkellékekre kell fókuszálni.
    Tedd már le a sötét szemüvegedet, és ne gyere ide vele bennünket elkedvetleníteni. Nem mondom azt, hogy cseréld le rózsaszínűre, mert tudjuk, hogy az úgysem lenne igaz, de találj valami középutat, és örömöt, sikerélményt benne, mert anélkül mit sem ér (nem akartam az sz-betűst használni, mert a fórum maradjon meg a kultúrált beszéd helyének).
    Én azt szuggerálom a BP felé, hogy a sárga ólakat cserélje le legalább erre az időre.xD
     
    Utoljára szerkesztett: 19.11.19
  8. incimami

    incimami Fórum bárója

    Köszönöm a válaszokat. Incimami.Megnézem van e ilyen nekem is, Hol nézzem meg
    Ez meg van a felhőn megkeresem Nagyon sokat segítettél.
     
  9. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája

    Ha már a felhőn csücsül hagyd is ott!
    Ha fel tudtad tenni rá, már nem ad bónuszt! Azért kár onnan leszedni!
     
  10. -Erbrow-

    -Erbrow- Fórumlakó

    Sziasztok, egy kérdésem lenne: mit ültettek majd? leghosszabb növényt, vagy fát 18-20 órásat? Nekem a hortenzia a leghosszabb növény, eddig általában növényt ültettem, csak érdekelne, tapasztalataitok szerint mi a jobb? Vagy nincs jelentős különbség? Mert akkor most maradnék a fa mellett, gyűjtögetni is kell....Köszi előre is a választ!
     
  11. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Pörgetések a következő ládákból jöhetnek:

    Kerekkerekes láda (minden ládában fixen 2 sima - és egy party)
    Kerekkerék-forgatás láda I-VI (mindben nagy átlagban 2-3 pörgetés lapul, így csak 30-35-öt érdemes egyszerre kibontani, hogy ne lépjük át a 99-es limitet)

    Édességes láda (nagyon kevés van benne, 15-20 ládánként 1)
    Felszereléses láda (4-5 ládánként 1)
    Csemegés láda (átlagosan ládánként 2, vagyis itt is csak 30-35-öt érdemes egyszerre kibontani)
    Meglepetések ládája (2-3 ládánként 1)
     
    csio70, -W-595-, GA-BI-O-Farm és 14 más kedveli ezt.
  12. incimami

    incimami Fórum bárója

    Szia, megtaláltam a felhőm csücsül.
     
    -W-595-, juliannakoczkas, inanna11 és 2 más kedveli ezt.
  13. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia!:)
    A mamutfáim szinte mindig kint vannak, akkor szedem be csak őket amikor esetleg 24 órás bónuszt pörgetek, vagy a sok növényigény miatt berakok az arany bónuszrekeszbe egy növényi bónuszt, hogy a lehető legnagyobb mértékben kihasználjam. Ezen kívül fát csak akkor teszek ki eventvárónak, ha olvasom az eventleírásban, hogy lesz olyan röpi amely csak fából jön. Nem szeretem a 20 órás fákat, az XXL-sek meg rosszabbul adják a röpit. A 20 órás fáknak igaz, hogy a tölgyes rúnákkal 18 órára lecsökkenthető az érésideje, amit KK turbóval csökkenthetünk, de azt meg inkább a mamutokra szórom KK szuperral együtt, a farönkhangár használata mellett, ezért inkább a leghosszabb érésű növényt szoktam ültetni, érésidő csökkentőkkel. Röpi szempontjából az alap érésidő a meghatározó. Vagy ha nemesítésed van folyamatban és annak a növénynek az érésideje közeli a leghosszabbhoz, akkor meg azt célszerű, hogy legyen mit beadni az üvegházba. :D
     
    GA-BI-O-Farm, Ribiszke, czutika és 7 más kedveli ezt.
  14. -Erbrow-

    -Erbrow- Fórumlakó

    Szia, köszönöm, hogy ilyen részletesen írtál! Még a fák vannak kint, és most nem feltétlenül szedném be, hogy növényt ültessek, de ha jobb a növény, akkor nem leszek lusta.....és érdekel is azért, lehet e jó néha legalább annyira a fa, mint a legh.növény.
     
    furmint111 és genka53 kedveli ezt.
  15. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia !Én mindig a leghosszabb érésű növényt választom amihez általában nincs nemesítésem. Azaz ha a Hortenziához van de a Krizantémhoz nincs akkor azt.A fákból csak pár van ami 20 h feleti ( kecskefűz, pettyesfűz , nyírfa) ezeknek a Pé és piaci értéke is elhanyagolható egy Hortenziához vagy Macskagyökérhez képest.Valamint hozam szempontjából is célszerűbb míg 1 fa ad 4 db-ot/ 1*1 kocka míg a növény a speciális gyémánt bónusszal( paradicsomi koszorú, csokis croissant stb) +5.
     
    -W-595-, -Erbrow-, inanna11 és 4 más kedveli ezt.
  16. CoralineJones74

    CoralineJones74 Kivételes tehetség

    Bocsi engem nem érdekel ebből az eventből semmi, CSAK a VÉN JUHAR... nem lehetne hogy maradjon, legalább 1etlen1 darab!? :sleepy:
     
  17. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Eventkellék, és mint ilyen nem fog maradni a játékban.
    Ez a döntése a játékmestereknek, akik létrehozták az eventes feladatokban ezt az alkalmi fácskát.
     
  18. ulmo12

    ulmo12 Fórum ezredese

    Igen, igazából ez akkor érdekes, ha a végén számít valakinek az időfaktor. Azért nem is fejtegettem tovább, mert minden attól függ, mennyi idő alatt hány db vén juhart tudunk szerezni, illetve van-e öntözőcsőr. Ha már ez kivilágosodott menet közben, akkor jobban tudunk az érési időkkel játszadozni. Ha lesz elég időnk és lesz elegendő juharunk, akkor annyira nem izgalmas.
     
    genka53, maszilva, -kaktuszable- és 5 más kedveli ezt.
  19. rozsazsuzsa

    rozsazsuzsa Fórum bárója


    Úgy látszik ez 10 - meg még egy kicsi év alatt nem tűnt fel. Köszi. tudtommal igen.
     
  20. CoralineJones74

    CoralineJones74 Kivételes tehetség

    Rendben, elhiszem, tudom. De hátha...
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.