Visszajelzés Szülinapi forgatag csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 22.1.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája


    Ezennel kezdetét veszi az ünneplés és megnyitja kapuit a
    Szülinapi forgatag!
    event csevegője

    A FARMERAMA 10. születésnapja alkalmából ünnepeljünk együtt.
    Legyél Te is részese a szülinapi forgatagnak,
    hisz ez a Jubileum mindannyiunké
    .


    Szülinapi forgatag plakát.png

    Az event kezdete (várhatóan): 2020. január 23. (csütörtök) 14:00 óra
    Az event vége (várhatóan): 2020. január 29. (szerda) 22:00 óra

    Az event jellege: ültetős, felröppenős, malomban keverős, táblajátékos
    Az event növénye: Jubililiom
    Az event felröppenője: Szülinapi minitorta
    Az event malomterméke: Szülinapi kártyapakli
    Az eventhez szükséges minimum szint: 3. farmos

    Az event a hírek felületről, az eventórából és az eventes bejáratból érhető el.


    [​IMG]

    Kérünk Téged, amíg hivatalosan nem jelezzük, hogy az event elkezdődött,ne indítsd el a feladat teljesítését!
    Továbbá javasoljuk, hogy az event teljesítését ne hagyd az utolsó pillanatokra.

    Az event ismertetőjét >>>ITT<<<< találod.

    Ha az eventezésről szeretnétek összefoglalót olvasni,
    az event segédlet rendelkezésre áll.
    Eventsegédlet
    Részletek:
    Rövid összefoglaló
    Előkészületek
    Eventkezdés, eventezés
    Felröpi 1x1
    Nulla percezés
    Páncél Panni

    Növények érési idejéről összefoglaló táblázat >>ITT<< található.
    Földterületek hozamtáblázata >>ITT<< található.
    Kérdés, probléma esetén a segítségkérő topikokban kérhettek választ, tanácsot:
    Általános témák
    Technikai kérdések
    Kérdések és válaszok
    Tartózkodjatok a csevegőben az ajándékok felajánlásától, illetve azok kérésétől!
    Erre külön topikok állnak rendelkezésre.
    Erre - lehetőség szerint - hívjátok fel "eltévedt" játékostársaitok figyelmét is!

    Hiányzik még néhány felröppenő?
    Ajándékok felajánlása, kérése, cseréje
    Akinek panasza van, a Panaszkönyv topik áll rendelkezésére
    Panaszkönyv
    A topikra a fórum szabályzata vonatkozik.
    Az illem, az udvariasság alapszabályait itt is be kell tartani.
    Kérjük, hogy indulat, trágárság nélkül beszélgessetek és kerüljétek el a konfliktusokat!
    További tudnivalók a fórum használatáról:

    Házirend


    Copyright © 2010-2019 Magyar FARMERAMA csapat
    Wellwisher

    Megjegyzés: Az itt leírt adatok tájékoztató jellegűek. Az itt megjelenített információkat megpróbáljuk mindig a lehető legaktuálisabban tartani, ennek ellenére előfordulhat, hogy téves, esetleg nem aktuális adatok, értékek jelennek meg.
    A Bigpoint GmbH, a Farmerama játék üzemeltetője fenntartja magának a jogot a játékban szereplő elemek változtatására, akár előzetes bejelentés nélkül is.
     
    ERNŐKEE41, osztrak12, maszilva és 13 más kedveli ezt.
  2. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Reméljük, hogy az event grafikája, a mechanika és a nyeremények is elnyerik a tetszéseteket!

    Az event mechanikájának ismertetését igyekeztünk minden játékos számára érthetővé tenni, de minden kérdést szívesen veszünk és megválaszolunk, hogy mindenkinek zökkenőmentes legyen ez az ünnepi event!

    A kvízkérdések között lesznek nehezebbek, ezért kérünk Benneteket, hogy segítsétek egymást itt a csevegőben, illetve a fórumon való keresgélésben!


