Szárnyaló képzelet event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Laboviti, témanyitás ideje: 18.5.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    Szia!
    Kérlek az aláírásodat módosítsd az ide vonatkozó szabálynak megfelelően.
    Aláírás
    • Az aláírásoddal egyénivé teheted a hozzászólásaidat. De mindig vedd figyelembe, hogy az áttekinthetőség egy fontos szempont, ezért be kell tartani egy szabályt: az aláírásban max. 1 banner megengedett.
    • A max. méret 500 x 200 px; ezt a méretet a német VDZ (Verband Deutscher Zeitschriftenverleger – Német Lapkiadók Szövetsége) határozta meg a reklámbannerek standard méreteként. Ha a reklámszakembereknek sikerül ezt a méretet betartaniuk, akkor ez a számotokra sem lehet gond. Ha úgy érzed, kevés a hely, hagyj ki néhány képet.
    • A kép mellé max. 4 szövegsor és két üres sor csatolható. Figyelem! Egy nagyobb betűméret csökkenti a rendelkezésekre álló sorok számát!
     
    Gio kedveli ezt.
  2. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Bizony bizony ... Egy hónap múlva érkezik :p... de gondolni kell rá ... ;) Biztosan lesz hozzá alkalmi feladat sor is ;) s jó lenne az első alkalommal letudni az első 7-8 szintet az állandó gazdaköriből ;)
     
    Meellcc, HéricsBáró, Gio és 5 más kedveli ezt.
  3. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    Szerintetek lesz baby boom?
     
    bindi5454 és Fätum kedveli ezt.
  4. osztrak12

    osztrak12 Fórum admirálisa

    -Holdfény-!
    Komolyan így már kecském is van,csak elején 580 db sz.tápnál az én szám táltva maradt :Dés kecskét sem akartam,hogy mekegjen.xDxDxD
     
    Utoljára szerkesztett: 18.5.16
    Meellcc, Fätum, kutyaszálló és 4 más kedveli ezt.
  5. sárgazanót

    sárgazanót Fórumelemző

    Nagyon karcsúra sikeredett a felhőcske, sok szupertáppal kell érte fizetni. Remélem babyboom lesz! Igaz, hogy szombat-vasárnap nem leszek gépközelben!
     
  6. Chate-farm

    Chate-farm Fórum biztosa

    Töröltem a szövegből, így már jó lesz? :)
     
    kutyaszálló és bindi5454 kedveli ezt.
  7. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    20 perc alatt lezavarható az event ;) Csak lesz ennyi időd bomm alatt :p
    Esetleg távvezérelt aratást tudnék javasolni ... :music: Ja hogy az meg nincs:oops: Akkor muszáj lesz időt szakítanod a dologra ;)
     
    Meellcc, HéricsBáró, Peszi2 és 5 más kedveli ezt.
  8. borderland57

    borderland57 Fórumszaki

    A plüssrackóhoz ígyis úgyis 580 szupitáp kell. Ez nem kevés egy ilyen felhőcskéhez ahogy te is nevezted.
     
    Meellcc, papirocska, kutyaszálló és 4 más kedveli ezt.
  9. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sok kicsi sokra megy ;) Naponta a sok kis felhő sok sok tp-t és egyebet ad nekünk ;)
     
    Meellcc, HéricsBáró, Peszi2 és 5 más kedveli ezt.
  10. Samborg

    Samborg Fórum félistene

    Szia!
    Ennyi szupertápért már valami bónuszkát is adhatna. :)
     
    sárgazanót, pukinyúl, Meellcc és 5 más kedveli ezt.
  11. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene

    Amúgy ebben a felhő dologban az a jó:) hogy sok kicsi sokra megy:) mikor már 120-150 felhöd van:D csak gyözd patronusnélkül learatgatni egyesével:D
     
    csio70, vampire_hunter, Meellcc és 12 más kedveli ezt.
  12. Rylee86

    Rylee86 Fórum admirálisa

    Most, hogy így említetted:)
    Aktiváltam a tojásokat, és leszedtem a felhőket és a kincsest kézzel:) De jó hogy nincs meg minden minden felhőmxD
    Na akkor köv. hónapba jöhet az ismétlés:pxD
     
    Magdusnéne, csio70, Melan és 12 más kedveli ezt.
  13. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Hm .. akkor csak naponta egyszer aratom őket ... éréstől függetlenül ;)
    hm .. én is szeretem a bónuszkákat ;)
     
  14. .imre71.

    .imre71. Fórum mestere

    Sziasztok
    hat mit is mondjak 580 sztap az nem keves es kapunk egy felhosort meg valami ertekesebbet betehettek volna
     
    pukinyúl, bindi5454, papirocska és 2 más kedveli ezt.
  15. Luca_511

    Luca_511 Fórum biztosa


    Az egész eventhez kell az 580 sz.táp.
    Ha csak a felhő és a kitehető a fontos, ahhoz elég 398 sz.táp.

    Mindenesetre nem csak a sz.táp az, ami számottevő, hanem az állatok is elég nagy darabszámban vannak a kérők listáján. :)
    A hatos feladatig kell 58 tenyészállat, és még négy a hetedikhez, ha valakinek kellenek a plusz kitehetők.
     
    pukinyúl, Meellcc, Peszi2 és 2 más kedveli ezt.
  16. dada081990

    dada081990 Fórum veteránja

    Sziasztok!
    Ez az event kimarad, nem éri meg. 6000TP és BTP adó felhőért nem fogok 580 (vagy 398-at) szupertápot kidobni.
    Másnak is tanácsolom, inkább tartogassa a következő neonólas eventre, ott több szükség lesz rá.
     
    karippa, pukinyúl, Meellcc és 11 más kedveli ezt.
  17. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Az első két soron nem gondolkodom. A 7. soron sincs mit gondolkodni, mert felesleges.
    A többit, ahogy a vak mondta....majd meglátjuk mit dob a szerver.
     
    Banditahó01, Meellcc, Ribiszke és 3 más kedveli ezt.
  18. SZERENCSELOVAG

    SZERENCSELOVAG Fórum admirálisa

    Szia:) Napi szinten 12.000 tp,és btp,azért így már jobban néz ki.:music:
     
    Melan, Mikulás48, Meellcc és 9 más kedveli ezt.
  19. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Én nem úgy nézem, hogy jaj-jaj-jaj 560 szupertáp kell ehhez az eventhez, és csak ezt-meg-azt kapunk érte. Szupertápot csak tenyésztésre használunk (én nem adom az óljaimnak!), akkor meg mindegy, mikor tenyésztek; ha eventkor, amikor felröppen lakat vagy plüssrackó, vagy akármi, és azért is kapok valamit, akkor jobban kihasználtam a kevéske tápomat, mint ha mezei boom-kor etetnék csak velük tenyészállatokat.
     
    Magdusnéne, Melan, bogisaci60 és 12 más kedveli ezt.
  20. dada081990

    dada081990 Fórum veteránja

    De ennyi szupertápot nem ér meg, egyrészt mert napi kétszer nem tudok aratni, másrészt pedig nem vagyok felhőmániás.
     
    karippa, pukinyúl, HéricsBáró és 3 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.