Visszajelzés Született deszkás - tenyésztős event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 16.3.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Görgesd le, mert a teki, nem a fő jutalom. Két szélen szokott lenni. A sárga birkanyíró még mindig értékesebb. :D
     
    jutka190226, inanna11, szellorozsa és 4 más kedveli ezt.
  2. SnéDóri

    SnéDóri Fórum bárója

    Nekem sem mutatta még viszont a sima keréken láttam pizsamástekit
     
  3. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Azoknál a játékosoknál volt hiba, akik csütörtökön, 14:00 óra és 15:49 óra között adtak be a középső részfeladatba.
    Akik később- 15:49 óra után teljesítették a középső feladatokat, náluk már rendben volt a jutalom.

    Egy hétfőn lefutó javítószkripttel fogják majd ezt orvosolni és a hiányzó dekorokat pótolni.

    Kérlek, ha legközelebb kérdésed, problémád van, valamelyik Segítségkérő topikot keresd fel, a Fórum főoldalának közepe táján.
    Itt a csevegőben sokkal ritkább a moderátori jelenlét, ott hamarabb kapsz választ.
     
  4. erzsike511

    erzsike511 Törekvő

    Most olvastam /valahol , egy modi valaszat , hogy 23 lesz elerheto a gazdakori.
     
    jutka190226, soresne és Tündi1001 kedveli ezt.
  5. Vilmos05

    Vilmos05 Fórum nagymestere

    Most tényleg kedves "klaramagyar" ez az egy felhő hiányzik a boldogságodhoz? Egy héttel előbb, vagy utóbb csatlakozik ez a felhő a 14 milliárd 127 millió 619 ezerhez, nem oszt, nem szoroz. Ennyi TP kell az én következő szintlépésemhez . A tiédet nem tudom, de nem is ez a lényeg. Fölöslegesen kár kritizálni. Teszik a dolgukat, ahogy tudják, mi meg játsszunk.
     
    böbe764, jutka190226, Matold és 6 más kedveli ezt.
  6. marcsi152

    marcsi152 Fórum bárója

    Köszi!!!;)
    Gyorsítva pöriztem és nem is vettem észre, :p..amikor visszanéztem, az eredményt alig hittem el!!:D:music:



    Igen, ez nagy szerencse! Mázlim volt, mert a kicsin nem is láttam,......még mutatóban sem!!!:p
     
  7. egresinebobe11947

    egresinebobe11947 Fórumszaki

    Sziasztok. Képzeljétek el, hogy már több mint 10 éve játszom, de ilyen még nem fordult elő velem. Kevés teknősöm volt és kevés
    CSP-m. Bementem a gazdakörbe és amit tudtam megcsináltam, hogy pénzhez jussak. A kerekkeréken is próbáltam pénzhez jutni, hogy a piacon vegyek teknős. Igen ám de nagyon drágán kínálták a teknősöket. Már a középső feladattal készen voltam elég hamar, csak a jobb, bal oldalon van még 5, 4, feladat. Szóval dübörgött a majré, hogy nem leszek kész. És képzeljétek, csak ma délután jöttem rá, hogy a pajtámban van 7 db teknős ólam. Szóval teljes "üzemzavar". Amikor rájöttem, hogy én bolond miért nem jutott előbb az eszembe, hogy kitegyem a teknősólakat és tenyésszek teknősöket. Nem tudom, hogy készen leszek- e, de nagyon dühös voltam magamra, hogy miért nem jutott előbb az eszembe. Bocsi, hogy ezzel untattalak benneteket. Csak az érdekesség miatt írtam le.
    Hát így jártam. Mindenkit üdvözlök. Sziasztok.
     
    jutka190226, Mykuszy, inanna11 és 8 más kedveli ezt.
  8. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Köszi! Majd megnézem jobban akkor!

    És tényleg! Hát ez hihetetlen! Na majd holnap pörgetek egy csomót, hátha :)
     
  9. ildiko44

    ildiko44 Fórumfelvigyázó

    Nálam nem volt a keréken, de majd valamikor biztosan előkerül. Most az az öröm, hogy a bahán elértem a 600. szintet, ha igaz, egyenlőre ezután nincs több. Ez viszont örömmel tölt el....bár sokat vártam rá. (nem voltam elég ügyes) :inlove:További jó játékot...és remélem, hogy ma megkapjuk a hiányzó kitehetőt a felhőre....xD
     
    PZoli64, Kuzdern, bocsinet és 5 más kedveli ezt.
  10. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Szia! Szerintem meg ügyes voltál! Én is várom, h elérjem azt a szintet, most 586-nál vagyok. Így hát van még egy-két jó hónapom, pláne így, h nekem a farmozás inkább téli elfoglaltság, tavasszal és nyáron nagyon sok más dolog van, amik mellett nem nagyon marad idő a virtuális vetegetésre:)

    És IGEN! Kb 200 darabot pörgettem a simából és lett 8 db piros teknős ólam, ami pont jó, mert azt szeretem, ha szükség esetén egyformákat tehetek a raktárházba!
     
    Utoljára szerkesztett: 21.3.22
  11. Rizstej

    Rizstej Fórummogul

    Az előbb kaptam egy felugró üzenetet, hogy kaptam TP, CSP ládák (sajnos nem tudom ezeket ellenőrizni, mert nem tudom mi volt előtte, utána) DE ott volt a deszkás álma, amit a felhő azonban továbbra is úgy jelez, hogy nincs az eszköztárban. Hivatalos viszont még nincs, tehát marad a remény...
     
    ildiko44, Kuzdern, marcsi152 és még 1 ember kedveli ezt.
  12. edit5511

    edit5511 Fórum veteránja

    Lépj ki be frssíts meg lesz az nálam meg volt
     
    ildiko44, fakír1020 és Éva0315 kedveli ezt.
  13. Rizstej

    Rizstej Fórummogul

    Se frissítéssel, se ki-be lépéssel :(
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  14. csernigy

    csernigy Aktív író

    Nálam is pont ugyanez történt! Hiába frissítettem, sőt már az gépet is újraindítottam! Pedig az üzenetben benne volt a hiányzó dekor! Előre örültem! Hiába! ID:2484078
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  15. borika57

    borika57 Fórum-zöldfülű

    Nekem se lehet nem futott még az összes javítás borika57 ID 41373725
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  16. Rizstej

    Rizstej Fórummogul

    Nálam megérkezett ;)- gépet nem takarítottam, egyébként ez épp hétvégén történt - remélem, nem csak a deszkás :p
     
    soresne, fakír1020 és Éva0315 kedveli ezt.
  17. elsolking

    elsolking Fórummogul

    hogy lehet színes ólakat tenni a raktárházba?
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  18. borika57

    borika57 Fórum-zöldfülű

    Köszönöm meg jött csak türelmetlen voltam ID 41373725
    :music:
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  19. §Böbe13§

    §Böbe13§ Fórum parancsnoka

    Sziasztok!Megérkezett a felhőre a kitehető!A felugró ablakban írtak ovációt nem váltottak ki nálam,én az elmaradt tp-t /majdnem 1 millió/ és a 2 ládát vártam!Jött helyette 357e tp,190e csp,2 bónuszláda,/ez sem hozott lázba,általában 100-200% bónuszt bontok,ami bőven jön máshonnan is/3 tökfilkós láda,/legalább cuki állatos lett volna/ és 1 XXL barkácscucc.Nagyon megerőltették magukat!:(
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  20. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

    marcsi152, Éva0315 és elsolking kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.