    Szeretnénk kérni, hogy a kvízkérdéseket és a helyes választ egy valaki gyűjtse össze egyetlen hozzászólásában.
    Ennek a hozzászólásnak a linkjét pedig ebből a hsz-ből elérhetővé tesszük.
    Így nem kell senkinek oldalakat átpörgetnie a kvízkérdésért és a helyes válaszért, valamint nem kell egy kérdést többször feltenni, illetve megválaszolni.
    Mivel mindenki kap egy ingyenes malomterméket, ezért jó lenne, ha kisfarmokon ezzel a malomtermékkel a kvízkérdéseket megpróbálnátok minél többen begyüjteni és hozni.

    Kvízkérdések:

    Melan vállalta, hogy összegyűjti a kérdéseket.
    >>IDE<< kattintva elérhető a hozzászólása a listával.



    Ha valaki vállalkozik a számolásra, akkor azt is örömmel vesszük!
    matek.jpg

    A csillagos érmés bolt hozzávalóit (felhősor és dekorok) Susie0509 számolta ki nekünk.
    Köszönjük szépen Zsuzsa!

    Az eventben szerezhető érmék, szezon és Trivia pontok összesítését farmerogirl készítette.
    Nagyon szépen köszönjük!
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 23.1.20
    Sali~*.*, nyuszi63, csigabiga57 és 32 más kedveli ezt.
  3. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok
    A társasjáték mechanika tetszik...mindig is szerettem társasozni, jó kis /Gazdálkodj Okosan/...;)
    A nyeremények hát mint mindig többre vágytam, gyűjtögetésre jók a matricák kellenek...:)
    Mindenesetre én csinálom az időm megvan hozzá...az a felhő is lehetett volna komolyabb...:)
    De nem panaszkodok...lesznek akik majd fognak...a cél a társasjáték győzőn a jobbik...:D

    Boldog Szülinapot Farmerama...xDxD
     
    Boszika2010, nyuszi63, ljanika6 és 43 más kedveli ezt.
  4. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Welwi sziasztok :)
    Elolvastam az ismertetőt, nagyon szépen köszönjük :)
    Az event nagyon tetszik bonyolultnak tűnik, de szerintem menet közben világossá válik minden :). Lehet rajta logikázni és döntéseket hozni, ezt nagyon szeretem. Számolásra nem vállalkozom azt meghagyom a nálam ebben jobbaknak :D
    Egy aprócska kérdésem lenne csak: a +-os dekorok hányszor arathatóak mielőtt lejár az adakozó tulajdonságuk? Lehet, hogy csak én siklottam át felette, de nem találtam rá választ.
    Imádok minden társasjátékot, így gondolom ezt is szeretni fogom, alig várom az event kezdetét :D
    A kérdésekre pedig nagyon kíváncsi vagyok, hogy milyen jellegűek lesznek :D
    Sok sikert mindenkinek ebben a szép grafikájú játékban :D
     
    shermina, osztrak12, Rebcsok és 23 más kedveli ezt.
  5. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája

    Szia!

    Frissítés után már látható, a (+)-os dekorok 15-ször arathatók.
     
    osztrak12, fabatka, maszilva és 22 más kedveli ezt.
  6. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Nagyon szépen köszönöm a válaszodat :)
     
  7. Kata_rzis

    Kata_rzis Fórum admirálisa

    Sziasztok!

    Hát, így első olvasásra elég bonyolultra sikerült az event, de biztosan szeretni fogjuk.

    Mivel 10 pálya van, ha minden pályának csak egy-egy ágán megyünk át, 10 db mini-event indításához szükséges szülinapi kártyapakli kell. Ehhez 3200 Jubililiom + 310 Szülinapi minitorta kell. Ezzel valamennyi pályán játszunk egy-egy játékot.

    A további számolás elég nehéz, mert a pályák korlátlan számban ismételhetők, így mindenkinél az idő, a türelem és a szülinapi boltból kiváltani szándékozott nyeremények "ára" szab majd határt annak, ki meddig csinálja az eventet, pontosabban hányszor is vág neki ugyanannak a pályának.

    A szülinapi felhőhöz 124 csillagos érmét kell gyűjteni! Trivia-pontokért is válthatók ki jó cuccok.

    A felhő amúgy közepes, 0-ázáshoz majd jó lesz (azért a dekorokra is adhatott volna TP-bónuszt), az új láda viszont érdekesnek ígérkezik.

    Aki nosztalgiázni szeretne és megnézné, hogyan is ünnepeltük a játék korábbi szülinapjait, megteheti a Nosztalgiatopikban (link az aláírásomban.)

    Üdv, Kata


    Frissítés: helyes számolás alább:

    A csillagos érmés bolt hozzávalóit (felhősor és dekorok) Susie0509 számolta ki nekünk.
     
    Utoljára szerkesztett: 22.1.20
    Fatther, csio70, SenMor és 36 más kedveli ezt.
  8. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája

    Szia!

    Talán első olvasatra a sok információ miatt bonyolultnak tűnik, de rendkívül egyszerű az event.
    Viszont minden szükséges infót meg kellett adni, hogy senki ne akadjon meg a játék közben :)
    Ha mégis, akkor legyen segítsége az eventismertetőben.
    Biztos vagyok benne, hogy Te is könnyűnek fogod találni az eventet.
     
    shermina, Rebcsok, fabatka és 26 más kedveli ezt.
  9. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szia!
    Lehet én gondolom rosszúl, de 1 pálya 2 részből áll és 1-1 malomterméket igényel. Igy kell 6400 eventes gaz és 620 felröpi.
    Egyenlőre tök homály, de valószínű közben kialakul. :music:
    Kicsit mást vártam, nem ez lesz az év eventje nálam, pedig arra készültem:wuerg:
     
    -kesudió-, Döbi65, Rebcsok és 22 más kedveli ezt.
  10. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    Szép napot!
    Én már ilyet eventnél rég írtam: tetszik.:):music:

    Ilyet meg még régebben!: nagyon úgy néz ki, számomra nem bonyolult.:);):music:
     
    tandem6, MamaMeseKertje, csio70 és 28 más kedveli ezt.
  11. CoraQueen

    CoraQueen Fórum parancsnoka

    Hello!

    Az event érdekesnek tűnik. A felhőnek a tp része nem érdekel, a láda talán hasznos lesz. A felsoroltak közül egy dolgot kapunk belőle gondolom, de ez nincs odaírva.
    Hát, lehet nálam sem az év eventje lesz, de nem is tudom milyen lenne az.
    Mindenesetre belevágok, és próbálok minél több, számomra hasznos dolgot kiszedni belőle. Hogy mennyire tetszik, az majd közben, vagy a végére kiderül.

    Boldog szülinapot Farmerama!!!! :inlove:
     
    Döbi65, csio70, Rebcsok és 19 más kedveli ezt.
  12. Kata_rzis

    Kata_rzis Fórum admirálisa

    Szerintem meg nem muszáj mindkét ágon végigmenni, megnézed, mely nyereményeket szeretnéd és kiválasztod, melyik ágon mész.

    Annyiszor ismételheted, amennyiszer akarod - így kvázi lehetelten kiszámolni a szükséges eventnövény mennyiséget.

    Az általad írt számok azt jelentik, hogy a 10 pálya mindkét ágán végigmész egyszer-egyszer, de utána folytatható az event, ha még szeretnél csillagos érmét vagy Trivia-pontot gyűjteni. (Annyi lesz a különbség, hogy a pályákon a korábban már átvett nyeremények helyén TP-t és BTP-t lehet majd kapni, ha második alkalommal is odalépsz.)
     
  13. Susie0509

    Susie0509 Fórum hercege

    Sziasztok
    Én úgy értem, hogy a felhőhöz és a rávaló dekorokhoz összesen kell 124 csillagos érme, amit egy-egy pálya teljesítésekor 4-esével kapunk, tehát 31 x kell indítani a játékot, amit ki-ki belátása szerint megtehet, tehát szerintem 9920 eventnövény és 961 röpi szükséges a felhő és a rávaló cuccok megszerzéséhez.
    Mindenkinek jó játékot.
    Zsuzsa
    Nem vettem figyelembe, hogy 1-et kapunk eventkezdéskor, így 1 malomtermékkel kevesebb: tehát 9.600 e.növény és 930 röpi.
     
    Utoljára szerkesztett: 22.1.20
  14. nagyjuli

    nagyjuli Fórummogul

    Nem panaszkodom, csak kérdezem: a csengőpengő, a farmpengő, a csillagos érme mellé MIÉRT kell még egy fizetőeszköz????? Jó lenne valamit a csengőpengővel is kezdeni már!
     
    Packosmacko, osztrak12, fabatka és 4 más kedveli ezt.
  15. Katka54

    Katka54 Fórum admirálisa

    Nagyjából átolvastam az event leírását, tetszik, igaz nem teljesen világos, de menet közben letisztul:D
     
    Rebcsok, fabatka, maszilva és 11 más kedveli ezt.
  16. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája

    Szia!

    Miután megcsináltad Rackó térképének mindkét részét (ez a kötelező első feladat), azután színesednek ki a többiek és választhatsz másik figurát.
    De! ha pl. kiválasztod Röfit és megcsinálod a bal oldali térképét, akkor ugyan átmehetsz egy másik figurához, de Röfi bal oldali térképét csak akkor tudod újra játszani, ha a jobboldalit is befejezed.
    Ez könnyen nyomon követhető lesz, mert csak ott jelenik meg a zöld gomb a malomtermékekkel, ahol játszani is enged a rendszer.
     
  17. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája

    Szia!

    A csengőpengő a játék fizetőeszköze. Ezt költheted a piacon, vagy a piros kosárnál.
    A csillagos érme és jelen esetben a Trivia pedig az event fizetőeszközei.
     
    Döbi65, fabatka, maszilva és 16 más kedveli ezt.
  18. DITKE44

    DITKE44 Haladó

    Kedves Wellwisher!
    Légyszi tegyél egy 7-st, az előhíváshoz, mielőtt elkezdik kérdezgetni.
    Köszönjük a részletes s alapos ismertetőt.
    Üdvözlettel: Edit
     
    barbi021951, fabatka, furmint111 és 4 más kedveli ezt.
  19. juliannakoczkas

    juliannakoczkas Fórum hercege

    Sziasztok!
    10. Szülinapi eventnek elég vérszegényre sikerült, olyan 12 egy tucat, semmi extra....
    Legalább a felhő adhatná a %-ot mindenre! A BP a játékosoktól egyre többet vár, de önmaguk felé egyre lejjebb adják, egy játékot ami a mai világban eléri a 10. szülinapot a készítőknek illene nagyobb dologgal megünnepelni! Semmi extra hűségpont az évek után :(
    Volt már ilyenre példa, de ennyit már nem érnek a játékosok...
    Sajnálom, hogy negatív dolgot váltott ki belőlem az ismertető.
    Mindenkinek jó játékot kívánok!
    Boldog Születésnapot Farmerama és játékosai!
     
    nyuszi63, dawydow, ljanika6 és 36 más kedveli ezt.
  20. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    A felhősor és a rávalók összesen 124 db csillagos érmébe kerülnek.
    Csillagos érmét a minijáték közben a célba beérkezve kapunk, vagyis 1 minijáték alatt 4 csillagos érme.
    Induláskor kapunk 1 ajándék malomterméket.
    Ezenkívül még 30 db malomterméket kell legyártanunk a felhősorért és a rávalókért.
    Ami: 9.600 db jubililiomot és 930 db szülinapi minitortát jelent
    A jubililiom csak a fő farmon ültethető.

    Már nagyon várom, hogy kipróbálhassam ezt a minijátékot!
    Ígéretesnek ígérkezik.:inlove:
     
    Utoljára szerkesztett: 22.1.20
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.